Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Ще один яскравий приклад засмічення НП. Цього разу – "уласівщина"

Андрій Діцик | 11.10.2008 16:09

5
Рейтинг
5

Голосів "за"
14

Голосів "проти"
9

Виявляється, дещо несповна розуму дописувач Народної правди Улас Золотоноша також наслідував приклад Тригуба (який має три "обличчя"на НП), і має змогу не лише смітити на ресурсі, але й принагідно вдвічі більше прав проголосувати?...

Тригубівщина, як одне з негативних явищ Народної правди (коли Тригуб, музеї України і партія снайперів – ніки, за якими стоїть одне упослдіжене нещастя Віктор Тригуб), має тепер "гідне" продовження в особі Уласа Золотоноші. Маємо уласівщину?

Про себе пан Золотоноша пише: "науковець (к.і.н.), літератор, журналіст (член НСЖУ). Справжнє прізвище, ім'я та по батькові ТКАЧЕНКО Віктор Іванович. Дата народження: 14.03.1944"

Втім, на Народнній правді є його "двійник" – власне Ткаченко Віктор Іванович! Який про себе зазначає: "Я професійний науковець. Захоплююсь художньою літературою, багато пишу. Член Національної спілки журналістів України. Дата народження: 14.03.1944"

Навіщо цьому панові аж два ніки на Народній правді? А може їх більше?...

Отже, плем'я тих, хто своїм флудом засмічує колись прекрасний ресурс Народна правда, шириться. На превеликий жаль, про вкрай негативні явища і тенденції, про які говорять деякі автори і постійно на них вказують, ніяк не вдається викорінити.

Невже справа тригуба невмируща?!...

І це не є дискусія про свободу слова. Втім посянити це для тих, хто вільний від здорового глузду, просто нереально...

Насамкінець ще один висновок. Чому всі члени наших спілки журналістів і письменників такі убогі?...

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua