Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Київ   Ілліч   ЮНЕСКО   Україна   художня цінність   історична спадщина   Є!   Є

Набридло врешті-решт!!...

Олена Олійник | 1.07.2009 00:57

25
Рейтинг
25

Голосів "за"
28

Голосів "проти"
3

...аби переконатися, що навіть у Properties submitted on the Tentative List жодних Іллічів, з носом чи без нього, не спостерігається.

Набридло врешті-решт!!...
Мені, на жаль, вже не смішно, не цікаво, хіба що трохи огидно. Навіть не знаю, чи я питаюся в громади, чи в повітря – коли нарешті ми припинимо дозволяти вважати нас за тундру.

Ну якби це самі вітренкомуноїди талдичили – до такого усі звиклі. В них і досі ОУН і УПА у повному складі засуджені до страти у Нюрнберзі.

Але цю нісенітницю щодо списку ЮНЕСКО сьогодні увесь день тупо повторює більшість ЗМІ.

Так, я про "бідного дєдушку Леніна". Я не даю оцінки самій події, в мене вона викликає різноманітні почуття, дарма що взагалі-то не шкода. Але таке вперте нехтування реальною дійсністю в той час, коли доступ до інформації є м'яко кажучи доволі простим, все ж таки дістало.

Хто б став дивуватися таким поважним джерелам інформації, як скажімо славетна газета "Сєгодня"... Але будь-ласка: "Обком", "KavkazCenter", чимало телеканалів тощо – так саме вважають за якимось дідьком, що хто там буде перевіряти.

Так отож – я перевірила.

По-перше, до ваших послуг – сайт ЮНЕСКО, World Heritage List (Список Світової Спадщини). Уклінно прошу не полінуватися знайти Україну – це у кінці, між Угандою та United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland. Для переконаних лежнів даю посилання ще й на окрему сторінку про Україну, туди доцільно завітати й усім, аби переконатися, що навіть у Properties submitted on the Tentative List жодних Іллічів, з носом чи без нього, не спостерігається.

Отже, хтось бреше... Як звичайна смертна людина, що їй властиво підпадати під вплив стереотипів, я була подумала, що ноги як завше ростуть з півночі – адже відомо, що у декого в РФ надто дражливе ставлення до так би мовити культурного насліддя тоталітарних часів, і водночас – що у РФ існує навіть свій власний Інтерпол, то чому б не бути й окремому ЮНЕСКО. Але от маєте – російська Вікіпедія (важко не впізнати завдяки використанню прийменника "на" щодо України). Як бачите, різниця полягає лише у відокремленні двох об'єднаних ЮНЕСКО позицій – Собору Святої Софії та Києво-Печерської Лаври. В українському варіанті Вікіпедії – точнісінько те ж саме, за виключенням звісно використання сталої форми "в Україні". Ну тут зрозуміло – так об'єктів на один більше, роздуваємось від власної значущості.

Для кого це робиться (повертаючись до Ілліча), окреме питання. Але ще менш зрозуміло – навіщо... Може, ви мені розтлумачите?

Вдячна заздалегідь.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua