Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
вінниця   швидка   гройсман

1,1 млн. гривень на придбання автомобілів "швидкої" виділила Вінницька влада


-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
12

Вінницька міська рада вирішила виділити міській Станції швидкої й невідкладної медичної допомоги 1,104 млн. гривень на придбання спеціальних автомобілів швидкої допомоги.

Про це повідомив мер Вінниці Володимир Гройсман. З його слів, на виділені кошти станція планує закупити 11 автомобілів швидкої допомоги на базі мікроавтобусів марки "Газель".

"Машини ми хочемо придбати до Нового року, тому ми направили в тендерну комісію Антимонопольного комітету лист із проханням дозволити провести тендер із закупівлі цих автомобілів за спрощеною процедурою і в скорочений термін", – додав він. У нових автомобілях швидкої допомоги станція планує встановити додаткове медобладнання – кардіографи й апарати з переливання крові, зняті зі списаних автомобілів. Наразі міська станція швидкої допомоги використовує 29 автомобілів, з яких 16 підлягають списанню через свою зношеність. На чергуванні в нас постійно задіяні 22-23 машини, решта перебувають у ремонті.

Нагадаємо, що ще в квітні Вінницька міськрада ухвалила рішення створити Центр діагностики й лікування серцево-судинної патології у Вінниці на базі міської клінічної лікарні N1 до кінця 2007 року. У в червні мерія виділила 7,5 млн. гривень на закупівлю ангіографа для центру. А ще раніше 31 січня Вінницька міськрада затвердила бюджет Вінниці на 2007 рік з доходами 512,91 млн. гривень і видатками в розмірі 504,91 млн. гривень. Зокрема, видатки міськбюджету-2007 на охорону здоров'я становитимуть 87,552 млн. гривень.

У Вінниці проживають близько 0,4 млн. чоловік.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua