Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
0
Рейтинг
0

Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Коментарі
Tomodachi   | 6.03.2015 19:03
Ідеальний експерт повинен говорити і писати те, що думає.

А я грішним ділом думав дотепер, що ідеальний експерт принаймні повинен розумітися на тому, про що говорить! Бо і круглий дурень може говорити те, що думає, але його глупоти можуть зацікавити лише такого ж дурня, як і він...Бончур "експерт".
Ігор Бурдяк   | 7.03.2015 08:50
Tomodachi:
Ідеальний експерт повинен говорити і писати те, що думає.

А я грішним ділом думав дотепер, що ідеальний експерт принаймні повинен розумітися на тому, про що говорить! Бо і круглий дурень може говорити те, що думає, але його глупоти можуть зацікавити лише такого ж дурня, як і він...Бончур "експерт".
Цікаво, що отримуєте Ви, коли зважуєтеся на подібні глузування?
Мені останніми часами, коли дозволяють собі кпини із прізвищ, уявних чи справжніх фізичних, розумових недоліків людей, виникають асоціації із "НКВД і Гестапо".
Ігор Бурдяк   | 7.03.2015 08:53
Звичайно в Росії є куди кращі експерти, ніж в Україні. Та вони нині у "п"ятій колоні" і серед "национал-предателей". Тож їхні висновки на політику Кремля якщо і впливають, то "із зворотнім знаком".
Щоправда, пізніше Путін себе трохи поправив: "Серед опозиціонерів є і "справжні патріоти Росії, і "п"ята колона". Та хто є ким, встановити важко".
То ж на питання "Нємцова убили як націонал-зрадника, чи як патріота?", відповіді поки-що немає.
Ну, а ми, виборці, не просто експерти, а "експерти експертів". Бо саме від нас (в Україні, це уже, слава Богу, є) залежить, хто буде народним депутатом чи президентом.
Tomodachi   | 7.03.2015 11:47
Ігор Бурдяк:
Мені останніми часами, коли дозволяють собі кпини із прізвищ, уявних чи справжніх фізичних, розумових недоліків людей, виникають асоціації із "НКВД і Гестапо".
Ой...а що це з вами трапилося, може жорна впали на голову, що ви так раптом помудріли? Коли ще донедавнв так задорно гигикали і з Азірова-Пахла і "кпили", а точніше поливали помиями Овоча з Собачніком, то тоді ви не були НКВД з Гестапо, а просто сотруднік СБ Миколи Лебедя? Ви там уважайте на себе, аби та постжорнова травма у вас не переросла у хронічну форму, бо я тоді вас не відрізню від Нікіти:-).
Але облишмо алегорії...як вам вчора Добродомов з Шустером викривали майданутих крадії латаної свитини?
Tomodachi   | 7.03.2015 11:59
Бурдяк:
Хочу собі таки покпити з вас, бо поки ви щось там виставляєте кілометрами думки якихось "експертів", ваш покірний слуга пару днів тому написав (аж невдобно самого себе цитувати) – Продажні писаки не запитають в Арсенія Петровича чому так зросла ціна на газ, коли він і К роками триндів про 20млрд кубів газу власного видобутку і якого мало цілком вистрчити для населення.
Як ви вчора зауважили, продажні журналюги вчора у Шустера не тільки про це питали, а ще й відіосюжет додали, аби болючіше Арсенію Петровичу було! (зверніть увагу, як я шанобливо) Одним словом, у мене склалося враження, що Яценюка чекає участь Дантона і то вже дуже скоро – пожар революції вимагає хмизу!
Tomodachi   | 7.03.2015 12:06
Не знаю, як там буде – пуля в лоб, чи теж піде погуляти по майдану...чи може справді стане камікадзе? Ой не треба було йому спокушувати долюі вимовляти такі страшні слова! А втікнути, як Азіров, навряд чи вдасться...Шкода хлопа. По англійськи говорить і пустун такий...Але може минеться? Хтось мені розповідав жарт, що коли Яценюка кинути в ополонку, то він випірне з рибиною в зубах:-) Мені сподобався жарт...А вам?
Tomodachi   | 7.03.2015 12:31
Ігор Луценко – народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

Смерть диригента (оповідання)
07 березня 2015, 10:12

Читали у блогах УП? У мене питання до вас, як до мораліста, на що натякає народний депутат – "дирегент" теж став сакральною жертвою "революції гідності"?
Ігор Бурдяк   | 7.03.2015 12:54
Tomodachi:
Бурдяк:
Продажні писаки не запитають в Арсенія Петровича чому так зросла ціна на газ, коли він і К роками триндів про 20млрд кубів газу власного видобутку і якого мало цілком вистрчити для населення.
1. Впроваджується спрощений порядок надання субсидій.
2. Пасхавер: пільгові тарифами – помилка і несправедливість. Бо багатші більше споживають. (того ж газу, ел. енергії) Допомога повинна бути адресна, лише для бідних. Заможні повинні оплачувати повну вартість послуг
http://eramedia.com.ua/article/216333-nash_mnstri_predstavlyayut_byurokratyu_a_byurokrat_nkoli_ne_robi/
Заперечити йому НМД неможливо
Tomodachi   | 7.03.2015 16:23
Ігор Бурдяк:
Умніца... (я маю наувазі Пасмхавера), але тоді поясніть мені, чого було потрібно зас**ати мізки тим посполитим тими 20-ма млрд газу власного виробництва і триндіти про ціну в 70$ за тис. кубів для цього населення, коли "злочинна панда" була при владі?
І ви привели до влади таких підлих брехунів??! Та ще й таким кривавим шляхом і ціною розвалу країни?!? Так само ви брехали цим посполитим про європейські пенсії і закликали стрибати, знаючи що підло брешете?!?
Так точно всім цим "лідерам майдану" і їх апологетам таки краще було заложити собі камінь жерновний собі на шию і стрибнути у глибінь!
А тепер він мені Пасхавером мізки пудрить! Жи..., пардон, німець скаже ми...
Ігор Бурдяк   | 7.03.2015 20:42
Tomodachi:
Ігор Бурдяк:
Умніца... (я маю наувазі Пасмхавера)

......

І ви привели до влади таких підлих брехунів??! Та ще й таким кривавим шляхом і ціною розвалу країни?!? Так само ви брехали цим посполитим про європейські пенсії і закликали стрибати, знаючи що підло брешете?!?
Так точно всім цим "лідерам майдану" і їх апологетам таки краще було заложити собі камінь жерновний собі на шию і стрибнути у глибінь!
Пасхавер (у тому ж інтерв"ю): "ньінешняя власть лучше прежней..."
Моя вчителька з російської мови і літератури у подібних випадках казала: "начал за здравие, а кончил за упокой!"
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua