Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Реальна політика: а що в мішку?


21
Рейтинг
21


Голосів "за"
25

Голосів "проти"
4

Коли духовний батько наукового пофігізму Лесь Подерв'янський сказав, що "політики абсолютно посередні рагулі", він і не знав наскільки був правий... Ексклюзивна інформація, добута з ризиком для життя про те, що насправді приховують політики...

Реальна політика: а що в мішку?
Як відомо, в народі кажуть, що свистіти – не мішки носити. Однак, є в Україні місце, де не тільки, гм, свистять, а й носять мішки. Це Верховна Рада України. І шо там носять депутати? Розберемось детальніше:

Депутати від НСНУ в мішках соплі носять, у них їх багато...
Депутати від БЮТ – мішків не мають – вони з писаною торбою носяться,
Депутати від Партії Регіонів – піндюліни, по мішку каждий божий день вигрібають...

В соціалістів мішок один, його носить О.О.Мороз, який займається народними прєданіями. Після одного такого прєданія, літом 2006 року і сформувалась Антикризова коаліція до того ж періоду відноситься і віршик, який склали про О.О.Мороза вдячні колеги:

Здравствуй дєдушка Мороз
Без бороди і вати
І хотя ти не горбат
А тебе б...ти...

і тільки одні комуністи – принципові люди! – ніколи не принизяться до того, шоб носити мішки – вони просто 3,14здять...

Розгляньмо докладніше вміст мішків у відомих політиків:

В.А.Ющенко - ну тут понятно, дві банки меду, вазелін (на всякий випадок), трипільський глечик, срібна ювілейна гривня 100 років Помаранчевої революції, лапка від мотоцикла "Мінск".

Ю.В.Тимошенко - сам мішок, канєшна, від ЛуїВітон з пуговицями і стразіками, з відповідною монограмою на внутрішній стороні. На зовнішній стороні пришпандорена етікетка від Айни Гассе... шоп не доколупались. В мішку: новий каталог від "Оріфлейм", номер польського "Плейбоя" з портретом Тимошенко на першій сторінці, відскановані договора між "Росукренерго" і Нафтогазом, помада, вазелін (на всякий випадок), червона подушка у вигляді сердечка, буси (віддав-таки Кушнарьов).

О.О.Мороз - мішок великий, червоний. Возить його Рудьковський на Астон-мартіні, або в спецвагоні. У мішку: "Капітал" Маркса з вирваними сторінками, бо у спец вагоні часто пропадає туалетний папір, а Маркс для сучасних соціалістів уже не актуальний. Один примірник Універсалу національної єдності – носиться з двох причин:
1.) а шо ж там такого написано?
2.) В "Капіталі", все – таки, папір твердуватий...
Ручка "Паркер" за 3 євро 28 центів, куплена Семенючкою під час поїздки в Австрію на конгрес Соцінтерну і подарована СанСаничу, як дрібний сувенір за дрібницю...
Вазелін (на всякий випадок). Запасна майка – все-таки, навіть, не носити мішки іноді важко. Томик власних поезій, роздрукований на принтері у секретарки у форматі А4. Одна сторінка з закону про Кабмін (якось так по-дурному вийшло... Нашо було її брати? Ех, блін, звичка – друга натура). Книжка "Піонери-герої" з закладкою на сторінці про Павлика Морозова.

В.Ф.Янукович - Мішок білий капроновий з-під салітри виробництва Сєвєродонецького "Азоту", дорогий, як пам'ять про з'їзд у Сєвєродонецьку. В мішку: коробка від патронів на кабана, швейцарський червоний мисливський ножик з надколеною пластмасовою щочкою (в єгерів голова тверда). Примірник книжки "Залізний хазяїн" А.Герман з дарчим надписом. примірник "Універсалу національної єдності" (bля буду – дочитаю!) Набір гуцульських писанок – пасхальний подарунок Коломийської районної організації Партії Регіонів, рядом – поламана вставна щелепа голови Коломийської районної організації партії регіонів. Вазелін – не носить, тому що послідовний і тому що привик... томик Достоєвского "Горе от ума" (bля буду, правда! од нього горе!), компас Одеси. Три іриски "Золотий ключик" – одна собі, друга – для друга, третя – на всякий случай, не даром же всі кругом вазелін носять?

М.Я.Азаров - мішок не носить, у нього рюкзак – професійна звичка. В рюкзаку – тубус від теодоліта (так осталось... його потом всьо равно списали, а тут же ж, починав – то з нього... з інструмента), геологічний молоток (на всякий случай), вазелін (случаї бувають разні, особінно останні десять років)... пожовкла від часу потерта на згинах карточка, на якій написано "дебет – слева, кредит – справа", кишеньковий економічний словник, де жирно підкреслено визначення ВВП. орден за послуги (ще не віддав Затуліну – всьо недосуг), довідка про зарплату за останні шість місяців, посвідчення заслуженого пенсіонера, орденські книжки, паспорт, ідентифікаційний код і заява на оформлення субсидії.

Л.М. Черновецький - сумка через плече, як у свідків Єгови на вулиці. у сумці – чотки, біблія, примірник газети "Посольства божого" з портретом Л.М. і Сандея Аделаджі, 0,5 кг. гречки, алюмінієва кружка, зміна білизни, банка кільки (по-перше осталось з виборів, по-друге – на всякий случай...) вазелін (на случай, якшо пригодиться гречка, кілька і зміна білизни).

Л.Д.Кучма - носить портфель – це ше з Южмаша, там і табличка на внутрішній стороні, латунна з гравіровкою – "Лучшему партейному среди инженеров, лучшему инженеру – среди партейних" у портфелі:
недопита чекушка коньяку, колода карт, набір запасних струн до гітари Ленінградської фабрики (всьо равно оні лучше!), книжка "Україна – не Росія" (хуяссє, када ж їйо дочитать?), синій треніровочний костюм "Адідас", парик (Кобзон подарив, нада б вибросіть...), набір касет "Лучшее від майора Мельниченко", диктофон (ну суки, я вам відімсцю!).

Волков – Волков принципіальний, як комуніст – він мішки ніколи не носив і носити не буде. Тому має барсєтку. В барсєтке:
посвідчення голови партії "Хрєнов-бубліков", ключі від квартири шофера (шо я, бля, сам їздити буду? у мене для цього шофьор єсть), путьовка на ЙУХ, виписана ЦВК у березні 2006 року.

Медведчук - шо село вам мішок тягати? Хароший понт – дороже дєнєг. Атташе – кейс. В кейсі: нікакіх улік. Довіреність на право представляти інтереси довіреної особи дружини братового шурина свахи сина племінника, на якого записані всі активи ВВМ (но то секрет!), два бліна від штанги (форму треба підтримувати), конституція України і три варіанта політреформи (сука, перепутались сторінки і така бадяга вийшла... ну йопта, менше треба було варіантів прораховувати – перестарався...).

Шуфрич - носить гуцульську тайстру куплену в Закарпатті. У тайстрі: лук, стріли, підручних "Гражданская оборона", Воениздат, М.,1964. Борщова заправка (ну не варити ж борщ із апельсинів, йопта?), пачка кефіра (я ім припомню!), стара валентинка у вигляді ЧЕРВОНОГО СЕРДЕЧКА з написом "моєму пупсіку від Тигриці", мамині пиріжки з зайчатиною, яку добули в Закарпатських лісах, мобіла, шоп дзвонити до мами.

Рінат Леонідович Ахмєтов - шо лох з собою шота носити? всьо в "Мерсі". Мерс-пульман, броньований. У мерсі – система глобальної навігації, системи визначення "свой-чужой", "лох-тєрпіла", "нормальний пацан-сука пазорная", обрєз, паяльнік, колода карт нова, колода карт крапльона, ноутбук (міліардер, нє?) Боря Колєсніков (ето нє чєловєк – ето елемент інтер'єра...), пакетик чаю "Ліптон" (ну Луценко, поп'єм чайку...), примірник Унівесалу національної єдності (от я халодний, хто кого кинув? бля, сьодня знов перечитаю – так лєгко не биваєт...), маленька бомбочка (на всякий случай), футбольний м'яч, Луческу (Мірча, ну ти ж работай, кого тобі ше купити?) і вазелін – для Януковича, а то він, сука, розслабився... привик.

Ірена Кільчицька - какіє мєшкі, ви шо з дуба рухнулі? трейлер. В трейлері колекція сумок – 25 тис.штук загальною вартістю 3 842 547,28 грн. (нажито непосильним трудом в "Правексі" – взято безпроцентних кредитів на суму 800 тис. доларів США), кромі сумок: бутси з копочками (да так забули..., а хто – рекламірувать не будем), зеркальце, помада, тєні (ну всьо равно нічо ж не помагає, ох-хо-хо...) газета "посольства божого" з портретом Л.М.Черновецького і Сандея Аделаджі (а як ти інакше в кабінєт до Самого зайдеш?), вазелін (і сама удівляюсь, зачєм? но шеф-то носіт!?), 0,5 кг. гречки, банка кільки, агітка за Черновецького (не пропадать же добру? і потом – шеф-то носіт!), тридцять чотири кредитні карточки "віза" (на всіх, блін, переліміт!) і, в дрібних купюрах, 143 528 гривень 43 копійки (здача з обіду) – валяються повсюди.

Петро Порошенко - прозорий мішок від цукерків з надписом "З новим роком!" і зображенням Діда Мороза на ньому. У Діда Мороза виколені очі і над головою надпис – ХУ... В мішку: Закордонний паспорт з дипвізою і надписом на ній "Анулировано. Персона нон-грата" та "Ти мнє ішо за Затуліна отвєтіш!", банка меду (та,бля,викинути вже треба...), польський номер "Плейбоя" з портретом Тимошенко, в якої виколені очі і домальовані роги, вуса і фінгал під лівим оком. Примірник Універсалу національної єдності з написом зверху "ідіот!!!!", носовичок-весь в сльозах і соплях.

Тарас Чорновіл - простий кропив'яний мішок і балонова сумка, пошита з прапора УРСР (сумка – то на запас, за старою галицькою звичкою). В мішку: шарік від підшипника (бляха, не встигли тоді у Франківську...), книжка З.Фрейда "Вступ до психоаналізу", Книжка "Піонери-герої" з закладкою на сторінці про Павлика Морозова (Мороз подарував), Дипломна робота з біологічного факультету ЛНУ (незакінчена), повідомлення про відчислення з Львівського університету через прогули, Повідомлення про зарахування в почесні професори Донецького національного універститету через великі наукові досягнення, чорні окуляри, парик, накладні вуса (на випадок, як треба би приїхати до Львова), довідка про усиновлення, підписана Януковичем В.Ф. і Янукович Людмилою. В балоновій сумці – зава на зміну прізвища з Чорновіл на Янукович, дуже пожмакана і надірвана, що видає великі душевні хвилювання і вагання людини... Примірник Універсалу національної єдності (офігєть! треба ще раз почитати, шо ж там не так?)

Ганна Герман - мішок від Луї Вітон, але без пуговиць і стразіків – де ж такий несмак носити? В мішку: синя косинка (Лариса Скорик подарувала, але хто ж таке носить на шиї?), 189 примірників книжки "Залізний хазяїн", всі примірники підписані персонально кожному члену фракції ПР, а Калашнікову – ні! Бо він не демократ і ганьбить собою фракцію! Вазелін (на всякий випадок),тональний крем (випадки бувають різні), путівник по Африці, свідоцтво про шлюб (фіг я йому дам розлучення!).

Петро Миколайович Симоненко, комуніст. Нє не так. КОМУНІСТ. І дуже принциповий. Він не принизиться, щоб носити мішки, бо ж зрозуміло – 3,14здіти – не мішки носити. А мистецтво повинне бути чисте. Той не комуніст, що буде носити мішки! Трудящіся не поймут. Тому носить авоську. В авосьці: ковбаса за 2,20. Де брав? В буфеті Верховної Ради! Якшо комунізм не можна збудувати для окремої країни – не дають врагі – то його можна збудувати для окремих людей! Чим і займаються. Крім ковбаси – партбілєт, томик Лєніна, Православний катехизм, рака у формі Мавзолєя з надписом Ленин і часточкою мощей Вождя, освячених Патріархом Московскім і Всея Русі товаріщем "Дроздовим". Карточки на знижки в ТЦ "Метроград", "Глобус", пара візиток бутіків модного одягу, вазелін (хотя давно і не надо, в принципі...), туш для очей.

Раїса Богатирьова - так як женщина солідна і красива (особливо в останній час), мішок носити не пасує, тому носить дамську сумочку від "Хьюго Босс і чорний кульок "Boss" (Стиль!). В кульку: "Книга о вкусной и здоровой пище", книжка Поля Брегга "Чудо голодания", стетоскоп (так остався... як пам'ять...), баночка з гліколевою кислотою, для гліколевого пілінга (ніхрена не помагає!!!), півлітрова кружка Есмарха (тоже ніхрена не помагає!!!), дві ампули "Боттоксу" (о! бомбова штука!!!), книжка "Залізний хазяїн" з дарчим надписом "Бажаю щастя! А.Герман" і припискою знизу -"Дура!", вазелін (друга потрібна штука після "Боттоксу"!), набір косметичних пробників від "Емвей", баночка "Клерасил-ультра" (тепер не тільки в Інтернеті прищів не видно!).

Л.М. Кравчук - як колишній зав. ідеологічним відділом ЦК КПУ, просто не здатний носити мішки! носить папку зі шкіри молодого дермантина (класика!). В папці: кишенькові шахи на магнітиках, чотири варіанти політреформи (Вітя Медведчук, "синок", сторінки перепутав, тепер така бадяга!!!... Ну не мудак!?), примірник Універсалу національної єдності (мощний креатів!), шарфік "Динамо Київ" (подрунок Суркіса), тенісна ракетка, вазелін (а раптом кому треба?), парасолька (так і не відомо науці дві речі – нахріна попу баян, а Кравчуку парасолька?).

Савік Шустер - стильний до кінчиків щетини на щоках. Як космополіт і громадянин світу живе по принципу "Omnia mea mecum porto" – "Все своє ношу з собою". Тому носить фібровий чемодан з окованими залізними кутами. В чемодані: смажена курка, завернута в промаслений аркуш "Кор'єрра дела Сера", підшивка газети "Наш футбол" за 1999 – 2005 роки, яку він намагався безуспішно продати італійцям. Футбольний м'яч з автографом Фабіо Каннаваро, футболка збірної України з номером 7 і надписом Shevchenko (футболку збірної Італії з N1 і написом Buffon завжди носить під сорочкою, замість майки). Здоровенна візитниця із нержавійки з найбільшою у світі колекцією візитних карток у ній. Довідник "Жовті сторінки України". Роздруківка секретного звіту ФБР зі списком членів "русской мафії", який майже повністю дублює "Жовті сторінки України". Журнал "Форбс" зі списком міліардерів (також треба викинути, бо по всіх позиціях "former USSR" дублює, секретний звіт ФБР зі списком членів "русской мафії"). Носить вазелін, щоб встановити контакт з українськими політиками (он ведь им зачем-то нужен, ведь так?), записну книжку де записані телефони – Вова (Кремль) – звонить после 2008 года!!!, Витя (Киев) – звонить в любое время суток!!! Юля (Киев) – сама звонит... Витя (Киев-Монако-Давос) – АВАНС!!!! И поговорить о представительських..., Анна Г.- не забіьть позвонить раз в неделю!!! Иначе обидится "Железніьй хозяин"...

Микола Томенко - шо тут вимахуватись? Не словом – а ділом! Мішок то й мішок, звичайний мішок... В мішку: пара ковзанів (тепер парламент поведу кататись! Жалко морозів нема...), березовий віник (в парламенті деколи гарячіше, як в парній!), сингл "Гринжолів" – "Разом нас багато", вазелін (всі носять, я шо гірший?), примірник Універсалу національної єдності (...лядь, ...здєц, вопше...опа!!!! А чо, може треба було підписати, а, мамка?!), примірник Закону про Опозицію (класний текст! Люблю хорошу літературу!). набір тенісних ракеток, правда з набору тільки одна штука (другу хтось с3,14здив, є підозра, шо Кравчук, але як докажеш? І нахріна йому парасолька?)

Інна Богословська - носить картіну,корзину, картонку і малєнькую собачонку (середній клас, інтілігенція, вопшем дама с положенієм, дама-положенєц!). На картіні зображений Валерій Хорошковський разривающій пасть Азарову. Собачка породи болонка, дурна, має кличку Жулька і пижжена хазяйкою каждодневно. В картонці: запасний шиньйон, накладна коса, примірник конституції України, оранжевий шарфік (лишився після пікетів на НЗФ), стара чекова книжка з одними корінцями і підписами Пінчука на них, помада, вазелін (ну пригодиться ж він колись, ну не може не пригодитись?!), примірник Універсалу національної єдності (самий класний гумористичний текст за останні 10 років!).

Кауров – русскій чєловєк должон носіть котомку, ну, на худой конец, – кузов, даби грузіть в нєго груздя. В котомкє: ісстіноправославний крєст з удобною ручкою, шоб можна було дать по головє тупим хахлам, іконка "Путін нерукотворний попірающій ножки Буша", бутилка з-під Боржомі куди налитий квас, карта Єдіной і нєдєлімой Россії куда включена Аляска, Каліфорнія, Афганістан, Бангладеш, коса Тузла, Польща по Берлін і Приднєстров'є аж по Салоніки. Примірник книжки "України не Росія" Л.Д.Кучма – помітками на полях – "Х.ня!" і "Ти смотрі какой мудак!!!", вазелін, бо в любий момент може приїхати Затулін, чугунна плита з пам'ятника воінам УПА в Харкові (пущай іщуть, сукі!)

Луценко Ю.В. – по студентській звичці носить дипломат. У дипломаті:пара запасних окулярів (ну не всім же носити на всякий випадок вазелін?), листівки "Пори", "Отпору", "Кхмари", книжка Корчинського "Війна в натовпі" з припискою "Гімно, але як пише!!!", посвідчення Міністра Внутрішеніх справ (та нафіга його здавати... а ДАІшникам що показувати?), мегафон, лапті (Кучмі не підійшли... нічо' – ше комусь подаруєм!), комунікатор "нокія" (ану, шо там нині в Інтернеті про мене написали?).

Червоненко Є.А. - мішок білий полотняний. У мішку: гермошльом гонщика, пістолєт "глок", дозвіл на носіння газової зброї, бейсбольна біта, червоний блайзер, мезуза, вазелін (як солдат, должен бить готов ко всєму!!!), роздруківки з інтернета "син бога", "син бога-2", "син бога повертається" з написом на полях " Юля – с.ка!!!", список кошерних ресторанів, затверджений Головним рабином України, кусок сала з часником (я ж все-таки Українець!).

В.В.ПУТИН - ВСТАТЬ, КОГДА ЧИТАЕШЬ О ПУТИНЕ! Человек.ЧЕЛОВЕЧИЩЕ. Глыба. Эпоха. Да! Это отвественно, знать, что с собой носит Владимир Владимирович. Подумай, надо ли тебе это? Хорошо подумай, ибо потом возврата не будет. Подумал? По глазам вижу что нет. Думай еще. Хорошо думай. Имена, пароли, явки вспоминай. Отвечать, сука, не думая, в глаза смотреть!!!! Зачем тебе знать, что носит Президент Великой страны? На чью, сука, мельницу льешь воду?! С кем ты чай пьешь, падла? Сегодня ты чайку попьешь, а завтра Родину продашь? Где, где тебе дали задание узнать, что с собой носит Президент? Тут что предатели? Меньше чем за 10% этого ты, сука, не узнаешь!!! И еще 120 рублей сверху! Вот... Короче, он ничего с собой не носит – профессиональная привычка. У него все в спецкостюме вмонтировано: в галстуке – микрофотоаппарат (150 мегапикселей, 200кратный зум, вспышка з радиусом поражающего действия 200м.) авторучка – 45 калибр, магазин на 42 патрона. В воротник рубашки вмонтировано три капсулы – одна с диоксином, другая с полонием, третья – с вазелином (на всякий случай). В правом кармане пиджака – открытка на имя Януковича В.Ф. с текстом "Поздравляю!" (вернули с пометкой "адресат по адресу Киев, Мариинский дворец не проживает"). В левом кармане – путеводитель по Куршевелю, карта Лондона со схемой передвижения Бориса Абрамовича Березовского (обновляется каждый день). Во внутреннем кармане – пистолет ТТ (на случай, если придется пойти в сортир). в карманах брюк – клок сена (для Пони), 150 грамм колбасы (для Конни), кусочек сахара (для Медведева), конфетка (для Януковича). В туфлях в монтированы две видеокамеры (во-первых, по-приколу, во-вторых нужен же хоть какой-то компромат на Конди и Ангелу). Остальное – страшная военная тайна и это будет стоить дороже.

Б.А.Березовский - таскает с собой дипломат с оторванной ручкой (ну шо за лбядство! так всю жизнь жалко что-то бросить и тяжело тянуть дальше!) В дипломаті:
копії платіжок на ім'я Жванії з призначенням "На помаранчевую революцию. Без НДС". Дозиметр, таблиці Брадіса, чотири паспорти на імена Платона Єлєніна, Євгенія Платонова, Євлампія Платова і Парамона Єсєніна. Парик, чорні окуляри, лайкові рукавички, кишеньковий календарик де червоним обведено 2008 рік і надпис зверху "до дємбєля __ дня!!!", підшивка "Колокола" Герцена і Огарьова за 1857 -1867рр. з поміткою зверху "ацтой! где про Путина?", футболка "Челсі" з надписом "Shevchenko" (какая, Рома, все-таки, сука! Ниче, все припомню...)

Віктор Вікторович Янукович - карочє, тут ето, вобщє-то лідєр наш, Віктор Фьодоровіч Ригіонов, казав..., шо ето..., ну шо... карочє, мішок такой на плєчо з надписом "west", синій і з птічкою. То в Америке подарили. Мішок оформлений,як чартер. За дєнь пользованія 300 баксів нада платить... Ну нє лох же паслєдній, просто так яку-та х_йню носить? В мішку:
польський номер "Плейбоя" з портретом Тимошенко на першій сторінці – дуже засмальцьований і потертий, особливо на сторінці "Model mesiaca". Примірник книжки "Залізний хазяїн" з дарчим написом автора (от, дура, вапше нічо не пахоже!), посвідчення "Син будущого Президента України", виписане міністром транспорту Рудьковським для пред'явлення у всіх залізничних, автобусних та авіакасах, вазелін (наш лідєр, Віктор Фьодаравіч Ригіонов, казав, шо нада сначала поносить чуть-чуть, потом привикну...), електронна іграшка "тетріс" (йопта, скучно в парламєнтє...), телефон "Верту" (Хомутиннік подарив), телефон "Нокія" (дядя Боря Колєсніков подарив), телефон Соні-Еріксон (дядя Рінат подарив, жмот, вообще-то...), кепочка "воровка" для походів на футбол.

Віталій Хомутиннік - носить стильну сумочку зі шкіри крокодила. В сумочці: ручка "Паркер", телефон "Верту", катли "Картьє", катли "К'єже" – (всьо швейцарське!), "Вашерон Константін" – на руці, бутилочка "Кока-Коли" (самий дорогий бренд!), кредитна карточка і ручка за 30коп. без стержня (а чим ти інакше дорожку зробиш і нюхнеш?), в дрібних купюрах 258 687,25 грн. (здача. Пообідав з Кільчицькою).

Дмитро Корчинський - військовий вєщмєшок. У мішку:
колекція відрізаних вух з Придністров'я (моладвські), Абхазії (абхазькі), Чечні (москальські). Кредитна карточка "Внешэкономбанка" з необмеженим лімітом, ікона з ликом Христа і надписом "вбий мєнта – спаси людину", ключі від БТРа, аерозольний балончик і трафаретка з написом "Данілич, прості!" і "Янукович – ти бил прав", вазелін (сука, деколи на вусах лишається... але ж без нього де гроші взять?), берци, фінка і товарний чек, де написано, – ніж кухонний фінський розділочний. Десять заповідей братчика:
1. Не май інших богів крім Корчинського.
2. Не сотвори собі кумаря! Кумарся в компанії. Потім напишем ше одну книжку!
3. Не визивай мєнтів даремно. Не даремно – також не визивай!
4. святкуй день всякий. Кажний день – празнік...
5. Шануй Дмитра Корчинського і дружину його – батька і матір твоїх. І буде тобі добре. А як не будеш – буде тобі хєрово!
6. Главне не сци! Вбив – соплі не розпускай!!!
7. Всі баби -...ляді!!!
8. Все шо не в нас – у нас вкрадено! Забери і поділись!
9. Не шестач! Як шестачиш – не попадайся!
10. Як не пожадаєш добра ближнього свого, то він пожадає твого. Візьми перший!
Так хоче Христос!... Не 3,14зди я краще знаю!

Ніна Карпачова – Н.Карпачова страдаліца. Вся ісстрадалась, замучилась, сплакалась через несправедливість пенітенціарної системи України. Знавці твердять, що саме Н.Карпачова перша відкрила ту істину, що справедливість є. Але чи варто за неї боротися? Як показала практика – варто. У деяких випадках навіть дуже варто. Правда, всі чомусь пам'ятають тільки Прошкуратову на Різаку і ніхто не пам'ятає Н.Карпачову біля Колєснікова... світ не справедливий... Отже, Н.Карпачова носить полотняний вузлик на довгій жердині. У вузлику:
зміна теплої білизни, алюмінієве горнятко, металева миска, ложка – все подарував Колєсніков, коли вийшов. Секретний звіт ФБР зі списком членів "Русской мафії" (відксерила у Шустера – клієнтів треба знати поіменно!), примірник "Декларації прав людини" (ніфіга собі, скільки всього можна!?), примірник книжки "Залізний хазяїн" (как же його ущемляли, скоти!), блок сигарет, пачка чаю, довідник "Татуировки уголовного мира" (заніматєльна штука), вазелін (нада облєгчать страданія клієнтов), книжка Ч.Ломброзо (а как ти іначє порядочних людєй від лохов отлічіш?)

С.Ківалов- як скромний викладач, проффесор, депутат і юрист носить пластикову напівпрозору папочку. У папочці: калькулятор "Сітізен", збірка віршів Боделана, вазелін (у 2004-му не носив, так страху було, мама дарагая!), власний бронзовий бюстик, журнал "Персонал" (нада би поучіться как дєлать успєшний ВУЗ...), копія телеграми від Путіна на ім'я Януковича зі словом "Поздравляю!" (сгодітся ішо!)...

Святослав Михайлович Піскун – солідний чоловік з солідними запитами. Носить солідний портфель з солідним виглядом. У портфелі: два рішення суду про поновлення його на посаді Генерального прокурора, трудова книжка, пожовкла від часу потерта на згинах карточка з надписом "дебет – слева, кредит – справа" і на звороті, – "Слава, помни эти слова, а то я могу забыть!!! С наилучшими пожеланиями: Николай Янович", шпага, довгий рицарський плащ, посвідчення "кавалєрствєнної дами" на ім'я Людмили Кучми (Слава, пускай у тебя побудет, а то меня Ленчик убьет!), орден Святого Станіслава носить під сорочкою, на голому, чисто вимитому тілі (як масони – то масони!), вазелін (хоть кругом масони, але я їх, сука, знаю добре...), пластмасовий годинник "Касіо" (в присутності журналістів одягає на руку замість "Вашерон Константіна")

Різак – деякі гарячкові, несвідомі і незнаючі люди казали, що Різаку – торба. Але Різак не носив торбу, а по прикладу старшого товариша – Віктора Володимировича Медведчука – атташе-кейс з чорним налом. Крім налу в кейсі: монтіровочка (міняти звички у зрілому віці – не серйозно, а монтіровочка-фартова), шльопки-в'єтнамки, синій лікарняний спортивний костюм, валідол, корвалол, бальзам Біттнера (у-у-у-у, я самий бальной в мірє чілавєк...), номер польського "Плейбоя" з портретом Тимошенко (Шуфрич подарив, та й всьо равно лучше Прошкуратової! б-р-р...)...

далі, можливо, буде...

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua