Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Україна   українці   держава   антиукраїнські білборди   прагматичний підхід   Є!   Є

А я вважаю – дарма!

Олена Олійник | 8.04.2009 22:11

15
Рейтинг
15

Голосів "за"
21

Голосів "проти"
6

Передбачуваність – слабина. Принаймні в нашому випадку

А я вважаю – дарма!
Дарма ви здіймаєте такий вереск. Бо це саме та реакція, що від вас (тобто – нас) і очікується. Чим голосніший вереск, тим значнішим видається самий прецедент. Що насправді – лише зовнішній прояв метеоризму.

Щоправда, аби не закидали там різне: я маю на увазі лише те, що бачу – неперевершені за своєю нахабністю білборди. Які там за ними складні й далекосяжні процеси, не знаю. И ви навряд чи знаєте. В цьому розібратися таки не гріх, і щодо відповідності діючому законодавству (України), і взагалі... проте не з істерикою, а об'єктивно, і не нам, а СБУ.

Щодо самої цяцьки...

Припустимо, я власник тих білбордів... Площин, а не змісту, звичайно. Уявити складно, адже й таке неможливо за визначенням. Та для чогось дана ж людині уява!

Отже – припустили. І мені роблять пропозицію, від якої неможливо відмовитись – адже за суперфантастичні гроші... Та з дорогою душею. Бо вони ж дурні – дадуть. Якщо це ті "вони", що про них ми думаємо.

Ці гроші ж можна витратити на щось необхідне для України.

А самі картинки діятимуть на людей так само, як оті легендарні привітання Путіна. Тобто як червона ганчірка. І дехто з байдужих або розчарованих завдяки ним перетвориться на обізнаних та активних патріотів. Як було зокрема у 2004, зокрема зі мною.

Отже, як бачите – два зайці...

НМД.

Коментарі
+.
Гордость с нагрузкой.
А те, що Росія виявляється лишень в проекті – то прапор їм (організаторам й виконавцям того чуда визнання) у руки і якір у...інше місце, проектанти блін...
А зараз вона чим є? Невже Московія?...Брррррррр...
:)

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua