Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Викликаю вогонь на себе

Олена Олійник | 14.12.2007 19:31

21
Рейтинг
21

Голосів "за"
23

Голосів "проти"
2

Чи слід вважати відверті образи на адресу перших державних осіб паплюженням самої Держави і, як наслідок, гідності її громадян, тобто нас?...

Викликаю вогонь на себе
Серія дописів відомого автора НП, спрямована на захист гідності перших державних осіб, а також на з'ясування мотивації деяких незрозумілих дій редакції НП, примусила замислитись.

Автор питає (зокрема й мене), чи до вподоби нормальному громадянину України, коли законно обраного Президента привселюдно криють матом і таке інше. І чи не слід почуватися скривдженими за таких умов всім громадянам, що мають якесь уявлення про людську гідність. Ну, перше враження від питання однозначне – ні, не подобається, так, слід дати відсіч.

Проте питання розглядається в контексті конкретного випадку, в якому, не приховую, таки кортить однозначно визначити декого як... в кращому разі неадекватну особу.

Але... (завжди в мене ті але)

А справа вся в тому, що я не володію такою безцінною чеснотою, як коротка пам'ять. І всі конкретні випадки – неодмінно маю на щось там спроектувати. От і тепер, внаслідок нескладних і нетривалих метафізичних вправ, легко дійшла висновку, що коли я погоджуюсь з усіма твердженнями пана Кр-ка, тоді маю тут, зараз і перед усім світом визнати брудними покидьками, негідниками, почварами й паплюжниками наших державних символів... велику, ну ду-уже велику частину населення України і в першу чергу – себе улюблену.

Адже у 2004-му році і трохи згодом я дозволяла собі по відношенню до перших-таки державних мужів таке...

І весь Майдан вдало діяв у тому ж напрямку. Ну, хіба не згадали? А як згадали, скажіть чесно: що, хіба дуже соромно? Вибачте, не вірю.

Весь Майдан і себе окремо ви згадаєте самі, а я про наболіле – про себе.:)

Тієї буремної осені 2004-го я припускалася різних дій, але, як сама вважаю, найкраще вдавалося саме це – висміювання тих осіб, що дозволили собі зробити спробу приватизації мого права на власну думку. Ні, при цьому жодної неформальної лексики я, звісно, не вживала, але, як вже писала десь, тієї ж самої нищівної сили можна надати вислову і не вдаючись до таких банальних рішень, а інколи й більшої сили. Принаймні, мені таке вдавалося. Був тоді такий аматорський сайт, що про нього наразі не чути, а на той час його популярність була порівняною навіть з УП – ham.com.ua, офіційна назва "осторожно, Янукович!". Може хтось пам'ятає. Так цей сайт закрив 2004 рік моїм дуже своєрідним листом-вітанням до однодумців, в якому я (востаннє здається, але далеко не вперше) так проїхалася асфальтоукладачем по Кучмі, що навіщо ті примітивні лайки. Якщо відшукаю, вивішу в коментах, він має влізти. А вже про Януковича в якості об'єкта своєї творчості я краще наразі просто промовчу...

Хтось вже обурюється – так то ж..., а тут же ж...

Та ні, шановні співгромадяни, вони обоє були на той час законними відповідно Президентом і Прем'єром України. Піднапружтеся і визнайте, що воно таки було так. Ми вважали їх поза законом, бо вони вчинили злочин проти Держави? Так воно й було, але оно й Ковалевський за якимось дідьком вважає Ющенка зрадником інтересів Держави або чимось на кшталт. Я з ним не погоджуюсь, але ж були й тоді люди, що незгодні були з нами. Ви відчуваєте різницю, і я її відчуваю, та все ж таки, поза емоціями: Кучма та Янукович досі ні за що не засуджені – так само, як і Віктор Андрійович.

Якщо хтось переконає мене в моєму праві визнати покидьками і нашими ворогами тих, хто вдається до брутальностей на адресу першої особи зараз, і зробить це таким чином, щоби воно не вдарило рикошетом по мені і всім учасникам Майдану – тоді такій людині я була б надзвичайно вдячна.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua