Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Санофі-Авентіс Україна

В Україні до іноземних компаній завжди ставляться краще, ніж до вітчизняних


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Протягом двох днів, а саме 6 та 7 липня поточного року інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна" публікувало заяви фармацевтичної компанії ТОВ "Санофі-Авентіс Україна" стосовно незаконного списання шахраями з рахунку останньої значної суми, за їхніми словами "шляхом підробки документів".

В Україні до іноземних компаній завжди ставляться краще, ніж до вітчизняних
Спершу йшлося про списання 42 млн. грн. (06.07.2017 р.), а вже на наступний день сума збільшилась до 46 млн. грн.

Компанія ТОВ "Санофі-Авентіс Україна" закидає "потурання представників судової системи", при цьому не даючи жодних пояснень деталей цієї справи, про яку їй, начебто, і не було ніколи відомо.

Читаючи заяву ТОВ "Санофі-Авентіс Україна" виникає враження, начебто, шахраї з'явилися "з повітря" і списали кошти "без суду і слідства". Натомість, судовий розгляд по даній справі триває вже не перший місяць, а сама компанія ТОВ "Санофі-Авентіс Україна" вже тричі (!!!) змінювала свою правову позицію по суті спору в ході 8 засідань (!) і це тільки під час розгляду справи у суді першої інстанції (Господарський суд м. Києва в період з 17.03.2017 р. по 15.06.2017 р.), про що свідчать результати судових рішень.

ТОВ "Санофі-Авентіс Україна" відкидає численні документи, що свідчать про те, що даній компаній протягом трьох років надавалися маркетингові, інформаційні, аналітичні та консультаційні послуги, за які вона заборгувала ТОВ "Хоса-Плекс Україна" кошти на загальну суму 43 135 826,11 грн., про що неодноразово повідомляла ТОВ "Санофі-Авентіс Україна". Протягом дії договору (NСА-1357 від 17.01.2012 р.) з 2012 р. по 2015 р. всі надані послуги приймались та оплачувались "Санофі-Авентіс Україна" без заперечень і зауважень, але починаючи з 2015 р. замовник припинив оплачувати надані послуги, у зв'язку з чим виникла згадана заборгованість у розмірі 43 158 713,02 грн., що підтверджується висновком Експертно-дослідної служби України (може бути надано для ознайомлення).

Всі звинувачення, висунуті стосовно компанії ТОВ "Хоса-Плекс Україна" та ТОВ "ФК "Авісто" (факторингової компанії, яка придбала право вимоги до ТОВ "Санофі-Авентіс Україна") не мають під собою жодних підстав, а представники компаній запевняють, що ТОВ "Хоса-Плекс Україна" та ТОВ "ФК "Авісто" повністю діють у рамках закону та мають докази своєї прозорої діяльності, тому відкриті до взаємодії з усіма державними установами.

"На нашу думку, метою поширення подібної неправдивої інформації є маніпуляція з метою прикриття тіньових схем, які використовує іноземна компанія на ринку України та дискредитації законної діяльності української компанії", "Дуже шкода, що в Україні до іноземних компаній завжди ставляться краще, ніж до вітчизняних, не дивлячись ні на які об'єктивні фактори", "За заявою ТОВ "Санофі-Авентіс Україна" навіть відкрите кримінальне провадження, в рамках якого допитуються і адвокати по справі, в тому числі", – зі слів представників вітчизняних підприємств в даній справі.


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua