Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
2
Рейтинг
2

Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Гузар: Не бачу суттєвої різниці між владою і тими, хто хоче нею стати

Никита | 4.08.2012 01:00
Блаженніший Любомир Гузар, колишній очільник Греко-католицької церкви не бачить суттєвої різниці між політиками, незалежно від того, чи вони перебувають при владі, чи хочуть бути при владі.
Про це він сказав в ефірі "5 каналу".
Коментарі
Никита   | 4.08.2012 01:02
"У нас, на жаль, це є моя особиста думка, якоїсь такої величезної різниці, суттєвої різниці між нашими політиками немає, незалежно від того, чи є вони при владі, чи вони хочуть бути при владі. Тут можна дискутувати. Я особисто слідкую за кожним кроком, кожним висловом чи тих, що при владі, чи тих, хто хоче бути при владі. Але чомусь не відчуваю, коли говоримо не лише про сьогодні, а про певний період часу, кілька років, можна говорити й про кільканадцять років, щоби була якась суттєва цілковита різниця думок", – наголосив Блаженніший Любомир
Ігор Бурдяк   | 4.08.2012 10:48
Никита:
Якщо хочемо розуміти позицію кардинала Гузара, то бажано було б не обмежуватися лише однією тезю. В той же день він сказав таке:
Мовний закон показав, хто любить Україну, а хто її не любить, – Гузар
А повніше його оцінки ситуації в державі містяться в попередній інформації.
Любомир Гузар:: Портрети з Сергієм Дорофеєвим:: 5 канал
Никита   | 4.08.2012 15:22
Ігор Бурдяк:
Дуже дякую за посилання!
Хочу також зазначити, що протиріччя з наведеною цитатою я не знайшов.
Якщо маєте слова Гузара, де він вказує на суттєву різницю між владою і опозицією, на якісь суттєві переваги опозиції – прошу, зацитуйте або дайте на них посилання.
Бо для мене Любомир Гузар є одним з тих самих незалежних експертів, до оцінок яких варто прислухатись.
Ігор Бурдяк   | 4.08.2012 17:22
Никита:
Л. Гузар: це є моя особиста думка, якоїсь такої величезної різниці, суттєвої різниці між нашими політиками немає, незалежно від того, чи є вони при владі, чи вони хочуть бути при владі. Тут можна дискутувати.
А ось коментар до публікації:
lbvf (Ukraine)
Разница есть. В оппозиции полно больных на голову русофобов. Поэтому ей и не стать при власти. А в остальном Гузар прав.

Я і з тим коментатором згоден – "Разница есть. Гузар прав". А ось величезна, суттєва різниця між політиками чи ні – Блаженніший дозволяє дискутувати.
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua