Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Привіт Тимуру Нагалевському, молодому, але аж до нудьги знайомому!

Борис Бородин | 28.01.2010 00:39

-23
Рейтинг
-23

Голосів "за"
0

Голосів "проти"
23

Враження від статті Тімура Нагалевського БАТАЛЬОН "НАХТИГАЛЬ": СРАЖЕНИЯ ПОСЛЕ ВОЙНЫ
Тимур Нагалевський | 27.01.2010 18:57
А також деяки враження від архіву НП

Привіт Тимуру Нагалевському, молодому, але аж до нудьги знайомому!
Ото читаю я цього Тимура Нагалевського, 36-ти років, чоловіка у розквіті сил і собі думаю: ну чом не існує насправді ота бригада, на яку кожен свідомий посилався пару років тому? Такі Тимури – це ж хліб нескінченний для тих бригадників. Не вщухло ще за останніми лайками попередніх диспутів, іще не всі закладки, мабуть, потерті у файлах, а ти диви! Ось він, чесний і без тями закоханий у Нахтігаль.

Просто брали б оті бригадники свої старі матеріали і спокійно, боже борони не попереджуючи опонента, бо платять за обсяг, пошарово викладали б їх, як ті карти. Через стільки разів вже точно відомо, що послідовність ходів буде така сама. І про Львів, і про Волинь, і про Бабиний Яр, і про Хатинь, і про СС Галичина, а вже про Шептицького годі і казати!

Добрий, спокійний заробіток, сиди, перебирай собі файли, копіпасти (прости, Господі!) собі потихесеньку. Мрія старого и хворого журналіста.

А чом ні? Дивиться, дорослий чоловіче прийшов до нас і приніс нам матеріали столичної преси за 2002 рік. Можна сказати, відкрив нам очі. Сповістив про Олену Телигу (як згадаю, так підсвідомо хитає, бо ж 27-й тролейбус...). Можна очікувати, що матеріалів того ж клясу буде ще багато. Я к у того наївного Миколи Хмелёнка, що з 17.11.2009, тобто за два місяці, вгатив аж 105 статей. Та, власне і головний вболівальник, Вас-иль того ж місяця народження. Два десятка статей, навіть в Новий рук не відпочив.

Так не існує ж тої бригади. І ніхто не заробляє грошей на отих знавцях історії в профіль, тобто тільки з одного її боку. Того, який їм більше підходить. Або єдиного, який вони зі школи знають. Бо в нас ще тая школа... імені Ющенка... штампує таких знавців тисячами. Потім, вийшовши в життя, вони дуже дивуються: чому це поляки 29 січня подають у суд на признання Бандери нацистським злодієм? Чому нас так не люблять руські? Чому це "національно свідомих" завжди жменька, та й у тій жменьці вони весь час жеруть одне одного? І тоді вони на сайти пишуть...

Так, не існує тієї бригади. А прикро, дуже прикро.

Бо якщо не відноситися до цього професіонально, то нудить.

Одне і теж, раз за разом.

Останнім часом багато передивляюся архівів НП (ні, не через пана Нагалевського). Так от, пошук там можна вести тільки по статтям, в дописах він неможливий. Тож шукаючи по статтям, надибав цікаву річ: деякі статті повторюються по декілька разів. З якимось періодом. Спочатку обурився, а зараз думаю: а може, так і треба? Набрати пул найліпших творів разом з коментами і робити профілактичне їх розміщення? Щось на кшталт технічного обслуговування сайту. Або вибивання молі.

Бо ось – пройшла зміна поколінь, а таргани, ясно, ті ж самі.

Що цікаво: люди приходять і люди уходять. Майже всі. Наміри для входу і причини для виходу різні, а виходять майже всі. Згадайте: Александра з фото квітів, нескорений Хандусенко з завжди болячим матеріалом, не тут будь згаданий Золотоноша з лайками, Геннадій, профі з бізнесом. А скільки щастя ми маємо зараз взагалі, я зрозумів, тільки діставшись до анонимів! Слава редакції НП! За те, що анонимів більш нема. Ант.-! Олена Олійник ще статті писала, а не тільки лінкі.

Свідоміти відходять тому, що переконуються – тут вам не канадські сайти, тут Україна, на дурні наклепи буде відсіч. Не свідоміти – тому, що за пару місяців або років їм давати цю відсіч просто набридає. Довге перебування на цьому сайті взагалі починає діяти на психіку. Починаєш в реалі думати, що всі українці "свідомі" так само, як на сайті НП. А насправді це не так. Та і взагалі майбутнє народжується не тут. Адже і новини народжуються аж ніяк не в студії 5-го каналу. Бо новина, яка народилася саме в студії – це апріорі брехня. Що і чути.

Давно то було. Всі, хто не виходить з сайту, занесені до спискА. Дивись на головній сторінці – рейтинг авторів. Чому не виходжу я? Ну, по-перше, на роботі я тільки офіціоз пишу по-українськи, а поспілкуватися (саме українською) кортить. По-друге, деякі опоненти пишуть таке!!! що є просто гріх не відповісти.

А головне, добре пам'ятаю таку казку Евгена Шварца, "Дракон":

"Работа предстоит мелкая. Хуже вышивания. В каждом их них придётся убить дракона."

Розумієте, панове, якщо тим хлопцям, в 1945-му, вдалося забити самОго дракона, то з його нащадками, пташками на им'я нахтигаль, ми вже якось маємо впоратися.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua