Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
УП   НП

До Никити

Олена Олійник | 7.12.2010 03:54

5
Рейтинг
5

Голосів "за"
8

Голосів "проти"
3

Про нераціональне поводження з тим, що лайна варте

До Никити
Передовсім вибач. Відкритий лист до тебе – це з низки останнього, на що я сподівалася в цьому житті. Проте – так лягла карта. Кваплюсь, поки враження в усіх ще свіжі, а якби не це, то обмежилася б приватом. Підживи свій терпець, адже спершу не второпаєш, до чого все.

Отже, днями мені дуже кортіло зробити невеличкий нарис-коментар з одного гидотного приводу, але я себе стримала (чому – буде зрозуміло з усього подальшого). А тут такий трафунок, як то кажуть галичани, що їх я на відміну від Табакі дуже поважаю – словом, є нагода проілюструвати тим самим матеріалом деякі моменти тутешнього, як не крути, співіснування.

Знає багато хто, мабуть і ти знаєш, що днями одне глибоко ущемлене створіння зі сходу країни (але не діючий президент) отримало свої 15 хвилин слави, написавши деінде дещо з непересічного приводу. Це дещо природно обурило багатьох, зокрема й неостанніх людей, натомість обурення в декого набуло таких розмірів, що аж вони почали ті хвилини пріснозвісності сумлінно нарощувати до часів та днів (шляхом додавання до контексту своїх імен). Бо пріснозвісність, ба навіть і бридкозвісність для таких природою обійдених – також слава, за фатальною нездалістю мати іншу вкупі з волаючим комплексом неповноцінності. А отже, той зі знаних обурених осіб, хто дав найбільш лаконічну, містку і безжальну характеристику діям створіння і йому самому, в частині здорового глузду не мав рації. Бо написавши "Она стала известной – ведь если бы не этот гнусный рассказ..., кто бы о ней знал – за пределами...?", цей автор згадані обрії далі розсунув сильною рукою – адже додав до калюжки своє озеро, та ще й інші відомі особи до того процесу посильно доклалися. А отже рацію, у своєму контексті, мала саме Міс Жалюгідність. Бо для того й паскудила.

До чого ж я веду. Та до того, що ти у нашому невеличкому світцеві НП (чи то як його тепер) робиш те саме – популяризуєш дрібне паскудство і ницість, надаєш йому значущості. А цим (в різні часи – різним) лише того й треба.

Знаю, це питання вже багато дискутувалося. Та вирішила – поки спогади про наведений приклад ще не випарувалися, когось, можливо, знудить. Пам'ять про фізіологічні процеси почасти сильніша у порівнянні з духовними муками.

Звичайно, ти це робиш, намагаючись вибороти правду. Проте й за правду варто боротися розумно, хто має змогу. А ти – маєш.

Ще раз перепрошую, що прискіпалася до тебе, хоча сама вже навіть і не є частиною тутешнього контексту (а надалі буду нею ще менше). Просто такий стандарт поведінки є властивим і для інших спільнот і ситуацій, і мене це подекуди дістає. Таким чином ми випускаємо пару на конче невартісне, тоді як нам аж ніяк не бракує дуже серйозних негараздів.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua