Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
русский язык   школа ненависти к России
-17
Рейтинг
-17


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
22

Коментарі
Никита   | 6.03.2008 10:44
Киянин:

Безумовно краща від байдужості повага. Яка аж ніяк не є синонімом толерантності. Відчуйте, як кажуть, різницю!
Сьогодні вимагати поваги від таких дописувачів, як автори і захисники ШКОЛИ НЕНАВИСТІ – це навіть не смішно. БАЙДУЖІСТЬ – це був би прекрасний вихід в наших стосунках. І, головне, реальний
Александра   | 6.03.2008 10:45
Хорунжий:
Від Вас я дізнаюсь якусь нову історію, це в російських підручних зараз так пишуть?
Вы прекрасно знаете, где я живу, что я уже не учусь в школе, что к России не имею отношения. Неужели Вы считаете, что ссылкой на российские учебники Вы проявляете свое остроумие?
Киянин   | 6.03.2008 10:45
Александра:
Киянин:
Что нужно делать, когда кажется?
Переписи были в 1926 и 1939.
Добре Александра, – я вже перехрестився.
Але питання залишилося – 84 мільйоні українців не знали де поставити наголос в цьому слові? – Першоджерела – в студію.
Що стосується Лебердона, то Ростов, поки що територія РФ! Чи я і тута помиляюся?
Тому і ріже це слово вухо і око українця, що воно не українське.
Александра   | 6.03.2008 10:49
Киянин:
В 1926 году про ударение спорили. Читала про это в журнале. В сети найти не смогу. Обычно в таких случаях Ваши соратники говорят – брехня. Можно присоединиться.
Киянин   | 6.03.2008 10:50
Александра:
Выдержка из инструкции переписчику 1926 года.
2) "Для уточнения записи об украинской, великорусской и белорусской народностях в местностях, где словом "русский" определяют свою народность представители трех этих народностей, необходимо, чтобы лица, называющие при переписи свою народность "русский", точно определяли, к какой именно народности: украинской, великорусской (русской) или белорусской они себя причисляют; записи "русский" и "великоросс" считаются тождественными". (Циркуляр N14).
http://demoscope.ru/weekly/2006/0267/arxiv04.php
І з цього я маю зробити висновок, що українців тоді не існувало? І вони не знали своєї мови?
Верніться в реальність
Киянин   | 6.03.2008 10:51
Александра:
Киянин:
В 1926 году про ударение спорили. Читала про это в журнале. В сети найти не смогу. Обычно в таких случаях Ваши соратники говорят – брехня. Можно присоединиться.
Не приєднуюся, але лишається Ваше слово проти мого.
Чиє вагоміше?
Александра   | 6.03.2008 10:54
Киянин:
И Вы вернитесь в реальность – где я говорила, что украинцев не существовало?
И что значит свой язык? Моего деда записали украинцем. Его язык был русский. Свой язык он хорошо знал.
Киянин   | 6.03.2008 10:54
Никита:
Киянин:

Безумовно краща від байдужості повага. Яка аж ніяк не є синонімом толерантності. Відчуйте, як кажуть, різницю!
Сьогодні вимагати поваги від таких дописувачів, як автори і захисники ШКОЛИ НЕНАВИСТІ – це навіть не смішно. БАЙДУЖІСТЬ – це був би прекрасний вихід в наших стосунках. І, головне, реальний
А якщо Ви байдужі до ворогів-недругів-друзів, то вони також будуть відноситися до Вас, з усіма наслідками.
А поважати необхідно ВСІХ.
Бо повага, найперше несе в собі розуміння.
А розуміння – від слова розум!
Значить станете розумнішим.
А від байдужості?
Никита   | 6.03.2008 10:55
Киянин:
Уточніть, прошу, значення БАЙДУЖІСТЬ для поняття толерантність – це Ваша ідея чи можете дати якесь посилання? Бо мені сподобалося це значення, хочу взяти його на озброєння.
Ви кажете – повага краще за байдужість. Але поважати ми можемо не всіх. Далеко не всіх людей ми можемо поважати. Не можна навіть цього вимагати від людини. Прощати – так. Навіть любити ворогів від нас вимагає Біблія. Але не поважати.
Киянин   | 6.03.2008 10:56
Александра:
Киянин:
И Вы вернитесь в реальность – где я говорила, что украинцев не существовало?
И что значит свой язык? Моего деда записали украинцем. Его язык был русский. Свой язык он хорошо знал.
Так, – повертаюся в реальність.
Питання – що додає в нашій дискусії приведена Вами інструкція для перепису населення?
Хорунжий   | 6.03.2008 10:56
Александра:

Я знаю, де Ви живете, проте також знаю по яким сайтам Ви бродите (по Вашим ссилка) і де подібної інформації набираєтесь. Тому й поставив таке риторичне питання.

Алеж від теми відірвалися, до чого тут перепис 1926, давайте ще Київську Русь в контексті "віршика" згадаємо. Чому Ви зіскакнули на ті часи, коли віршик написаний?
Никита   | 6.03.2008 10:58
Киянин:
Ви можете поважати автора цього віршованого твору?
Олекса Косар   | 6.03.2008 11:01
Александра:
Киянин:
И Вы вернитесь в реальность – где я говорила, что украинцев не существовало?
И что значит свой язык? Моего деда записали украинцем. Его язык был русский. Свой язык он хорошо знал.
Як дідусь сказав так його і записали.
Александра   | 6.03.2008 11:01
Киянин: 6.03.2008 10:56
Хорунжий: 6.03.2008 10:56
Поднял вопрос про ударение Никита. А я всегда при рассмотрении конкретного произведения стараюсь понять ту эпоху, в которую оно создавалось, и подходить с теми мерками, реалиями, которые были тогда.
Александра   | 6.03.2008 11:04
Олекса Косар:
Александра:
Киянин:
И Вы вернитесь в реальность – где я говорила, что украинцев не существовало?
И что значит свой язык? Моего деда записали украинцем. Его язык был русский. Свой язык он хорошо знал.
Як дідусь сказав так його і записали.
НЕТ. Я спрашивала – почему записано украинец?
ОТВЕТ: ПОТОМУ ЧТО ТОГДА ВСЕХ ТАК ЗАПИСЫВАЛИ.
Именно поэтому я и стала интересоваться и этой переписью, и инструкцией.