Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Довгоочікуваний старт набору на соціальний проект "ШКОЛА Бізнес-лідерок" у Маріуполі!


-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
1

"ДИПКОРПУС" береться виховати з активних дівчат віком від 16 до 22 років справжніх бізнес-леді. Тренери "ШКОЛИ Бізнес-лідерок" – фахівці у сфері підприємництва, допоможуть Вам опанувати мистецтво написання бізнес-ідеї та бізнес-плану, навчать технічним аспектам підприємницької діяльності, та поділяться власним цінним підприємницьким досвідом

Довгоочікуваний старт набору на соціальний проект ''ШКОЛА Бізнес-лідерок'' у Маріуполі!
Ліга політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС" може похвалитися тим, що новий календарний рік для неї почався з великих успіхів. А успіхом для Ліги, насамперед, є усвідомлення того, що її ідеї та проекти отримують позитивну оцінку, відгук і розуміння. Підтвердженням цьому є те, що знаходяться фонди, які готові надавати фінансову підтримку з тим, щоб ідеї "ДИПКОРПУСУ" стали реальністю. На початку року Ліга отримала фінансування від Українського Жіночого Фонду, для реалізації одного зі своїх вже давно запланованих проектів.

Слід зазначити, що "ДИПКОРПУС" вже мав досвід співпраці з Українським Жіночим Фондом у проекті "КіноФабрика Лідерок". Як бачимо, традицію партнерського тандему "ДИПКОРПУСу" та Українського Жіночого Фонду продовжено, на цей раз проектом з амбітною назвою "ШКОЛА Бізнес-лідерок". "ДИПКОРПУС" береться виховати з активних дівчат віком від 16 до 22 років справжніх бізнес-леді. Тренери "ШКОЛИ Бізнес-лідерок" – фахівці у сфері підприємництва, допоможуть Вам опанувати мистецтво написання бізнес-ідеї та бізнес-плану, навчать технічним аспектам підприємницької діяльності, та поділяться власним цінним підприємницьким досвідом. Ви хотіли б отримати нові навички? Ви зацікавлені в участі в даному проекті? Якщо так, то для того, щоб взяти участь у проекті "ШКОЛА Бізнес-лідерок" достатньо заповнити анкету та відіслати повністю заповнену анкету на електронну адресу до 1 березня. Якщо все виконали вірно, чекайте результатів відбору до 10 березня 2011 року. У випадку, якщо Вам скажуть впевнене "так", вже 18-19 березня Ви опинитеся серед молодих, активних та перспективних учасниць "ШКОЛИ Бізнес-лідерок". Український Жіночий Фонд, Ліга "ДИПКОРПУС" та "ШКОЛА Бізнес-лідерок" стануть фундаментом для Вашого успіху у майбутньому! Отже покладаємо великі надії саме на Вашу участь у нашому проекті!

- детальна інформація щодо участі у "ШКОЛІ Бізнес-лідерок" Ліги "ДИПКОРПУС"

http://dipcorpus.at.ua/avatar/17/DIPCORPUS_informaciya_pro_shkoly_biznes-liderok.doc

- заявка на участь у "ШКОЛІ Бізнес-лідерок" Ліги "ДИПКОРПУС"

http://dipcorpus.at.ua/avatar/17/DIPCORPUS_anketa_ychasnuci_shkoly_biznes-liderok.doc

Слідкуйте за новинами проекту на порталі Ліги "ДИПКОРПУС" www.dipcorpus.at.ua!!

Долгожданный старт набора на социальный проект

"ШКОЛА Бизнес-лидерок" в Мариуполе!

Лига политологов-международников "ДИПКОРПУС" может похвастаться тем, что новый календарный год для нее начался с больших успехов. А успехом для Лиги, прежде всего, является осознание того, что ее идеи и проекты получают положительную оценку, отклик и понимание. Подтверждением этому является то, что находятся фонды, которые готовы оказывать финансовую поддержку с тем, чтобы идеи "ДИПКОРПУС" стали реальностью. В начале года Лига получила финансирование от Украинского Женского Фонда, для реализации одного из своих уже давно запланированных проектов.

Следует отметить, что "ДИПКОРПУС" уже имела опыт сотрудничества с украинским Женским Фондом в проекте "Кинофабрика Лидерок". Как видим, традицию партнерского тандема "ДИПКОРПУС" и Украинского Женского Фонда продолжена, на этот раз проектом с амбициозным названием "ШКОЛА Бизнес-лидеров". "ДИПКОРПУС" берется воспитать из активных девушек в возрасте от 16 до 22 лет настоящих бизнес-леди. Тренеры "ШКОЛЫ Бизнес-лидеров" – специалисты в сфере предпринимательства, помогут Вам овладеть искусством написания бизнес-идеи и бизнес-плана, научат техническим аспектам предпринимательской деятельности, и поделятся собственным ценным предпринимательским опытом. Вы хотели бы получить новые навыки? Вы заинтересованы в участии в данном проекте? Если да, то для того, чтобы принять участие в проекте "ШКОЛА Бизнес-лидеров" достаточно заполнить анкету и отправить полностью заполненную анкету на электронный адрес до 1 марта. Если все выполнили правильно, ждите результатов отбора в 10 марта 2011. В случае, если Вам скажут уверенное "да", уже 18-19 марта Вы окажетесь среди молодых, активных и перспективных участников "ШКОЛЫ Бизнес-лидеров". Украинский Женский Фонд, Лига "ДИПКОРПУС" и "ШКОЛА Бизнес-лидеров" станут фундаментом для Вашего успеха в будущем! Итак возлагаем большие надежды именно на Ваше участие в нашем проекте!

- детальная информация об участии в "ШКОЛЕ Бизнес-лидерок" Лиги "ДИПКОРПУС"

http://dipcorpus.at.ua/avatar/17/DIPCORPUS_informaciya_pro_shkoly_biznes-liderok.doc

- заявка на участие в "ШКОЛЕ Бизнес-лидерок" Лиги "ДИПКОРПУС"

http://dipcorpus.at.ua/avatar/17/DIPCORPUS_anketa_ychasnuci_shkoly_biznes-liderok.doc

Следите за новостями проекта на портале Лиги "ДИПКОРПУС" www.dipcorpus.at.ua!!


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua