Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Ющенко   відморозки від євразійців   відморозки від БЮТу
5
Рейтинг
5


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
0

Нагода потішити декого із запеклих українських патріотів:

Олена Олійник | 2.06.2008 01:27
Мої вітання – в них більше однодумців, аніж вони вважають. Достойних однодумців, що мають чисту совість, бездоганні переконання й полум"яну риторику.
"Наше дєло правоє! Враг будєт растоптан!"
Коментарі
Никита   | 2.06.2008 01:51
+ не за статтю, звичайно, а тільки Вам особисто за те, що Ви самі написали.
Никита   | 2.06.2008 02:08
Я казав людям, що ставили плюсики до статті автора з ресурсу "Стоп Оранж": як ви можете!
Мені відповідали: не важливо, ХТО пише, важливо, що ПРАВДА.

Я з цим не можу погодитись.
І у Леніна, і у Сталіна можна відшукати цитати, які без контексту звучать не просто правильно, а взагалі чудово! Але чи варто їх хвалити і підтримувати? Адже це саме та наживка – для довірливих.
Leon   | 2.06.2008 02:13
DUgiNkopf naturlich...
  | 2.06.2008 10:03
Рекомендую не читать,а слушать.Victoria
sane   | 3.06.2008 01:01
Странный выбор автора для "потiшити". Кроме подонка дугина, есть еще подонки леонтьев, лужков. Их высказывания не тешат, а вызывают рвоту даже при том, что в отношении Ющенко справедливо вот это: "Не случайно он уже возбудил массу уголовных дел против своих же ближайших союзников. А то, что он вытворяет с Тимошенко и другими своими "сподвижниками" по "оранжевой коалиции", – это просто уму непостижимо!".
Ну, это объективный факт, независимо от того, кто его высказал. Не обязательно читать дугина, чтобы прийти к тому же выводу. Недаром говорят, что, если крокодил ест вашего врага, то это не означает, что он ваш друг.
Werwоlf   | 3.06.2008 01:57
+
За те що потішили, сама стаття – дурня.
Правнук   | 3.06.2008 13:08
Вічний лозунг лівих:
наше дело правое...
  | 3.06.2008 13:10
sane:
Недаром говорят, что, если крокодил ест вашего врага, то это не означает, что он ваш друг.
Крокодил конечно не друг – но удовольствие доставил, зверюга!
Глядя, как он ест моего врага, не могу удержаться от одобрительной ухмылки.