Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
9
Рейтинг
9


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
1

Коментарі
  | 23.12.2008 14:40
Уласе, тримайтесь!
  | 23.12.2008 14:44
Я вже не знаю, що мені робити. Як далі творити прекрасні статті для вас? Допоможіть!!!
  | 23.12.2008 14:47
Дедушко, я с тобой. Пошли на "Фразу".
  | 23.12.2008 14:48
Це не я написав, це провокатор-челобака.
Улас Золотоноша   | 23.12.2008 14:59
Тут легко встановити, хто з нас справжній Улас, а хто челобака, негіднику Задоє. Однак, гадаю, що редакція розбереться хто є хто. Для цього я і звернувся до неї...:)
Улас Золотоноша   | 23.12.2008 15:10
О, посипалися мінуси, як гриби після дощу!:) Таки хтось сидить на НП з братків Задої...:)
  | 23.12.2008 15:16
О, посипалися мінуси, як гриби після дощу!:) Таки хтось сидить на НП з братків Задої...:)
Це не я написав
Улаc Золотоноша
  | 23.12.2008 15:16
Чи може таке бути, щоб на 40 (!) позицій упали мої бонуси на НП – з 1191 до до 1152 за кілька хвилин?
Улас Золотоноша   | 23.12.2008 15:17
Щоб перевірити, хто з нас істинний Улас і Ткаченко, натисніть на нік і Ви легко побачите хто є хто...:)
  | 23.12.2008 15:41
Я Улаc Золотоноша, а не Ткаченко.

Попередні два коментарі не мої.
Улаc Золотоноша
Улас Золотоноша   | 23.12.2008 15:46
Челобако Задоє і псевдоуласе, у тебе рейтинг 45, а в мене 1153, то хто з нас істинний Улас?:)
  | 23.12.2008 15:48
Улаc Золотоноша:
Я Улаc Золотоноша, а не Ткаченко.

Попередні два коментарі не мої.
Улаc Золотоноша
І ти безсоромно й нечувано нахабно використовуєш мої біографічні дані, то як можна стверджувати. що ти не Ткаченко, але Улас?
Улас Золотоноша   | 23.12.2008 15:49
Попередній коментар мій. Постійно вибиває мій автоматично встановлений нік...
  | 23.12.2008 15:58
Попередні коментарі не мої, це все челобака, що змінює рейтинги. 1191, 1152, 45, 1153. Ти хоч слідкуєш за тим, що лепечиш?
  | 23.12.2008 16:00
Улас Золотоноша: