Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги
9
Рейтинг
9


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
5

Втрачена народна педагогіка, розірваний зв'язок поколінь, забуті звичаї та обряди, чужа віра...

Юрій Самсон | 7.04.2009 13:13
Будемо відверті. Їм (владі) на розвиток дитини, майбутнє нашої нації просто начхати. Необхідна повна перебудова всієї системи освіти України. Те, що ми нині маємо, не є ні системою, ні освітою, ні тим більше українською. Батькам же радив би побільше звертати уваги на своїх дітей...
Коментарі
Улас Золотоноша   | 7.04.2009 14:15
+! Гарна стаття! Гірка правда... Але ж як навернути батьків до Вашої поради, коли їм, бідним, не до цього? Їх турбує, як нагодувати дитину та себе...
Юрій Самсон   | 7.04.2009 14:29
Улас Золотоноша:
"Навертати батьків" можна після того, як держава вирішить СИСТЕМНІ проблеми в освіті, про які я лише оглядово згадав у статті.
Я працював і в середній школі, і у вишах (училище, технікум, університет). Це дало змогу порівняти і зробити такий невітшний висновок – все наскрізь "прогнило", а керманичі держави роблять вигляд, що все добре, навіть звітують про якісь там реформи. Насправді ж сучана школа в Україні відображає всі ті ганжі, що ними перешито вздовж і впоперек нашу освіту.
А почати вирішення можна з того, щоб визнати проблеми і почати їх обговорювати (але не заговорювати). Цього теж ніхто не робить.
Улас Золотоноша   | 7.04.2009 14:40
У мене знайомі й приятелі працюють у системі освіти. Один з них у якості заступника міністра. Проблеми вони визнають, але залишається оте маленьке "але". Коли хребет совітській Системі зламаємо, тоді й почнемо вирішувати. А так – це ще не наша Україна.
Юрій Самсон   | 7.04.2009 14:47
Улас Золотоноша:
Коли хребет совітській Системі зламаємо, тоді й почнемо вирішувати
Ні додати, ні відняти!
  | 7.04.2009 15:35
Улас Золотоноша:
А так – це ще не наша Україна.
"Ще не вмерла..." – це факт, а "ще не наша" – безпідставний оптимізм. Будьте реалістом.
  | 7.04.2009 18:04
Не хватило дусту?
свидомыи шо аж   | 11.04.2009 01:00
Юрій Самсон:
Улас Золотоноша:

Коли хребет совітській Системі зламаємо, тоді й почнемо вирішувати
Ні додати, ні відняти!
ПОПРОБУИТЕ ПОДЕЛИТЬ ИЛИ НА ХУДОИ КОНЕЦ
УМНОЖИТЬ ЕСЛИ И ЭТО НЕ ПОМОЖЕТ ИЩИТЕ
КВАДРАТНЫИ КОРЕНЬ АГА
свидомыи шо аж   | 11.04.2009 01:03
Але ж як навернути батьків
ДА НЕ ФИГ ДЕЛАТЬ ИЗ-ЗА УГЛА МЕШКОМ