Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Вінницька мерія ініціювала порушення кримінальної справи по факту рейдерства


-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
8

Вінницька міжрайонна природоохоронна прокуратура порушила кримінальну справу за ст. 364 Кримінального кодексу України по факту зловживання посадовим становищем при оформленні документів на земельну ділянку по вул. Гонти службовими особами управління земельних ресурсів, підпорядкованого Державному Агентству земельних ресурсів України.

Вінницька міжрайонна природоохоронна прокуратура порушила кримінальну справу за ст. 364 Кримінального кодексу України по факту зловживання посадовим становищем при оформленні документів на земельну ділянку по вул. Гонти службовими особами управління земельних ресурсів, підпорядкованого Державному Агентству земельних ресурсів України. Підставою для цього стало звернення виконкому міської ради і особиста принципова позиція міського голови Володимира Гройсмана, який став на захист інтересів громади.

Як повідомлялось раніше, наприкінці 2007 року відбулась безпрецендентна спроба рейдерського захоплення ряду об'єктів комунальної власності, які належать Вінницькій територіальній громаді. Йдеться про Будинок Побуту (вул. Соборна, 64), а також про земельну ділянку колишнього 45-го заводу по вул. Гонти площею 13 га (з яких 7,5 га належать до земель прибережної смуги і взагалі не можуть підлягати приватизації). За наявною інформацією, до спроби незаконного привласнення обох цих об'єктів причетні одні й ті ж особи.

Протягом двох останніх діб у структурах, пов'язаних із справою по незаконному привласненню земель 45-го заводу, були проведені обшуки. Так, 30 січня обшук за участю працівників обласного УБОЗу проводився в управлінні земельних ресурсів по м. Вінниці, підпорядкованого Держкомзему України, посадовці якого підозрюються у сприянні зловмисникам.

За словами заступника міського голови Вінниці Володимира Слишинського, міська влада буде і далі добиватись того, щоб правоохоронні органи дали адекватну оцінку діям усіх, хто причетний до посягань на комунальну власність, незалежно від посад, що вони займають. Він також висловив впевненість у тому, що майно, вартість якого оцінюється в мільйони гривень, повернуть місту.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua