Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Що робити далі?

Вітер з Гаю | 4.12.2009 15:58

4
Рейтинг
4

Голосів "за"
11

Голосів "проти"
7

Ми боролися за зміни на НП. А що реально ми маємо? Реально ми здали позиції. Нас витіснили.

Я не впевненний, що такий розвиток подій є найкращим для нас. Як би там не було, а цей ресурс був "нашим". Наша позиція і точка зору домінували. Можна сказати, що ми були у більшості, якщо брати до уваги те які статті набирали високий/малий рейтинг.

Єдине, що нам не подобалося так це те, що деякі особи розміщували десятки статей та лінків на день. Це реально дратує, і я погоджуюсь з тим, що введення обмежень на частоту додання лінків та статей є елегантним та природнім рішенням. Але навіть без цьої технічної модифікації я не бачу трагедії. Достатньо йти на сотрінку найпопулярніших статей і там все лайно буде внизу. Там ми можемо читати нормальний матеріал.

Як би там не було а відморозків декілька, нас на багато більше і на данний момент в них не було можливості забрати цей сайт. Але ми здали...

Що до модераторів, то мені ніколи ця ідея особливо не подобалася. Я не можи прийняти ідею того, що є якась "особлива" над-людина з якимись над-павами. Мені не подобається ідея того, що ОДНА людина буде вирішувати, що читати УСІМ. До того ж сайт побудований так, що кожен з нас є модератором. Ми разом вирішуємо, що блокувати, а що ні. І на мою думку цього достатньо.

Стосовно банів та видаленнів ніків. Не дивлячись на те, що за останні дні я тут робив немало "диверсій" мій нік не видалили. Єдина проблема мені вдається зареєструватися десь з п'ятого разу і мене постійно "викидує" з системи. Це дуже дратує, це дуже не зручно. Але я думаю це лише технічна проблема. Сподіваюсь вона буде скоро вирішена.

Така моя позиція. Ваші думки?

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua