Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Кр-к   гомофоб   гомофобія   рейтинги   Народна правда   старість   маразм   манія величі   манія переслідування   толерантність   збоченство   збоченець   галичанин   нереалізовані фантазії   дитяча образа   набожність   фанатизм
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
6

Спеціально для Кр-к: дєрзайтє!

дитина | 7.01.2009 11:16
Гомофобы прикрываются религией, но при этом забывают что что в Библии говориться о "равенстве" людей, кто бы он ни был. И судить делить и судить людей таким же простым людям- грех. Но гомофобы считают только свой выбор- самым правильным. И покушаются на самое прекрасное что есть у человека- Любовь.
Коментарі
Киянка   | 7.01.2009 12:48
Апелювати до біблії у пошуках аргументів на користь доцільності толерації гомосексуалістів – некоректно. Розміщувати такі статті, ще й з персональними наїздами та образами (навіть якщо ті люди, які згадуються, теж колись повелися небездоганно) – гидко, нмд. Залишається сподіватися, що це – дитина не Самсона, бо то було б недостойно всього задекларованого в "Є!"

Відгук Самсона під цим лінком буде для мене ласмусом щодо його спільнотних намірів і щодо доформування моєї думки про нього.

Автору, який розмістив лінк мій мінус.
Консерватор   | 7.01.2009 13:17
Ой, спасибі автору лінка, просвітив, як треба читати й розуміти Біблію! Іван Хреститель "вважав правильним тільки свій вибір" і нетолерантно заперечував священне право Ірода на любов до жінки свого брата. Мабуть, був іродофоб. А Ісус Христос – взагалі, людей, які мирно торгували в храмі, побив і розігнав, наче якийсь торговофоб! Ну ніякої поваги до прав людини! Дайош причислення безневинно загиблих мешканців Содома до святих мучеників!

Мінус.
Leon   | 7.01.2009 13:34
Теги:
Кр-к гомофоб гомофобія рейтинги Народна правда старість маразм манія величі манія переслідування толерантність збоченство збоченець галичанин нереалізовані фантазії дитяча образа набожність фанатизм
Авторе, ви навмисно загнали "галичанин" поміж "збоченство збоченець нереалізовані фантазії дитяча образа"?І до чого тут сам тег "галичанин"?Ви їх, галичан, відносите до...кого чи чого?
Киянка   | 7.01.2009 13:42
Зверніть увагу на перелік тег, які починаються з персонального ніка. Серед них толерантність стоїть в ряду лайок теж як лайка, напевно.

До хамів ніякої толерантності бути не може. І своїм для пристойних людей хам теж бути не може.
Улас Золотоноша   | 7.01.2009 13:43
Друзі, нмд, не треба так емоційно сприймати. Це вічна дискусія ("Вивчайте Камасутру!", - як постійно закликає мене знаний етнолог Сєва Наулко:)) і автор нічого цим не бажав сказати.
І галичани є надзвичайно різні – є аж занадто гонористі й з презирством дивляться на нас, "сірих", а є як Іван Франко...
Киянка   | 7.01.2009 13:54
Улас Золотоноша:
Розумію Ваше бажання згладити ситуацію, але суті продемонстрованого її автором це не міняє. Щодо галичан – вони, звісно, є різні, як і всі інші люди, але є об"єктивна статистика по областях України: так от, західні області, де люди більше зберегли духовні остої світогляду та відповідного діяння, помітно краща статистика по кріміналу, абортах, розлученнях, дитячій та жіночій злочинності, кинутих батьках та дітях. До слова: галичан родичів, свояків чи старих друзів – не маю, на жаль. Леоне, а Ви тепер – наш віртуальний друг:)
Юрій Самсон   | 7.01.2009 14:05
Киянка:
Засмучений з Вашого персоніфікованого випаду щодо мене. Думав, жодних ВАМ для цього підстав не давав. Тим більше, що, на відміну від Вас, я за ніками НІКОЛИ не ховався...
Тож не розумію ні звідки таке Ваше припущення, ні чому Ви вирішили піти на особистий конфлікт, ще й у формі ультиматуму.
Але раз Ви вже вимагаєте в мене звіту, чи це мій лінк, ЗВІТУЮ – НІ НЕ МІЙ, хто стоїть за ніком "дитина" – не знаю.
Запрошення приєднуватись до "Є!", як і всім авторам-киянам, хто в моїх вибраних авторах, йому я надсилав, відповіді не було.
Юрій Самсон   | 7.01.2009 14:09
Киянка:
Відповідаю тільки тому, що судячи з Вашого та Консерватора коменту ця тема для Вашої сім"ї досить гостра.
Але надалі більше не виправдовуватимусь, якими б обурливими не були Ваші особисті випади, чи звинувачення, чи підозри, я дотримуватимусь "Засад...", а саме:
Ми ігноруємо провокаційні, образливі випади на власну адресу.
Сподіваюсь, Ви до такої моєї позиції поставитеметесь з розумінням і більше не вимагатимете виправдань за Ваші фантазії, щодо того, хто і за якими ніками стоїть...
Хотілось би уникнути пліткарства в спілкуванні з такими поважними авторами як Ви.
Дуже на це сподіваюсь...
Юрій Самсон   | 7.01.2009 14:15
Раз завдяки Киянці я вже тут присутній. То прокоментую по суті.
1.Киянка
Апелювати до біблії у пошуках аргументів
Глибоко переконаний, що апелювати до будь-якої книги в пошуках відповіді на питання гармонізації ЖИТТЯ суспільства – абсурд! Книга- лишень книга незначне породження ЖИТТЯ, тож маленьке творіння не може бути дороговказом Творцеві.
Тим більше, коли йдеться про книгу написану тисячі років тому чужими, малозрозумілими і малоприйнятними українцям народами. Вже одне це, шановна Киянко, мало б навести Вас на думку, що це точно не моя позиція.
Киянка   | 7.01.2009 14:20
Юрій Самсон:
Самсоне, я випадів,вимог та ультиматумів не робила, а прагнула почути Вашу думку. Особисто мені Ви не давали підстав для персональних випадів, або, принамні, могли так думати. На відміну від Вас, я нікому не дорікала за те, що декларувала як вільну волю (це я про ніки, і про те, що написано у Вас в засадах "Є"" про них). І виправдовуватися за нік не буду – це не мій стиль. Щодо гостроти: для нас та багатьох небайдужих багато тем – гострі, тому що стосуються, зокр., нашої країни, її теперішнього й майбутнього.

Втім, не вважаю, що ця наша публічна переписка – це конфлікт або пліткарство, і рада тому, що Ви озвалися., як і тому, що Ви не маєте відношення до ніку дитина
Никита   | 7.01.2009 14:21
мінус провокатору
Юрій Самсон   | 7.01.2009 14:23
Консерватор:
як треба читати й розуміти Біблію
Як і будь-яку книгу-треба її читати від початку до кінця:
"Од слова, до слова Не минайте ані титли Ніже теї коми...Все розберіть... та й спитайте Тойді себе: що ми? Чиї сини? Яких батьків? Ким? Защо закуті?" Шевченко.
А то "дурний шию підставляє, та не знає за що..." (Шевченко також).
Щодо любові до дружин братів, а також сексу з сестрами, доньками, матерями, то в Біблії повно прикладів, при цьому за трактуванням Біблії часто це "позитивні" герої, такі як "праведник" Лот, мудрець Давид тощо...
Хоча генетика довела -інцест це не просто моральна, але медична проблема.
Не раджу наслідувати приклад біблійних "праведників".
Киянка   | 7.01.2009 14:24
Самсоне, я б хотіла дізнатися, якщо це можливо, як Ви проголосували за цей лінк? Звісно, Ваша воля, чи відповідати
Юрій Самсон   | 7.01.2009 14:26
Консерватор:
А ще в Біблії детально написано, наприклад, як правильно продати свою доньку в рабство. Якщо Ви маєте доньок, впевнений, Ви як українець не керуватиметесь так буквально писаннями давніх жидів, а чому? Ви ж визнаєте, що то СВЯТА книга, писана непомильним БОГОМ, то значить "Од слова, до слова..."?
Взагалі там в Біблії багато чого цікавого написано...
Чому ж Ви самі не живете слово в слово за Біблією, а закликаєте жити за нею тих, хто не визнає святість цього писання?!