Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Київ   мережа Черновецького   Янукович – наш президент?

Адмінресурс у Києві працює на Януковича

Олена Олійник | 12.01.2010 22:57

7
Рейтинг
7

Голосів "за"
8

Голосів "проти"
1

без анотації

Адмінресурс у Києві працює на Януковича
В чому, власне, нічого дивного й нема – бригаді Черновецького аби хто, лише б не Юлія Володимирівна. Але між ними і мною щонайменше дві суттєві відмінності: по-перше, фінансові статки, по-друге, для мене аби хто, лише б не Юлія Володимирівна, крім Януковича. Тому, власне, я й взяла на себе цей малий клопіт, попри нестачу часу, лінощі та загальну відразу до ситуації з виборами.

Отже. Не хочу заколупуватися на самій ситуації, за якої мені став зрозумілим цей простий факт – ситуація та дріб'язкова, огидна і кепсько тхне, так само як і сміття, що не вивозилося в Києві ще з минулого року (принаймні з мого району). Не знаю, чи й власне це спрямоване на додаткове роздратування населення проти уряду, чи просто з-поміж двох рішень – менше красти чи остаточно начхати на Київ – міські чиновники слушно для себе обрали друге. Та я не про це.

Сама ситуація пов'язана із голосуванням вдома. Навкруги цього, через таку дивовижну правову базу на цих виборах, стільки лементу, що навіть близько підходити небезпечно – якщо не для життя, так вже точно для органів слуху. Та знов-таки – нічого дивного: якщо нема закону, можливим стає будь-що й казна-що. Останнє й відбувається, причому без жодних смішних комплексів, як то сором, честь ба навіть елементарний острах перед наслідками. Коротше кажучи, такі собі активісти на місцях виявили неприродну люб'язність щодо людей з обмеженою здатністю рухатися, взявши на себе клопіт владнати усі формальності щодо голосування вдома, принаймні – на певній виборчій ділянці. Проте далі з'ясувалося, що проблем на цьому шляху не буде переважно в тих, хто хоче проголосувати за Януковича, або ж попри власне бажання візьме на себе таке зобов'язання – колгосп, як відомо, справа добровільна.

Коли я про це вперше почула, то подумала, що це якесь марення або я раптом потрапила у віртуальну реальність. Потім – що це провокація скажімо БЮТу проти Януковича, адже, як про таке казали в одному хорошому французькому фільмі, "таких ідіотів в реальному житті не існує". Проте після кількаразового струшування цієї інформації у голові, та з огляду на особи згадуваних "діячів", на поверхню, наче відома субстанція, сплило прізвище "Черновецький", і тоді уся ніби карколомність такого перебігу подій виявилася перебільшеною.

Гадаю, нема потреби розповідати про так звані мережі Черновецького – про них ходять міфи, та попри те вони є об'єктивною реальністю. Саме цим шляхом розповсюджується й легендарна гречка, та головним є те, що працює цей мережевий маркетинг постійно та ефективно, і в цьому відмінність бригади Черновецького від усіх решти, що підхоплюються лише напередодні виборів. Тобто, усього лише кілька сухариків з пирога, але на постійній основі, усього лише двом-трьом людям, але майже у кожній київській багатоповерхівці – і маєш інструмент, що забезпечує потрібний результат у будь-який момент.

Звісно, я нікого не намагаюсь здивувати, не намагаюсь і довести, що це є і буде єдина спроба спотворення народного волевиявлення на таких вже близьких виборах, як і єдиний кричущий факт наруги над законом, скоріш за все – він навіть не стане найнечуванішим за своєю нахабністю, як не прикро про це казати. А виділяю я це з-поміж купи іншого, по-перше, бо це відбувається не десь там, а просто на очах, по-друге, з тієї причини, яку окреслила на самому початку, і по-третє – це все ж таки Київ. Місто, яке я люблю. Місто, що сказало Януковичеві перше і рішуче "ні" наприкінці 2004-го. З того моменту змінилося багато чого, але не в особі Януковича і не в моєму ставленні до тієї особі. І якщо я вже майже звикла до думки, що результати цих виборів будуть загальноукраїнською ганьбою, зокрема й моєю особистою, то думка про те, що моє місто Київ, столиця держави, в якій я попри все збираюся жити й надалі, активно долучається до процесу, що призведе до тієї ганьби, все ще не вкладається в моїй голові – не те що зручно, а й узагалі.

От, власне, і все. А ви собі думайте.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua