Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

ОУН (р) засуджує спробу проникнення російських окупантів углиб території Грузії

jurko | 4.08.2009 22:25

13
Рейтинг
13


Голосів "за"
17

Голосів "проти"
4

ОУН протягом всієї власної історії керувалася гаслом "Свобода народам!" і тому надалі підтримуватиме територіальну цілісність та сувернітет Грузії.

"Факт, що мав місце 2 серпня 2009 року, коли російські військові проникли на територію села Квеші Горійского району Грузії, є свідченням того, що Росія і надалі виношує експансіоністські плани щодо грузинської держави", – так оцінив в коментарі УІС ситуацію, що склалася на так званому кордоні з Південною Осетією Голова Проводу ОУН (р) Стефан Романів.

"Росія поводить себе не як цивілізована країна, а як орда. Вона нехтує мирними угодами, міжнародними стандартами та й просто здоровим глуздом. Кремль страждає від комплексу неповноцінності й намагається силою повернути собі контроль над країнами, які колись були окуповані СРСР", – вважає Стефан Романів.

"ОУН протягом всієї власної історії керувалася гаслом "Свобода народам!" і тому надалі підтримуватиме територіальну цілісність та сувернітет Грузії. Більше того – сьогодні знову є актуальною тема поновлення антиімперського фронту народів, спрямованого проти агресивного Кремля. І найближчим союзником України у лавах цього фронту є грузинська держава. Ми єдині у цій боротьбі і тому ми переможемо", – висловив впевненість Голова Проводу ОУН (р).

Українська інформаційна служба

3-го серпня 2009 року

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua