Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Пам'яті Президента Польщі.

jurko | 11.04.2010 13:01

9
Рейтинг
9


Голосів "за"
12

Голосів "проти"
3

Не дає спокою питання, чому Лєх Качинський та його соратники загинули саме зараз, саме на території Російської Федерації, саме при таких незрозумілих із точки зору здорового глузду та елементарної логіки обставинах?

Пам'яті Президента Польщі.
Польська нація і держава переживає страшну трагедію. Водночас обезголовлено державу та армію! Такого жахливого результату не дає навіть розгромна війна! У 1939 році втрати вищого керівництва Речі Посполитої були значно меншими.

При цьому не можна забувати, що загинула саме та частина польської еліти, яка була твердою і послідовною у відстоюванні національних інтересів Польщі. Для нас, українців, має значення, що суверенітет Польщі вони напряму пов'язували зі суверенітетом України і поширенням демократії європейського зразка та євроатлантичної інтеграції на весь пострадянський простір. Ці люди мужньо протистояли імперським зазіханням Кремля на незалежність та територіальну цілісність сусідів.

Не дає спокою питання, чому Лєх Качинський та його соратники загинули саме зараз, саме на території Російської Федерації, саме при таких незрозумілих із точки зору здорового глузду та елементарної логіки обставинах?

Основним принципом кримінального розслідування є "кому вигідно?" Імперська Росія сьогодні позбулася еліти польських "консерваторів", які на чолі з Качинським були чи не останнім бастіоном на її шляху до "умиротворення" Європи. Такого результату не дала би навіть переможна війна.

Взагалі останні зовнішньополітичні "успіхи" путінського Кремля вражають: за лічені дні в Киргизстані у результаті заколоту встановлюється промосковський режим, який вже запросив військової допомоги, та усувається найпослідовніший антикремлівський політик Європи разом з командою.

Нещодавно перед тим у результаті виборів, попереджених та супроводжуваних масованою інформаційною агресією російських і проросійських медіа, від керма влади в Україні йде найбільш ненависний для московського керівництва Президент України Віктор Ющенко.

Відповідь на поставлене питання однозначна.

Цей ланцюг мав би стати застереженням і сигналом тривоги для всієї Європи та США. Тільки чи буде кому там його почути за газовими торгами та конструюванням нових геополітичних розподілів і сфер впливу?

Співчуваю всім полякам! Вічна пам'ять загиблим!

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua