Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Печерські рейдери нищать малий бізнес

Юрій Шеляженко | 9.08.2011 11:24

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

- Руки геть від соціального міні-магазину! – такі заклики лунали 1 серпня 2011 року біля станції метро "Арсенальна". Десятки пенсіонерів, літніх людей, небайдужі громадяни стали на перешкоді демонтажу торгівельного павільйону "Хліб і до хліба".

Печерські рейдери нищать малий бізнес
Демонтаж проводився під керівництвом першого заступника голови Печерської РДА Ю. Риженка та начальника відділу демонтажу Головного управління контролю за благоустроєм міста Києва КМДА П. Березницького, які не бажали чути жодних умовлянь громадськості.

Довідка. ЮРІЙ РИЖЕНКО – колишній перший заступник голови Шевченківської РДА Пилипишина, проти якого зараз порушено кримінальну справу. Риженко очолював "кишеньковий" тендерний комітет, через який Пилипишин перекачував кошти районного бюджету до власної кишені. Наприклад, у 2008 році більш ніж 1,7 млн. грн. державних коштів було перераховано фірмі "Украфлора", засновниками якої є Віктор і Людмила Пилипишини (деталі читайте у статті "Дон Пилипишин і його "коза-ностра").

Пан Риженко тільки червонів від згадок про його наміри поставити на місці цього кіоска "своїх людей" та називав такі закиди "казками". "Про ці казки вас, рейдерів, спитають в прокуратурі!" – відповідали люди.Побачивши таку рішучість, чиновники дали вказівку міліції та підрозділу "Беркут" розігнати силою людей, що було зроблено. Потім міні-магазин таки демонтували, проігнорувавши наявність дозволу до 2013 року.Поки міліція розганяла людей......Березницький перекурював у публічному місці, не побоюючись присутніх міліціонерів, а Риженко вже облизувався на звільнене силою місце.

Торговельний павільйон належить підприємцю Марті Думнич, яка показує іншим київським бізнесменам приклад ведення соціально відповідального бізнесу. В своїх торгових точках вона слідкує, щоб продавці були ввічливими та підтримували чистоту і охайність, а також принципово не продає тютюнові та горілчані вироби.

За її ініціативою було впроваджено соціальну програму підтримки для ветеранів війни та праці, багатодітних родин та інших соціально незахищених категорій населення, які було забезпечено персоніфікованими картками "Соціальні картки" з 20% знижкою на всі групи товарів. Завдяки цій програмі сотні соціально незахищених людей і членів їх сімей мають можливість купувати продукти в кіосках "Хліб і до хліба" без торговельних надбавок. Не дивно, що багато людей стали на захист підприємця, коли чиновні рейдери почали нищення малого бізнесу.

До речі, торговельний павільйон Марти Думнич за адресою вул. Івана Мазепи, 1 був встановлений на численні прохання жителів, оскільки поруч, на далекій відстані, немає магазинів з продуктами харчування. Адже всі гастрономи, кафе, столові свого часу були "прихватизовані" тими ж чиновниками-корупціонерами та олігархами. Тепер там якщо не бутік, то такі захмарні ціни, що звичайний пенсіонер і поткнутися до тієї розкоші боїться.

Мешканці району пообіцяли звертатися до органів влади та антикорупційних організацій з проханням сприяти у припиненні рейдерської атаки чиновників-корупціонерів на малий бізнес.


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua