Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
0
Рейтинг
0

Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Коментарі
Никита   | 8.11.2014 09:21
Пане Ігоре, дивилися вчора Шустера? Чули "вибачення" Тимошенко? Чули, за що саме вана "вибачається"?
Отож (((
Ігор Бурдяк   | 8.11.2014 10:46
Никита:
Якщо Ви про 2010 рік, то можу підтвердити – тим минулим вибором задоволений поки-що. Не обрали б тоді Януковича – невідомо, коли у нас появився б шанс на поступ.
Ну а для тих, хто боїться революції (можливо й небезпідставно), як виявилося тепер, кращим варіантом була Тимошенко.
А вчора Тимошенко мене не здивувала. Просто "підтвердила саму себе". І як Ви думаєте, якби на її місці вчора був би Турчинов, чи Луценко, то як один і другий відповів би на питання, яке задали їй?
А Ганна Гопко зацікавила. Здається, з неї можуть бути "люди".
Tomodachi   | 8.11.2014 10:57
и-ги...З Ляшка вже є, ще й які люди. Ги-ги-ги. Нарахунок поговоріть...порассуждать...проаналізувать, то в нас тих л"людей" хоч гать гати! Недарма кажуть, що кожен Іван має свій план...А ще кожен другий майже гетьман, а кухарка і тд...
Ну як, жижки трясуться від наближення річниці Великої Руїни-2? Ще не відчуваєте липкого поту у гатях?
Ігор Бурдяк   | 8.11.2014 11:31
Tomodachi:
Ви краще взяли б приклад із свого однопартійця Володимира Зубанова, і заглянули в себе.
Никита   | 8.11.2014 11:44
Ігор Бурдяк:
Ні. я не про 2010. Її відповідь засвідчила: жодної провини за сварку з Ющенком вона не визнає. Крапка.
Ігор Бурдяк   | 8.11.2014 12:32
Никита:
Так. Її словами: "Це було протистояння не між особистостями, а між командами", видно було, задоволені не були, та й ніхто їй не заперечив.
І так сталося, що й Парубій, який колись обіцяв будувати пам"ятники Ющенкові, опинився у її "Батьківщині". Навіть Віра Ульянченко покинула його і організувала свою партію.
З Ющенком залишилася лише Ірина Ванникова.
Можливо вона й вірить у свою "непогрішність". А їй не перечать, бо формально вона ніби-то й має рацію. Люди і життя на землі жорстокі і несправедливі.
А уже історія пізніше буде мабуть по-різному оцінювати ці події.
Tomodachi   | 8.11.2014 15:54
Ігор Бурдяк:
Ця скотина,Парубій, є мясником майдану! Притих...сховався і знову виліз! Всі ваші майдани це суцільні провокації – Ющенка отруїли і тихо-ша, тепер людей постріляли і знову тихо-ша і ніби ніхто нікого не шукає! Це просто ганьба, коли Чєчєтов у Дроздова вимагає розслідувати майданське сафарі!
Ігор Бурдяк   | 8.11.2014 17:32
Tomodachi:
І що на те здроздив Дроздов?
Запитав Чечетова, чи не жаліє ПР, що многократно "разводила украинцев, как котят"?
Tomodachi   | 8.11.2014 17:53
Ігор Бурдяк:
Tomodachi:
І що на те здроздив Дроздов?
Запитав Чечетова, чи не жаліє ПР, що многократно "разводила украинцев, как котят"?
Та те що й ви – переводив тему акурат про що завгодно, але тільки не про криваві злочини майданутих!
Tomodachi   | 8.11.2014 17:59
Знаєте, мені часвми видається, що майдануті є свого роду якісь зазомбовані сектанти. Майже як свідки Єгови. Я колись мав з ними бесіду, то вони кажуть, що їх фундатор заснував нову "церкву", бо стара корумпована, звиродніла і тд. А я кажу, що у виходить, що Церква, яку заснував Господь є погана, а от їх секта є кращою за Господню? Так і з Україною. Господь дав Україну від Сяну до Дону в мирі і без крові, але майдануті стали переконувати, що ця Україна є не "тута" і що її треба кровію полити. Ну і полили...Сектанти!
Никита   | 8.11.2014 18:29
Ігор Бурдяк:
Можливо вона й вірить у свою "непогрішність"
Якщо вона дійсно у це вірить – вона дура. Якщо вона тільки вдає, що вірить – це ще гірше, бо вона так само дура, тому що намагається дурити людей і не бачить, що вже це неможливо. Оскільки розумна людина відрізняється від дурака насамперед тим, що може 1) побачити свої помилки і 2) намагається їх не повторювати.
А не сперечалися з нею зовсім не тому, що "формально вона ніби-то й має рацію". Просто люди вже зрозуміли, що з нею марно сперечатися.
Дуже сподіваюся, що у наступній ВР ми вже її не побачимо, так само, як комунстів.
Ігор Бурдяк   | 8.11.2014 18:50
Никита:
Дехто вважає, що Путін вірить у те, що говорить російське телебачення, більше того, він ніби-то серйозно вважає себе месією, який покликаний врятувати світ. Водночас ніхто не вважає його дурнем.
Ігор Бурдяк   | 8.11.2014 19:13
Никита:
Можливо вона й вірить у свою "непогрішність"
Якщо вона дійсно у це вірить – вона дура
Меркель сказала – Путін перебуває в іншій реальності.
Може бути так, що він піддався впливу пропаганди власних ЗМІ?
Думаю, цілком. Адже у цій "іншій реальності" перебуває в Росії значна частина освіччених людей, вчених, митців...
Подібне може бути і з Тимошенко. В"язниця по-різному впливає на людей. Когось виліковує. А тут таке – Європа, весь світ бореться за її звільнення. Невинувата, жертва політ. переслідування. Після втечі Януковича суд її виправдовує. Потрапила у коло своїх прихильників. Ось і побачила німб над головою.
Ігор Бурдяк   | 8.11.2014 19:14
Та у такому разі маєте рацію. Її, як і Путіна, обох можна вважати непрацездатними
Tomodachi   | 8.11.2014 19:14
Ну от бачите, вас теж мало обходить хтО труїв Ющенка і постріляв тих нещасних на майдані!Полили кровію і гарненько – для пользи дєла і рєволюції...От я і кажу – злодіїв усунули мокрушники! Слава Україні?

Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua