Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
НП   модерування   бруднота   бридота   дятли

Жодної днини без заклику до громади!

Олена Олійник | 31.07.2009 02:19

21
Рейтинг
21

Голосів "за"
26

Голосів "проти"
5

Під таким гаслом живе нині спільнота НП

Жодної днини без заклику до громади!
Ну що ж, вирішила і я не виділятися. Тим більше, дійсно закортіло дещо сформулювати, а саме: якщо вже нині тут терплять таких довбодятлів, що тиражують власні (далеко не безсмертні) думки по кілька тисяч разів – з тієї причини, що їм, бачте, не сподобався перелік найбільш коментованих статей, а реакції редакції (вибачте за каламбур) – нуль, то мабуть так цьому сайтові й треба.

Мені, до речі, також більшість тих статей, так само як і коментів під ними, не подобалися. Причому – роками. Але чомусь нікому з нас подібне жлобство на думку не спало.

Отже, унікум – от він, а зовсім не ті нещасні спамери і флудери, що про них ви торочите. Ну що там кому зроблять якісь жалюгідні, як ви кажете, українофоби: Свідоміщоажі, Нехристі та інші капості, якщо вони точнісінько такі ж самі, як минулорічні клоуни, а ті – як позаминулорічні й далі. Їх штампують на одній фабриці-кухні згідно одного й того ж давно застарілого ГОСТу. Ми навіть погонялів їхніх вже не пам'ятаємо, і цих не згадаємо завтра. Бо вони ніщо, ніхто, звати – ніяк, і без пальто (с).

Новітню пошесть антисемітів ми також якось переживемо – не вперше й не востаннє. А от довбодятли – явище жорстоке, в них надто дерев'яні голови і незношувані дзьоби, а в нас стільки здоров'я не стане.

Але не буду про сумне. Проти засмічення ресурсу, витискання нормальних дописів і дискусій я бачу (і те з напругою) лише один засіб – якнайменше звертати увагу на лайномети і якнайбільше – публікувати нормальні речі. Я розумію, що на створення пристойної статті, ба навіть на формулювання думки потрібно більше часу й зусиль, аніж на креатифф з дупи. Але якщо спробувати економити ті людиногодини, що йдуть на гавкання з лайнометами, як би ви це не називали, тоді – от вони вам і ресурси.

Проте – я народилася й виросла в Країні Рад, внаслідок чого ради і поради ненавиджу ані давати, ані отримувати. Тому на цьому дозвольте закінчити монолог. Рішення приймати все одно вам – кожному окремо.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua