Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Правильна цитата від Тимошенко

Никита | 17.07.2011 14:40

4
Рейтинг
4

Голосів "за"
6

Голосів "проти"
2

Тимошенко переконана, що долю політиків повинні вирішувати демократичні і чесні вибори. "Є всього два методи поміняти владу. Якщо країна демократична, вибори чесні, тоді влада мирно і спокійно змінюється саме на виборах. Не потрібно ніяких протистоянь або революцій, усе вирішують вибори. Це правильна демократична модель", – вважає вона.

Правильна цитата від Тимошенко
Cайт Ю.ТИМОШЕНКО повідомляє, що про це вона сказала в інтерв'ю журналу "Кореспондент". А я побачив цю цитату в Уніан.

Там є ще одна цитата:

"Якщо авторитарні режими заганяють народи в глухий кут без чесних виборів і свободи слова, то народи знаходять інший шлях, адже вибухонебезпечна ситуація завжди кришку зірве. Мені хотілося б, щоб ЯНУКОВИЧ зрозумів, що у нього є єдиний безпечний шлях – зберегти чесні вибори, не змінюючи закон. Якщо все-таки не прислухається і кришку зірве, то за його долю ніхто не зможе поручитися", – сказала Ю.ТИМОШЕНКО.

От із цією цитатою не можу повністю погодитись. Тому що з історії добре відомо: якщо авторитарні режими заганяють народи в глухий кут без чесних виборів і свободи слова, то народи не завжди і не всюди, на превеликий жаль, знаходять собі інший шлях. Навпаки, дуже часто народи десятиліттями і навіть століттями так і нидіють у тому глухому куті – без виборів і без свободи слова, а отже, і без всякої надії приєднати свою країну до співдружності цивілізованих демократичних країн, де люди мають насправді гідне людини життя.

"Якщо у когось склалося відчуття, що я фан революцій, – я не фан революцій, я фан чесних виборів, але якщо їх немає, я ніколи не залишу країну і народ у безвихідному становищі", – заявила Ю.ТИМОШЕНКО.

І це також дуже гарна цитата.

Можна тільки вітати і підтримувати всі дії Юлії Тимошенко, які так або інакше сприятимуть збереженню в Україні свободи слова і виборчої демократії.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua