Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
9

Коментарі
Никита   | 14.06.2009 00:52
И если отстраниться от идеологической составляющей, то просто поражаешься тому, как много аналогий.
Я так само хочу написати про Францію і Алжир...
Никита   | 14.06.2009 11:28
Не знаю, хто і за що ставить мінуси.
Я поставив плюс за спробу аналізувати історичний процес. Розмірковувати над історією.
Beware   | 14.06.2009 14:18
Чілі, звичайно, то не Україна. Але цікава стаття. Я колись думала, що гірше сталінської диктатури не було у світі. Але почитала авторів Латинської Америки, та винищення свободолюбства та незалежності там, і зрозуміла що, у хитрощах та тонкощах, можливо, і нема жахливіше за совдепівську інквізицію, так гарно описану Оруелом, але фізичний терор страшніший був у Америці на порядок (не скажу про Азію, бо не знаю).

А мінуси, можливо, за порівняння з Латинською Америкою. Ми ж тут, у Йоропі, не хухри-мухри. Куди там тим індіанцям до наших гігантів! Ми ж біла раса! Тому ставлю великий "+", хоч порівняння Чілі – Україна знаходжу досить сумнівним, хоча, всі ми люди, та хочемо жити по людські.
  | 14.06.2009 15:53
Никита   | 14.06.2009 16:10
Сибиряк:
Натомість з Путіна ще буде якісний Сталін 2.
  | 14.06.2009 16:34
  | 14.06.2009 18:15
Сибиряк:
Никита | 14.06.2009 16:10
Сибиряк:
"Натомість з Путіна ще буде якісний Сталін 2"

Очень сомневаюсь,Сталин типичный восточный тиран,а Путин какой ни есть,а всёж европеец.Да и не будет он сидеть пожизненно...
Ще й як будєт...Ще вам надоїсть,як гірка редька. Просто вибору у вас нема. Такий фатум Московії.
Beware   | 14.06.2009 18:46
Сибиряк:
Beware:"...хоч порівняння Чілі – Україна знаходжу досить сумнівним"

Точно -точно.И Альенде из Ющенко хреновый получился бы!)))))
Зато стаття має багато інших корисних речей. Тим більше, мені вважається, що зовсім не Ющенко мався на увазі (хоча ще не читала "доповнення"). А щодо великого Пу, то ви ж в Азіопі! Ви ж сердитий народ, як всі імперські народи (чи ні? ги-ги-ги!) Хоч у них інші проблеми
OF COURSE: http://www.nytimes.com/2009/06/13/opinion/13iht-edjohnson.html?_r=1&emc=eta1
Але... Може ви, імперці, теж поплакали над кончиною вашого сухогорукого рудого "святого" і теж зруйнували собі психику назавжди? Га? Тут 5аю кол. просто завиває та скиглить!
ЗаХар   | 14.06.2009 20:23
Сибиряк:
.Да и не будет он сидеть пожизненно...
Кто же его посадит? Он же великий!
Vladimir   | 15.06.2009 02:45
Да, тогда, в 1973 мы также воспринимали события. Помню, товарищ в группе, когда ему ставили 2, говорил – "В Чили – хунта, тут – двойки ставят".
Но сейчас тр мы понимаем, что происходило. Беспплатное молоко бедным не с неба падало. Давление на тех же владельцев грузовиков, мелких и средних заводов, магазинов, мастерских усилилось. Они протестуют, у них отбьерают их заводы. магазины, грузовики. Они сопротивляются. Страна делитс пополам. Это показываютвыборы, это показывают демонстрации в сотни тысяч человек за Альенде и против. Причем, радикализация нарастала, пошли вооруженные акты. Пиночет остановил страну на грани гражданской войны. Левые эксперименты добром не заканчиваются.
Beware   | 15.06.2009 08:36
Vladimir:
Левые эксперименты добром не заканчиваются.
А праві?

Vladimir:
Пиночет остановил страну на грани гражданской войны.
Откої. Придуши пів країни (заголодоморь Україну) і вести громадянську війну буде або нікому, або зразу зникне бажання. Так?
  | 15.06.2009 09:15
Vladimir:
Беспплатное молоко бедным не с неба падало. Давление на тех же владельцев грузовиков,
Як я пам'ятаю: чи правда чи слух у них був, що ті грузовики збирались націоналізувати. І на якого отамана тому Альєнде ті грузовики?
Beware:
Я колись думала, що гірше сталінської диктатури не було у світі. Але почитала авторів Латинської Америки,
Почитайте Івана Багряного "Сад Гефсиманський".
Иван Русин   | 18.06.2009 20:20
хорошая статья)) спасибо))
чили – отдельная история, которой