Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Продажі землі – НІ


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

За ці 20 років Незалєжності партії, які були при владі, вже повністю збанкрутили Україну. Вони перепродала все, як змогли. Зосталася ще земля.

Продажі землі – НІ
Який в нашої влади навар буде? Задарма у селян забрати земельку і перепродати її у 50-100 разів дорожче.

Українська Земля – матінка наша, мусить бути Українською! Вся Україна знає, що всі паї і так захоплені олігархами. Об'явили, що гектар української землі коштує 475 долларів. Та це просте знущання з нашого народу. Вони хочуть як колись англо-франки за дзеркальце захоплювали тисячі гектарів плодючих земель. А де тепер їхні дзеркальця і де тепер індіанці – в резерваціях!! По всьому світі земля коштує від 20 000 до 60 000 долларів. В Німеччині, де земля практично нікчемна, червона з піском та камінцями, коштує в середньому 25-30 000 євро. Буде те, що і з нашими заводами і фабриками!

Якщо зважити, що і зараз більше половини міського населення кормиться завдяки селу, то продавши землю, городяни почнуть масово вимирати. Що ж вони їстимуть? Треба не тільки відмінити мораторій, а й взагалі припинити розмову на цю тему навіки! Ніякої торгівлі землею взагалі! Є чимало способів вижити і без продажу землі. Але влада – по перше ліниться, по друге – слабка на розум, по третє вона абсолютно байдужа до свого народу. І готова продати і рідних батька і матір! Земля повинна бути тільки Українською і для українців! Ми не маємо ні морального, ні етичного, ні конституційного права торгувати тим, що самі не придбавали!

Нове покоління слов'ян іде на поводу примарних достоїнств капіталізму. Під власністю олігархів майже всі прибуткові підприємства, преса, телебачення, і зараз активно перехоплюють Інтернет.

Україна на даний час становить собою хворобою на рак у третій ступені, коли болів сильних ще не має, але виліковуватись вже дуже важко, тим більше, що є прекрасне знеболююче, як горілка. І поки споєне українське людство ще витанцьовує на могилах предків, то скоро і самі там будуть. І так вже по Україні план по знищенню слов'ян перевищений у тричі. А скільки нашого люду покинуло рідний край, тиняючись по чужині? І скільки чужинців окупувало мирно Україну?

Українська земля – наше багатство!Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua