Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
0
Рейтинг
0


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
2

http://reznichenko-d.livejournal.com/300962.html

Никита | 9.09.2012 12:46
Якщо називати речі своїми іменами, то людям, загалом, плювати на TVi. Просто людям не подобається Партія Регіонів і її методи передвиборчої боротьби, зокрема тиск на опозиційне телебачення. Просто давно не було приводу зібратися (поки ще можна збиратися).
Коментарі
Никита   | 9.09.2012 12:49
Перепрошую, помилився! (але, здається, все робив правильно, як завжди. Можливо, це якийсь глюк?)
http://reznichenko-d.livejournal.com/300962.html
Ігор Бурдяк   | 9.09.2012 14:16
TVi, крім опозиційності, не може похвалитися нічим культовим, щоб таке пасивне створіння, як телеглядач, кудись взяло та пішло суботнього ранку
На TVi передачі різні. "Альбертейнштейн" чи "Знак оклику" опозиційні.
А "Сьогодні про головне" я б відніс до нейтральних. На передачу запрошуються всі, про кого згідно тем буде йти мова і надається можливість захищати свою позицію. Інша справа, що представники влади часто відмовляються від участі в передачі. Та навіть тоді Мустафа Наєм чи Ілона Довгань беруть на себе роль тих, хто відсутній і з їхніх позицій, які як правило не є секретом і опонують конкурентам.
Ігор Бурдяк   | 9.09.2012 14:58
Костянтин Матвієнко:
Учорашній мітинг на захист ТВі сподобався мені навіть більше, ніж подобається сам цей телеканал...
Основні політичні сили не ведуть діалогу із суспільством, а промовляють до нього. Телеканал ТВі міг би бути одним з майданчиків змістовного політичного діалогу, але саме у такій своїй якості він для політикуму виявився небезпечним. Змісти підмінятимуться лайкою на ток-шоу.
Никита   | 9.09.2012 15:36
Ігор Бурдяк:
Я не дивлюся ТБ взагалі і цей канал зокрема, тому власну думку мати важко. Збираю тут думки інших людей. Наприклад, ось така думка людини, яка теж не дивиться ТБ:
Я не дивлюсь цей канал. Скажу навіть чому, ТівіАй – це відверта медіа-бодяга з Портніковими, Мустафами та іншими бложеками. Якщо я захочу дізнатись думку якогось Лещенка, то краще я зайду на "Українську Правду" і почитаю її. Якщо він ще про це не написав, я зайду в його фейсбук і спитаю його самостійно.
Скрипаль не потрібен.
Якщо я захочу подивитись, що говорить Мустафа чи Портніков на ТівіАй, я зайду в Інтернет
http://none-smilodon.livejournal.com/531086.html
Никита   | 9.09.2012 15:37
Ігор Бурдяк:
(до речі: що говорить Портніков – мене абсолютно не цікавить)
Ігор Бурдяк   | 9.09.2012 15:46
Никита:
Ігор Бурдяк:
(до речі: що говорить Портніков – мене абсолютно не цікавить)
Ваша справа.
Та в "Сьогодні про головне", про яке я говорив, Портніков нічого не говорить, бо він не бере участь у цій програмі. Говорять в основному гості, а ведучі програми – Мустафа Наєм та Ілона Довгань.
Никита   | 9.09.2012 15:58
Ігор Бурдяк:
"Не читал – но одобряю"
Якщо хочете, то моя особиста позиція така: свобода слова є священною і недоторканою. Тому мітинг на захист опозиційного каналу – це добре апріорі. Незалежно від того, подобається цей канал чи не подобається; потрібен він вам особисто чи ні. Тут треба мислити з точки зору "я ненавиджу ваші переконання, але життя віддам за те, щоб ви могли їх вільно висловити"
Ігор Бурдяк   | 9.09.2012 17:11
Никита:
Згоден. І з Дмитро Різниченко теж.
А з Чорний БoяністЪ® (none_smilodon) ні:
...я вважаю тих хто вийшов на захист ТівіАй хронічними і безпробудними ідіотами. Витрачати хоч хвилинку свого часу, щоб купка безруких кацапів змогла трошки економити грошей? Дякую, я не думаю що це гарна ідея.
Думаю, працює на владу.