Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
0
Рейтинг
0

Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

Коментарі
Ігор Бурдяк   | 12.01.2011 21:04
Правдива наука ніколи не суперечила релігії, а правдива релігія – науці.
Яка наука може пояснити воскресіння Лазара, тіло почало розкладатися (Сестра повідомила Ісусу: Господи, він вже засмердівся)?
Очевидно, коли йдеться про чудо, наука безсила.
Киянин   | 13.01.2011 10:55
А я більш не згідний з наступним:"І чи вправі ми, недостойні, вказувати Творцю як саме Йому творити? І чи можемо заборонити Йому творити саме так?..."

Чому ми недостойні? Адже Бог створив нас за образом і подобою?
Можливо правильніше буде – "Ми внуки Дажбога!" І все стане на свої місця, – Людина яка створена за образом і подобою може піднятися до розуміння свого діда – Бога. Тим більше що дід розуміє рівень своїх онуків і все їм доносить просто і зрозуміло.

А якщо Бог творить незрозуміло для мене, то мабуть і Бог не мій. Чи його інтерпретатори...

Хоча розумію що дискусія з віруючим, – марна справа, – проте стаття чомусь розміщена автором в розділі дискусії...
""Яка наука може пояснити воскресіння Лазара, тіло почало розкладатися (Сестра повідомила Ісусу: Господи, він вже засмердівся)?
Очевидно, коли йдеться про чудо, наука безсила...""

Колись і електрика вважалася б чудом...:) Втім, усе вірно, божественну дію осягнути (пізнати до кінця) неможливо. А чудо в точному розумінні цього слова і є перетинання двох планів буття, двох світів: тонкого й фізичного. Тож наука завжди відставатиме від містичного досвіду.

Що ж стосується воскресіння Лазаря – раджу мою статтю на цю тему "ВОСКРЕСІННЯ ЛЮДИНИ. РЕАЛЬНИЙ ПОГЛЯД": http://vedmedenko.org.ua/statti.php?num=135
""А я більш не згідний з наступним:"І чи вправі ми, недостойні, вказувати Творцю як саме Йому творити? І чи можемо заборонити Йому творити саме так?..." Чому ми недостойні? Адже Бог створив нас за образом і подобою?...""

Ну, по-перше лише за образом, подобу кожному з нас слід ще здобути. А відповідь на запитання була дана у самій статті: "Горе тому, хто з Творцем своїм свариться, черепок із земних черепків! Чи глина повість гончареві своєму: "Що робиш!"; а діло його: "Ти без рук!"" (Книга пророка Ісаї, 45.9).
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua