Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Питання тижня-2:-) Міні експрес-опитування Ліги "ДИПКОРПУС"


-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
3

Ліга "ДИПКОРПУС" та керівник проекту "Питання тижня" Руслан Пейтер радо ознайомлюють Вас з результатами першого опитування нашої серії!
28 січня ми поцікавилися у Вас: Чи вважаєте Ви економічний форум у Давосі ефективним засобом для вирішення проблем світової економіки?


Питання тижня-2:-) Міні експрес-опитування Ліги ''ДИПКОРПУС''
Ліга "ДИПКОРПУС" та керівник проекту "Питання тижня" Руслан Пейтер радо ознайомлюють Вас з результатами першого опитування нашої серії!

28 січня ми поцікавилися у Вас: Чи вважаєте Ви економічний форум у Давосі ефективним засобом для вирішення проблем світової економіки?

Ви у відповідь потішили нас такими відповідями:

- Так – 34%

- Ні – 42%

- Не знаю – 15%

- Я зараз у Давосі, відповім пізніше – 7%

Відтак ми тішимося, що, не зважаючи на скептичне ставлення до Форуму, чимало респондентів (7%) все ж таки не цураються заходу (чи просто не втрачають здорового почуття гумору).

Шановні українські експерти та аматори науки міжнародних відносин! У продовження традиції міні експрес-опитувань просимо Вас перейти за посиланням та проголосувати за найвлучнішу, на Ваш погляд, назву поточної ситуації у Єгипті. https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dEY2U2VJc05lVWxrRnJ5NmMtaFJLaGc6MQ

Щиро Ваші, Руслан Пейтер та проект "Питання тижня" від Ліги "ДИПКОРПУС"

Адреса для відгуків та побажань: dipcorpus-kyiv@ukr.net

Вопрос недели-2:-) Мини экспресс-опрос Лиги "ДИПКОРПУС"

Лига "ДИПКОРПУС" и руководитель проекта "Вопрос недели" Руслан Пейтер радушно знакомят вас с результатами первого опроса нашей серии!

28 января мы поинтересовались у Вас: считаете ли Вы экономический форум в Давосе эффективным способом решения проблем мировой экономики?

Вы в ответ порадовали нас такими ответами:

- Да – 34%

- Нет – 42%

- Не знаю – 15%

- Я сейчас в Давосе, отвечу позже – 7%

Поэтому мы радуемся, что, несмотря на скептическое отношение к Форуму, немало респондентов (7%) все же не чураются мероприятия (или просто не теряют здорового чувства юмора).

Уважаемые украинские эксперты и любители науки международных отношений! В продолжение традиции мини экспресс-опросов просим Вас перейти по ссылке и проголосовать за самое меткое, на Ваш взгляд, название текущей ситуации в Египте.

https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dEY2U2VJc05lVWxrRnJ5NmMtaFJLaGc6MQ

Искренне Ваши, Руслан Пейтер и проект "Вопрос недели" от Лиги "ДИПКОРПУС"

Адрес для отзывов и пожеланий: dipcorpus-kyiv@ukr.net


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua