Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Государство   Украина   институт   общественное благо
3
Рейтинг
3

Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Недогосударство Украина

Vladimir | 10.12.2013 00:51
Украинские граждане страдают не от государства, а от его недоделанности.
Недогосударство – когда провозглашаются полезные для людей цели, а институты государства работают не на эти цели, а на интересы частных лиц.
Коментарі
Никита   | 10.12.2013 08:48
Можна сперечатися по суті статті, але одне я можу сказати із 100% певністю: термін "Недогосударство Украина" – є авторським терміном, авторство якого належить Путіну. Отже, варто або брати в лапки і вказувати автора, або поміняти назву
Vladimir   | 10.12.2013 12:02
Отнюдь. Путин лишь воспользовался им. Недогосударство и "несостоявшееся государство" – крайний вариант недогосударства – это все устоявшиеся термины. По контексту Вы видите – Россия – такое же недогосударство, как и Украина, и СССР времен позднего Брежнева было таким же.
Я выложу 2-ю часть, в которой сказано, что Империи перед распадом – всегда недогосударство и то, что образуется на ее руинах – также.
Никита   | 10.12.2013 14:44
Vladimir:
Вам видніше. Але у свідомості українців це словосполучення (як, наприклад, і "мочіть в сортірє") міцно пов"язане саме з Путіним. Отже, і назва Вашої статті сприймається відповідно – як посягання на українську державність з боку РФ. Зверніть увагу на перший комент на сайті "Країна Ліберальна" – НМД він викликаний саме цим, а не змістом статті.
Взагалі НМД вдала назва – це половина успіху, тоді як невдала може взагалі звести будь-який успіх нанівець – оскільки далі назви просто не читатимуть
Хороша стаття.
Vladimir   | 10.12.2013 19:58
Никита
Олександр Миколайович Соколов – известный в сети марксист-догматик, при этом оченьпатриотически и оппозиционно настроенный. На него сложно угодить: (
failed state -старый термин, согласитесь. Недогосударство – чуть мягче, точнее, перспективней. В нем надежда, что оно еще сможет стать полноценным государством, а failed state – уже результат окончательный:)
Впрочем, Вы как филолог точнее оцените.
Vladimir   | 10.12.2013 19:59
Вот Президент Турции называет Кипр недогосударством http://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=40&cad=rja&ved=0CG4QFjAJOB4&url=http%3A%2F%2Fnews.bigmir.net%2Fworld%2F476231-Prezident-Tyrcii-nazval-Kipr-nedogosydarstvom-kotoroe-mojet-vozglavit-jalkii-souz-ES&ei=3lWn
А вот рассуждения о недогосударстве 19в. Австрии http://nicolaitroitsky.livejournal.com/_kutuzov/1536311.html#
Введите в Гугле "Недогосударство Россия" и найдете множество ссылок. Это устоявшийся термин, просто до массового сознания, возможно, он дошел благодаря Путину
Никита   | 10.12.2013 21:17
Vladimir:
Президент Турции называет Кипр недогосударством

Ну так а я про що?
Президент Турції називає так Кіпр, а президент РФ – Україну

Я саме про це і кажу: необов"язково називати так свою власну державу; а втім, як Вам буде завгодно
Vladimir   | 11.12.2013 11:46
Никита, поверьте, это не ругательство, а устовящийся термин, под который РФ подходит не хуже Украины.
Никита   | 11.12.2013 13:46
Vladimir:
Віра тут ні до чого. Є просто об"єктивний факт. Адже що таке лексичне значення слова?

Лексичне значення слова – це історично закріплена у свідомості людей співвіднесеність слова з певним явищем дійсності

У свідомості багатьох українців цей термін має негативне забарвлення і сприймається як лайливе слово. Це об"єктивна реальність, не залежна ні від Вас, ні від мене.
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua