Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Моя інтерпретація

Олена Олійник | 10.04.2009 21:01

16
Рейтинг
16

Голосів "за"
24

Голосів "проти"
8

Російськомовний український націоналіст – це...

Моя інтерпретація
Справа не в рейтингах. А в їхній величині.

Це не жарт, принаймні тут і тепер. Зрозуміло, що рейтингові дописи весь час на видноті, тому їх читають.

Вже тривалий час у голові рейтингу, та ще й із чималим відривом, мешкає стаття автора serge із промовистою назвою "Русскоговорящие украинские националисты..."

Я самий допис підзабула, через що протягом довгого часу схилялася до думки, ніби його рейтинг "тягнуть" – або редакція, або хтось іще. Аж ось перечитала. І бачу – як би воно не було, а стаття таки вартісна. А з огляду на її лаконічність, так і високовартісна.

От її тема й надихнула мене на доповнення, чи то скоріше – викладення власного сприйняття того самого явища.

Отже. Російськомовний український націоналіст – це людина, яка:

Перше. Не вважає власну російськомовність ані чеснотою, ані вадою, ані жодною проблемою. Але при цьому...

Друге й головне. Однозначно проти не лише статусу 2-ї державної для російської мови, а й будь-яких розмов про це. Як і проти жодного ОКРЕМОГО статусу російської мови в Україні.

Третє. У міру своїх сил та здібностей бореться з існуючим окремим статусом російської мови в нашій державі.

Четверте. Коли їй закидають нібито нелогічність такої спрямованості з боку російськомовної людини – спроможна дати гідну відповідь.

Такий російськомовний український націоналіст, нмд, може бути прикладом для декого з україномовних.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua