Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
7
Рейтинг
7

Голосів "за"
10

Голосів "проти"
3

Коментарі
Никита   | 15.08.2010 02:00
На вопрос "що потрібно було вчинити з Табачніком, аби він так змінив радикально свою думку – нужно было, чтобы жертвы голодомора привели его и его единомышленников к власти.
Да...
Львів'янка   | 15.08.2010 13:01
Обдурство, особливо паразитування на пам"яті, нічого позитивного "табачникам" не обіцяє.
Спаде спека...їх змиє...
ЗаХар   | 15.08.2010 19:11
Ви мабуть не дуже уважно прочитали. Дещо вище
Ми мусимо донести до світу, що штучні голодомори радянської епохи були нашим українським голокостом. Це був свідомий геноцид українського народу, який наклав свій безжальний відбиток на всю нашу історію, на національну свідомість.
Микола_Гаврилович   | 15.08.2010 20:25
+ і ЗаХару + теж.
Любченко   | 15.08.2010 22:33
ЗаХар:

Ми мусимо донести до світу, що штучні голодомори радянської епохи були нашим українським голокостом. Це був свідомий геноцид українського народу, який наклав свій безжальний відбиток на всю нашу історію, на національну свідомість.
Читал внимательно.
Табачник констатирует факт сознательного геноцида украинского народа, приравнивает его к Холокосту. И донести это миру следует для того, чтобы мировоя общественость не оставалась в стороне, и делала всё от неё зависящее для того, чтобы впредь- никуда, в т.ч. и в Украину, не вернулась советская эпоха,
Любченко   | 15.08.2010 22:33
ЗаХар:

Читал внимательно.
Табачник констатирует факт сознательного геноцида украинского народа, приравнивает его к Холокосту. И донести это миру следует для того, чтобы мировоя общественость не оставалась в стороне, и делала всё от неё зависящее для того, чтобы впредь- никуда, в т.ч. и в Украину, не вернулась советская эпоха,
Любченко   | 15.08.2010 22:39
не вернулась советская эпоха, или похожая на неё эпоха. В ином случае аппелировать к миру нет смысла. От того, что мир узнает потомков жертв геноцида, как подытожил свою речь Табачник – Мир не изменится и лучше не станет.
  | 16.08.2010 05:03
Я думаю, що Ви доволі правильно відповіли на моє питання. Але сказавши "А" Ви не просунулися ні на йоту далі. Тому я змушений уточнити своє питання, а що ж тоді і хто так познущався над жертвами Голодомору, що вони воліли обрати тих, кого обрали? Уточніть тоді ще один аспект – пан Никита там десь написав, що Янукович нічим істотно не різниться від решти елітних кАманд. Якщо хочетеЮ то він повівся просто ну коли не чесніше, то відвертіше, виразно висловивши своє ставлення. Ось Ви вважаєте, що жертви Голодомору обрали не тих...А кого було обирати? Може "та" йшла і щиро вшановувала память тих жертв? Ні, поряд з Ющенком, від уряду йшов Васюник! А решта кАманди і не думали йти. Вам миліша фальш?
  | 16.08.2010 05:16
Любченко:
Так от, саме цієї фальші жертви Голодомору вже не могли більше зносити. Тут мені совки проповідують ленінське гало про необхідність поразки Росії в руско-Японской войнє...Очевидно не так буквально, а точно за змістом, типу- хай Янукович наробить чимбільше дурниць і тоді, мовляв, прийдуть "вАни"...щірі...Я запитую хто ж ці рятівники атєчєства і дістаю у відповідь чергову порцію з "блокнота агітатора"...
Пане Любченко, я цілком розумію Ваші симпатії і антипатії, але спробуйте врешті-решт відірватися від висновків за окремими фактами. Просто я вже органічно не можу сприймати цього шаманського клікушества, цього істеричного апокаліптичного зойку...Жертвам НАДОЇв цей вереск!
Никита   | 16.08.2010 15:25
Кр-к:
хай Янукович наробить чимбільше дурниць і тоді, мовляв, прийдуть "вАни"
Замість істерично зойкати, що може вернутися Тимошенко – порадили б краще Януковичу, щоб не робив дурниць. Замість співати йому присипляючі дифирамби. Бо вашими з ним спільними стараннями – таки повернеться.
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua