Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
2
Рейтинг
2


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
6

Коментарі
Улас Золотоноша   | 20.01.2011 12:55
ганьба! мені соромно за мою слобожанську землю, яка народила Хама...
Вас-иль   | 20.01.2011 13:10
Спочатку вияснили, що ми не Гондурас. Тепер виявилось що ми і не азіати. Азіатам соромно мати з нами справу. Браво – японським поліцейським! Приємно, що є на світі люди, що памятають, що таке честь. Цікаво, може хто знає, серед українських мусорів знайшлася хоч одна людина, що подала у відставку після приходу Януковича?
Улас Золотоноша   | 20.01.2011 13:18
Вас-иль:
один із заступників Луценка (класний опер, якого я знаю особисто!:)) одразу подав у відставку
  | 20.01.2011 15:02
А дебіл і є дебілом, який черпає "інформацію" з дурдому і тішиться, як останній ідіот. Міністрів не вмовили, а вмовили...мікадо! Дебіл навіть не усвідомлює, що пише! І це пише кретин, який тут єлейно просторікувався, що назвати кого дураком означає вбити його! А назвати просто так, без причини хамом? Я Вас не називаю дебілом просто так, бо сьогодні Ви це заслужили без найменшого вагання. Більш дебільської преамбули з під Вашого пера я ще не бачив. Я не кажу християнин, але вже просто похила людина повинна би мати трохи більше клепок в лисій голові.
Написав так, аби хоч трошки виправдати Ваш придуркуватий заголовок.
  | 20.01.2011 15:30
Якби дебіл хоч би продивився відіосюжет, поданий на тому ж таки "дурдомі", то легко би переонався, що мікадо першим простягнув руку для привітання. А коли б дебіл мав хоч трохи клепок, то перш ніж подавати маячню, то хоч би своїми зіницями зауважив, що зал був повнісінький, а імператор ще й влаштував обід, та ще й синів своїх привів. Ну те, що понаписували дурдомівські москалики мене не дивує! А що вони ще можуть, як не обгадити чільника Української Держави?
Але наш дебіл є патрійотом і тому натужився і переклав ці бредні Українською! Пане дебіле, такі глупоти Ви могли би з "любовю до ближнього" і самі набазграти! Але Ви, як фарисей, хочете показати, що ця маячня не Ваш гріх. А таки Ваш!
  | 20.01.2011 15:40
Можете пожалітися модератору, але пане Бовлуре, другий раз не тратьте сили аби перекладати і передруковувати "новини" типу "один японець" або по-нашому одна баба сказала, бо скоро будете перекладати і виставляти тут матюки зі стін громадських туалетів. Я ще раз повторю, аби ви мали причину апелювати до модератора – Ви повелися як рідкісно низька людина, як типовий бовдур і ідіот!
Ну, здається виправдав заголовок придурка.
Вас-иль   | 20.01.2011 16:14
Заздрю, пане Ігоре. Заслужити ТАКІ епітети. Значить стаття – в точку.
Никита   | 20.01.2011 16:20
З президентом України, не зустрівся жоден міністр, жоден губернатор
Хіба так?
А ось, навіть росіяни пишуть:
совместное заявление господина Януковича и премьер-министра Японии Наото Кана. В нем, в частности, приветствуется факт заключения договоренности о выделении Японским банком международного сотрудничества кредитной линии Укрэксимбанку в размере 8 млрд йен (100 млн долл).
Тобто прем"єр Японії все-таки з Януковичем зустрічався?
Никита   | 20.01.2011 16:22
І от ще цитата:
"переводчик с японской стороны переводил на украинский язык, а не на русский (это пока даже при приеме официальных делегаций, увы, большая редкость). Можно сделать вывод, что в японской столице к этому визиту готовились очень тщательно."
Джерело
Ігор Бурдяк   | 20.01.2011 16:47
Кр-к:
Кр-к:
Юпітере, ти гніваєшся, отже ти неправий. А для смертних неюпітерів гнів є небезпечний тим, що може пошкодити здоров"ю і навіть довести до незворотніх наслідків. Судячи з Ваших грубих, неввічливих слів, супроводжуваних спалахами люті Ви перенесли нервовий стрес. Для мене очевидно, що причина цього не лише в цій статті. Це гнів, який горить протягом довгого часу, або злопам'ятність, спричинена також моїми попередніми коментарями і статтями. Благаю Вас, не читайте більше моїх публікацій. Я не хочу бути причиною Ваших страждань.
  | 20.01.2011 16:56
Щось спростовувати у цьому анонімному пасквілі "одного японця" навіть нема потреби. Тут впору ставити діагноз єлейному "святоші", ненавість якого до Президента України розїла елементарну природну порядність, яку має навіть тварина, яка не гадить там де живе.
Я так само міг би сказати, що все що я тут написав про цього "автора" теж сказав якийсь "японець" і мовляв, це не я написав, а тільки передрук! Але мені соромно і за Вас. і за себе, що мусів паплюжити через Вас тут свого язика! Не думав, що Ви така гидотна особистість.
Ігор Бурдяк   | 20.01.2011 17:01
Никита:
Я навів джерело публікації. Навіть заголовок не мій. Я лише переклав з російської на українську. Можливості перевірити достовірність тієї чи іншої інформації я не маю. Підкажіть, де моя вина?
  | 20.01.2011 17:15
Ігор Бурдяк:
Не Вам вказувати, що мені читати. Не дочекаєтесь, аби я мовчки пройшов повз таку мерзоту, як оце Ваш "допис".
Вас-иль   | 20.01.2011 17:25
Нєча в рускій мір пертися. Це – Януковичу за Курили!
  | 20.01.2011 17:26
Ігор Бурдяк:
Никита:
Я навів джерело публікації. Навіть заголовок не мій. Я лише переклав з російської на українську. Можливості перевірити достовірність тієї чи іншої інформації я не маю. Підкажіть, де моя вина?
Вина в тому, що Ви залюбки, як остання, ширите "інформацію" достовірність якої самі визнаєте, гарантувати не можете. Але витрачаєте час і завдаєте собі труд перекладати ці помиї, даєте "посилання" на дурдом. аби зробити наклеп вірогіднішим! для чого свідчите ложно, "святеннику" липовий?