Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Ми   спільнота   свобода слова   свобода думки   свобода здогадки   клони   потвори   громіздкий ресурс   треба щось робити   вітаю:)

Не передай куті меду або Пий сама, мила, коли таке заварила

Олена Олійник | 25.06.2008 00:15

17
Рейтинг
17

Голосів "за"
20

Голосів "проти"
3

Sprotiv обрав шлях найменшого спротиву... в політику

Не передай куті меду або Пий сама, мила, коли таке заварила
Окрема думка на непевному ґрунті (здогадках)... Проте... здогадки належать людині з феноменальною інтуїцією. Так колись давно обізвала мене тут одна хороша людина.

Нік Sprotiv відучора скоріш за все є забаненим (і тоді було б за що). От лише шкода – не зберегла один свій комент під видаленим їхнім матеріалом – колола б їм надалі очі всім, хто лаявся б на мене – "навіжена юлененависниця"

Нічого особливо не маючи проти журналістів Гладчука, Шеляженка або хто там іще стоїть за Sprotivом, маю констатувати – їхня інформація вже просто не сприймається, і це є дуже недоцільно (ба навіть небезпечно) на той випадок, якщо вона правдива. Але чого ж вони хочуть – таке абсолютно природно, бо правда в таку мішуру рядитися не має.

Так отож. Вчора зник Sprotiv, сьогодні народилася Гривна. Та ні, навряд чи сьогодні день народження нашої улюбленої національної валюти. Нік такий на УП народився. І, з усього судячи, має намір гідно продовжувати справу Sprotivу.

Аж ніяк цим не стверджую, що надана свіжоспеченим автором інформація щодо СБУ і Тендерної палати не є правдивою. Я цього не знаю, змоги перевірити – не маю.

Лише те, що сказала: маючи підстави вважати grivnу клоном Sprotivу, до будь-якої інформації з цього джерела ставитимусь із пересторогою, бо, чесно кажучи, Sprotiv останнім часом вже конче дістав.

І якщо grivnа незабаром почне тут сунути до нас із відвертою жовтянкою, це буде гідним підтвердженням моїх здогадок.

З тим я ненадовго полишаю своїх нечисельних, але й непересічних приятелів, заповідаючи їм приглядати тут за бульварниками, демагогами, расистами, злісними лінкарями та іншими малошанованими суб'єктами, що їх останнім часом чогось сила-силенна суне.

Наголошую – ненадовго! (тобто для деяких інших – не дочекаєтесь).

Бо, бачте, з одного боку – робота аж пищить, а з іншого, як дуже слушно вже sane помітив, сайт працює останнім часом преогиднішим чином, тим самим не залишаючи мені шансів: і раніше по півтори хвилини чекати кожного відкриття або переходу я не могла собі дозволити, а вже наразі... Та ні, шановна НП, я чудово розумію і пам'ятаю, що дареному коневі в зуби не заглядають, але й Ви зрозумійте правильно... взагалі-то вже цілий кінний ряд десь поряд стоїть і зубами виблискує... Ну реалії сьогодення такі – зажерлися ми, дармоїди
І якщо так піде й надалі, тоді залишатися Вам із тими малошанованими суб'єктами, що їх саме перерахувала трохи вище.

Адже ще й таке бува: коли в тебе самі лічені секунди, і ти з останніх сил пнешся встигнути коментаря причепити, а він з технічних причин не з'являється... добре що лише монітор знає про мої думки в такі моменти, а тутешній бомонд був би дещо здивований (незважаючи на...).

Принагідно дякую анонімові, що в дискусії з приводу "Плачу Александри" лагідно назвав мене стервом. Це дещо перебільшення, але намагатимусь відповідати вимогам такої високої планки.

Із Купалом всіх!
Ну й, як завше – бувайте здорові та веселі!

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua