Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
13
Рейтинг
13

Голосів "за"
14

Голосів "проти"
1

ЯК ЗРОБИТИ УКРАЇНУ УКРАЇНСЬКОЮ? Діалог Івана Малковича і Олекси Негребецького із читачами "Обозу"

Никита | 26.11.2008 18:56
Чи Україна сама господарка в межах своєї держави? Чи українці тут господарюють? Українці в Україні – дискримінована меншість. Хоч вони арифметично є математичною більшістю, але нам за допомогою різних технологій намагаються навіяти, що нас взагалі не існує...
Коментарі
Никита   | 26.11.2008 19:00
Іван Малкович: "Мені здається, що ті, хто хоче другої державної мови, – я впевнений в тому – вони хочуть, щоб української мови не було. Я думаю, порядні люди вже не дивляться тієї перебранки, але раптом я відчуваю, як мене знову підриває, коли я чую про те, що прийняли, хай у першому читанні, але Закон про те, щоб кожен службовець знав російську мову – це ж "троянський кінь".

За останній час це найжахливіше рішення, про яке я чув".
Никита   | 26.11.2008 19:01
Олекса Негребецький:Колись в мене був рецепт, як зробити Україну українською. Це три складові: школа, дитячі громадські організації скаутського типу і засоби масової інформації. На ЗМІ можна ставити хрест – вони повністю в руках диявольських сил. Це диявольські сили, які хочуть розкласти, довести до хаотичного броунівського руху...
  | 26.11.2008 19:57
Никита:
Іван Малкович: "Мені здається, що ті, хто хоче другої державної мови, – я впевнений в тому – вони хочуть, щоб української мови не було. Я думаю, порядні люди вже не дивляться тієї перебранки, але раптом я відчуваю, як мене знову підриває, коли я чую про те, що прийняли, хай у першому читанні, але Закон про те, щоб кожен службовець знав російську мову – це ж "троянський кінь".

За останній час це найжахливіше рішення, про яке я чув".
І співавтор цього закону – БЮТ. Це треба пам'ятати. А при нагоді і спитать із них. Хоч нехай і неопусканням за них виборчого бюлетеня.
Олександр Терен.
  | 26.11.2008 20:46
Роблять,роблять а виходить усе через дупу,розірвали країну навпіл,ще налаштували росіїськомовних громадян проти себе.
  | 27.11.2008 11:36
+
Киянин   | 27.11.2008 12:30
Дійсно небезпека реальна.
Спитаємо себе шановні, – що лишилося на Україні українського?
Економіка рорпродана, ідеологія відсутня, – політика незрозуміла.
Про ЗМІ вже сказано, – лишилася тільки мова.
От проти неї і йде зараз жорстока війна.
Кожну секунду, кожну хвилину нам треба боротися за Україну українську!
+!
Victoria   | 27.11.2008 13:51
+
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua