Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Професіоналізм індійських рятувальників оцінили в Україні.

Vasil | 20.11.2009 15:19

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

Полковнику індійської рятувальної служби Равіндеру Сінгху, Міністр закордонних справ України Петро Порошенко направив подяку за мужність та професіоналізм проявлений під час пошуково-рятувальної операції по спасінню українського парапланериста Ігоря Табанюка.

Професіоналізм індійських рятувальників оцінили в Україні. Полковнику індійської рятувальної служби Равіндеру Сінгху, Міністр закордонних справ України Петро Порошенко направив подяку за мужність та професіоналізм проявлений під час пошуково-рятувальної операції по спасінню українського парапланериста Ігоря Табанюка.

У листі Міністра говориться:

"Шановний Полковник Равіндер Сінгх,

Маю велике задоволення висловити від імені уряду України щиру вдячність Вам за порятунок життя українського громадянина Ігоря Табанюка 11 листопада 2009 року. Ми високо цінуємо Вашу справжню особисту мужність, професійні та людські якості, які ви продемонстрували під час рятувальної операції в надзвичайно складних погодних умовах".

Насправді погодні умови були не найкращими, щоб проводити пошук людини у горах. Коли густий туман та сильний снігопад, пошукові операції стають небезпечними. Втім індійські рятівники попри негоду вирушили у важкодоступний гірський район північного штату Індії Хімачал-Прадеш і операцію провели успішно. Колишнього військового льотчика військово-повітряних сил України, Ігоря Табанюка, який 6 листопада зробив аварійну посадку на параплані, було врятовано. Як уже зазначалось раніше, Міністр закордонних справ Петро Порошенко особисто координував дії українських офіційних структур для організації в найкоротші терміни рятувально-пошукової операції в Індії. За неофіційною інформацією, МЗС України буде клопотати перед МНСом України, щоб індійського рятівника полковника Равіндер Сінгх відзначити нагородою.










© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua