Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги
5
Рейтинг
5


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
0

Октябрьскую и Февральскую революции объединили в Великую российскую

Никита | 31.10.2013 12:35
Понятно, что имеется в виду – что дескать Россия в принципе не могла пойти по пути буржуазного развития (Февральская революция), что Октябрь, Ленин, пломбированный вагон, Гулаг, Усатый, и т.п – ЭТО СУДЬБА, иначе быть не могло.
Коментарі
Никита   | 31.10.2013 12:37
Заместитель директора Института российской истории РАН, доктор исторических наук Сергей Журавлев заявил в интервью телеканалу "Дождь", что в концепции осталось "примерно то же самое, что говорят французы о своей революции".

"Есть Великая французская революция, а у нас есть Великая российская революция 1917г., которая прошла в своем развитии несколько этапов: события в феврале (раньше называлась Февральской), события в октябре (раньше называлась Октябрьской революцией) и гражданская война как продолжение революции. Вот очень многие наши граждане выступали за то, чтобы упоминание Октябрьской революции оставить в концепции.
Никита   | 31.10.2013 12:38
В результате, если вы посмотрите, там говорится о Великой российской революции, прошедшей в своем развитии несколько этапов. Нет ни слова "великая", ни слова "социалистическая", – отметил ученый.
Ігор Бурдяк   | 31.10.2013 14:31
Никита:
Ну, наша влада, не обтяжуючи себе зайвим теоретизуванням, підкоригувала трішки Маяковського, і забезпечила собі таким чином зв'язок часів:
Мы говорим Ленин – подразумеваем Партия Регионов!
А той донецький піонер дійсно вундеркінд, без перебільшення. У нього феноменальне відчуття
  | 31.10.2013 14:41
Ігор Бурдяк:
Никита:
Ну, наша влада, не обтяжуючи себе зайвим теоретизуванням, підкоригувала трішки Маяковського, і забезпечила собі таким чином зв'язок часів:
Мы говорим Ленин – подразумеваем Партия Регионов!
А той донецький піонер дійсно вундеркінд, без перебільшення. У нього феноменальне відчуття
Ну і до чого цей "коментар"? Це називається в городі бузина, а в Києві дядько.
А тепер по темі. Мені здається що і з революціями, і з "ігом" це нормальні кроки.
Никита   | 31.10.2013 14:57
Ігор Бурдяк:
Я теж не зрозумів, про що Ви написали. Мабуть, до якоїсь іншої гілки
Никита   | 31.10.2013 15:00
Кр-к:
Важко сказати.
Тільки що про Першому каналу РТБ пройшов серіал "Сьін отца народов", де син Сталіна показаний взагалі як дуже позитивний персонаж, герой, мученик хрущовських репресій. Ну і образ Сталіна також загалом залишає по собі позитивне враження...
Ігор Бурдяк   | 31.10.2013 15:03
Кр-к:
"з революціями, і з "ігом" – внутрішня справа Росії. Як хоче, так нехай і робить. Ми можем лише спостерігати. Ну яке ж може бути іго, якщо Монголя входить до складу РФ.
А симбіоз комуністів з регіоналами – це уже нас торкається. Звичайно, якщо не хочемо, щоб наші нащадки не були "Иванами, не помнящими родства".
Ігор Бурдяк   | 31.10.2013 15:19
Никита:
Кр-к:
Важко сказати.
Тільки що про Першому каналу РТБ пройшов серіал "Сьін отца народов", де син Сталіна показаний взагалі як дуже позитивний персонаж, герой, мученик хрущовських репресій. Ну і образ Сталіна також загалом залишає по собі позитивне враження...
Крім того, що він був безпробудний п"яниця і гуляка (і таким його показали). Та в цьому середовищі такі якості, мабуть, негативом не є.
Ігор Бурдяк   | 31.10.2013 15:28
Никита:
"Есть Великая французская революция, а у нас есть Великая российская революция 1917г., которая прошла в своем развитии несколько этапов: события в феврале (раньше называлась Февральской), события в октябре (раньше называлась Октябрьской революцией) и гражданская война как продолжение революции".
===
Цікаво, як оцінює та концепція розгін Всеросійських установчих зборів.
До речі, у Великій французькій революції було щось подібне?
Никита   | 31.10.2013 15:48
Ігор Бурдяк:
Крім того, що він був безпробудний п"яниця і гуляка (і таким його показали). Та в цьому середовищі такі якості, мабуть, негативом не є.
Я б не сказав, що його показали аж таким п"яницею і гулякою. Не спивається, під парканом не валяється, двічі одружений і третя цивільна дружина – абсолютно в "рамках прілічія".
Я так з початку до кінця весь серіал не дивився, звісно – але те, що дивився, залишило дуже і дуже сумне враження: сталінізм відроджується повним ходом (((
Никита   | 31.10.2013 15:59
Ігор Бурдяк:
І все-таки, при чому тут "симбіоз комуністів з регіоналами"? Поясніть зв"язок пліз
Ігор Бурдяк   | 31.10.2013 16:32
Никита:
З тих пір, як Янукович здобув владу, ПР завжди в коаліції з комуністами. Ні з ким іншим крім ПР комуністи об"єднатися не можуть, бо ніяка інша партія, крім ПР не бачить якогось позитиву у радянському минулому.
Це їх об"єднує.
Никита   | 31.10.2013 16:38
Ігор Бурдяк:
Так а зв"язок який? зі спробами росіян "переписати історію"?
Ігор Бурдяк   | 31.10.2013 16:38
Думаю, ПР вітатиме те, що Росія об"єднала дві революції. І Табачник намагатиметься запозичити цю ідею.
Никита   | 31.10.2013 16:54
Ігор Бурдяк:
Якщо росіяни таки "перепишуть історію революції" – думаю, рано чи пізно так само її викладатимуть і в бувших республіках СРСР: адже фактично це буде "зарубіжна історія". Погодьтеся, було б дивно, якби ми розходилися з французами в оцінці їхньої революції...