Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Росія   Україна   література   антиглобалізм   нацизм   Чечня
5
Рейтинг
5


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
3

Iнтерв'ю Захара Прилєпіна

Олена Олійник | 3.08.2008 20:46
"Да, по поводу нацизма. Ответ-то очевиден, конечно. Россия неустанно отвлекает и развлекает своих граждан всевозможными фокусами: чтоб дорогим россиянам не пришло в голову придти в Кремль и выгнать оттуда некоторое количество упырей, граждан надо постоянно переключать на внешних и внутренних врагов"
Коментарі
Олена Олійник   | 3.08.2008 20:58
Мене трохи пересмикнуло від того, коли Захар скрізь каже "Росія" (якщо це не вільна трактовка журналістки або редакції). Я, наприклад, коли мені не подобаються якісь дії нашої верхівки, чиновництва абощо, ніколи не напишу в такому контексті "Україна". А щодо іншого, все чесно. Зокрема сподобалося:
А писать мне вообще не сложно – ни о чём. Я не пишу кровью сердца, и не верю тем, кто так говорит о себе. Я пишу пальцами, набирая на компьютере текст. В этом занятии нет ничего смертельно опасного и невыносимо болезненного.
Геннадий   | 3.08.2008 21:01
Захар Прилепин – очень одаренный человек. У него врожденное чувство языка, очень хороший вкус, он умеет сохранять традицию русской
Геннадий   | 3.08.2008 21:05
прозы, не впадая в архаику. Не страдает традиционным занудством, которой страдают многие "классические литераторы" и не впадает в чистую конъюктуру. Я его читаю, под настроение.
Ekain   | 3.08.2008 22:54
моя бабушка по материнской линии была наполовину хохлушкой
Після цієї фрази я вже далі не читаю. І іншим не раджу, якщо є хоча б залишки гордості. Інакше ми ніколи не подолаємо відношення до нас як до братів менших.
Люди, хто називають українців хохлами, для мене не існують як люди. Крапка.
annn   | 3.08.2008 23:10
Ekain:
моя бабушка по материнской линии была наполовину хохлушкой
Після цієї фрази я вже далі не читаю. І іншим не раджу, якщо є хоча б залишки гордості. Інакше ми ніколи не подолаємо відношення до нас як до братів менших.
Люди, хто називають українців хохлами, для мене не існують як люди. Крапка.
А для антиукраїнки Олійник – існують.
Їй навіть подобається, коли українок б"ють чи ґвалтують, і ще вона терпіти не може, якщо хтось обстоює інтереси української Нації. Типова хахлушка
Ekain   | 3.08.2008 23:18
annn,
Ви спрощуєте. Відношення до Вашої активності неоднозначне через те, що багатьом (і мені у тому числі) здається, що Ви шукаєте ворогів не там і не тих. Є загрози різного рівня, від усіх не відмахатись, тому треба спочатку відбивати загрози фатальні. А Ви пропонуєте засуджувати міжрасові шлюби та все таке негроїдне, коли ворожа п"ята колона вже майже захопила серце України. Панянкам, яким Ви пишете, можливо, Ваш пафос пасує, але тут переважно публіка зібралась інших вікових категорій, тому й проблеми бачить дещо інші.
Никита   | 3.08.2008 23:34
annn:
і ще вона терпіти не може, якщо хтось обстоює інтереси української Нації.
Маленьке дополвнення: думає, що він краще за інших

Повністю фраза звучить так: і ще вона терпіти не може, якщо хтось думає, що він краще за інших обстоює інтереси української Нації.
Ось так НМД буде ближче до істини.
Олена Олійник   | 4.08.2008 00:02
Никита:, Ekain: Дякую, але не варто. Невже ви можете думати, що мене здатне образити це маленьке опудало.

Ekainе, в тебе деколи все вироджується в "букву". Якби не знала, що воно в тебе другорядне (якщо не парканадцятирядне), так навіть засмутилася б. Гадаю, не мені тобі пояснювати, що представники деяких народів, що нині мешкають в евросоюзі, а ще й наші літні західняки, не мають на думці жодного поганого, говорячи "жид" – на їхніх мовах це означає "єврей, йудей", оце і все.
Так само те значення слова "хохол", що ми йому надаємо, є абсолютною несподіванкою для більшості нешовінистичних росіян. Ти ж не вважаєш, що Захар хотів образити власну бабусю?:)
Я не пропоную...
Олена Олійник   | 4.08.2008 00:04
Ekain:

... це поділяти, але спробуй зрозуміти. А то ти майстер ставити крапки (читай – хрести).
:)
Ekain   | 4.08.2008 00:23
Олено,
відповів у приваті, бо занадто пафосним моє послання може виглядати на публіці.
Никита   | 4.08.2008 00:30
Олена Олійник:
Невже ви можете думати, що мене здатне образити це маленьке опудало.
Ну звичайно ні! Але річ в тім, що ця панянка дійсно думає, що вона краще за інших обстоює інтереси української Нації. Вона захищає їх не тільки від чорношкірих – вона кинулась захищати їх від нападів Олени Олійник. Зараз, може, і про Никиту вискажеться...
Ekain   | 4.08.2008 00:31
До 70-х років слово negro було нормальним у англомовному світі, а зараз його вживання неприпустиме. Слово gay до 50-х означало просто "радісний", але потім стало просто "педераст". Мова змінюється. Ми всі знаємо, що у сучасній мові означає слово "жид". Так і росіяни прекрасно знають, що означає "хохол", але вдають нібито це нормально нас так називати.
Никита   | 4.08.2008 00:34
Олена Олійник:
А щодо вживання слів жид і хохол, поділяю Вашу думку (мені ці слова не подобаються, але це реальність).
Ekain   | 4.08.2008 00:37
Зараз, може, і про Никиту вискажеться...
Никито,
вона та її прихильники вже про мене висказувались. Звісно є у такому дусі, як і про Олену. У цьому їхня думка повністю співпадає з Лукою Ізбушкіним та деякими іншими, дял кого тут, хто не за президента, той за ФСБ. Забавна компанія, нічого казати.
Розумієте, до чого я? Аналогії бачите?
Ekain   | 4.08.2008 00:38
А щодо вживання слів жид і хохол, поділяю Вашу думку (мені ці слова не подобаються, але це реальність).
Деякі сидять у в"язницях також за реальність. А комсь голови розтрощують також за реальні речі. Є такі реальності, які не можна толерувати, бо вони викривають сутність людей та їхнього відношення до інших.