Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
програми   ідеї   тези   обіцянки   наміри   віра   констркуктив

Верю-не верю. Часть 2. Відповіді grodem на коментарі небайдужих.

grodem | 29.08.2007 00:15

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

Дискутувати не взагалі і не про симпатії й кольори, а щодо конкретних ідей та обіцянок політиків.

Коментар. Незарегистрированный пользователь: "Життя покращилось вже сьогодні Ахметова, Пінчука...народе, не голосуй за зрадників... віддай голос за своє майбутнє".

Відповідь grodem. Саме так! І тому слід хоч раз на 5 років з'ясувати, хто яке МАЙБУТНЄ обіцяє і як конкретно він зробить хоч щось одне із обіцяного, – чи бува, не затягуючи знову "тимчасово" до нестями народні паски, або навпаки, проїдаючи за 2-3 роки національне багатство? Чи не розпродаючи іноземцям Україну, яка належить не політикам і не державі (владі), а лише довірена їй народом для справедливого і вигідного для громадян впорядкування!?

А ЗРАДНИКИ – ХТО? Чи не ті, хто йдуть до парламентської законодавчої кнопки владарювати, без реальної й популярної (соціально не збиткової!) програми невідкладних системних політичних і соціально-економічних реформ?! Хто гарантує "СТАБІЛЬНІСТЬ" несправедливості й злиднів, обіцяючи зарплатний, бюджетний та соціально-пенсійний рай у економіці олігархів, неспроможної дрібноти і пролетарів. Вона без швидкої системної модернізації за 5 років просто завалиться, у т. ч. від цінової неконкурентоспроможності в умовах ще майже 2-кратного газо-цінового шоку, значих витрат на модернізацію та на підготовку вже недостаючих робітників. І такою буде розпродана іноземним інвесторам-модернізаторам, разом із землею та народом світових пролетарів! То подумайте, чи ж буде можливе збільшення цін ще й обіцяним підвищенням зарплат і пенсій "у рази"? Необхідне й можливе збільшення доходів населення – саме від прибутку, а не тільки із зарплат, шляхом неконфліктної зміни відносин власності й розподілу, перетворенням пролетаріату на інвесторів модернізації підприємств, працівників-співвласників, та масової акціонерної капіталізації усіх бажаючих громадян (створення нації середнього класу державними заходами). Це і є економічна справедливість громадянської демократії (не гірша ніж у США, Європі, Японії...).

А може ЗРАДНИКИ – це ті, хто хизуються своєю ангельською чесністю перед усім "нечесним" народом (Ваш сусід, чи Ви особисто – ніколи не збрехали?). А "справедливість" вбачають лише як розподіл влади на свою користь, дурячи виборцям голови своїми відкритими списками на 450 незнайомих прізвищ (більше 1 години – тільки щоб їх прочитати по одній партії, а їх йде на перевибори -24). Хто не пропонує справжньої власної відповідальності у парламенті – механізму відкликання виборцем НЕДОБРОСОВІСНИХ ПАРТІЙ-БРЕХУНІВ, а не окремих депутатів, що із ними не згодні! Проти таких брехунів grodem пропонує виборцеві (у програмі громадянсько-демократичних реформ) чіткий та зручний механізм відкликання свого голосу від них та: або перенесення його на збільшення іншої парламентської фракції, або ж – у "пусту ячейку" – для преревиборів. Тоді не треба буде 5 років чекати моменту "політичної відповідальності" влади і люди не витрачатимуть своє життя на майдани. Вони реально, хоч щодня контролюватимуть і впливатимуть на склад та політику ВР, коаліції та її уряду, і навіть на Президента! Звісно, така політична громадянська демократія складніша для людей, ніж віра у всемогутніх вождів!

Чи може ЗРАДНИКИ – це ті, хто гучно проголошує: "Ми знаємо ЩО робити, і ЯК робити, щоб забезпечити УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ у справедливість... у всіх сферах", – що саме їх програма – "основний закон процвітання країни... програма Дії... нового професійного Уряду". А насправді – мають лише несистемний перелік добрих намірів і бажаних цілей (непорівняно слабіший за критиковану grodem, як декларативну, науково-кучмівську Стратегію "Шляхом європейської інтеграції" – дивись авторські дані, "МИГ" N9, 2004 р.). І механізми досягнення тих цілей, виявляється, ще має, і чомусь саме для них (!), обгрунтувати уся інтелектуальна еліта Нації. До речі, автор, хоч і не еліта, але ще у 2005 р., у КМУ пропонував вождю того "Прориву" чіткі соціально-економічні напрямки й механізми реформ – відписка, а перед Виборами-2006 навіть обговорювали це особисто – безрезультатно! Так само, як і пропозиції до уряду консервативних "стабілізаторів" у 2006 р., із яких вони використали дише назву: "стратегічною метою уряду є системна модернізація". Та ж і не тільки вони. На складні (бо системні й реальні) пропозиції не відгукнулися ні з нової "європейськоі платформи" самооборони, ні старі "миротворці справедливого порядку" (із одною реформою – знову обирати законодавців, стратегів реформ як раніше, на окрузі "за гречку"), ні амбіційна та грошовита політдрібнота.

Коментар. Пайташ: "Для дискусії треба вибрати три чотири актуальні питання. А цей трактат навіть просто читати важко, а не те щоб по ньому ще і дискутувати". Незарегистрированный пользователь: "Абсолютно вірно. Пане grodem, викладіть, будь ласка, основні тези... людям, які бажають дискутувати по-ділу нема часу видирати конструктив із прокламацій для обивателів". Leksiy: "Для цього (для "прокламацій") потрібні окремі PR-статті, як для обивателів, так і для потенційних "дискутантів". А суто для дискусії одразу треба по-нормальному викладати матеріал".

Відповідь grodem. Якщо б grodem не мав системної (вклчно із конкретними заходами) програми, а лише фінансово-політичну групу із "дурними" грішми, то мабуть дурив би електорат PR-"прокламаціями" від політтехнологів. Між тим, коли людина будує собі будинок, то шукає не найчесніших та найгарніших, і не тих, у кого яскравий малюнок ганку чи криші, а тих, у кого кращий детальний проект. Тоді розпитує, як усе це будуватиметься і чого це коштуватиме. Як сама не розуміється, то кличе сусіда. А надалі – контролює будівництво, нездар і крадіїв негайно виганяє. То Ви ж не хочете віддати на 5 років безвідзивну владу носіям політичного неліквіду, деклараторам пустих гасел? Принаймні заради цього варто приділити сили й час на читання їх (а на скорі наступні перевибори – і моєї) програм, щоб визначитися? Моя мета – не передвиборна реклама тої громадянсько-демократичної сили, яку ще навіть не утворив, а роз'яснення її ідеології та суті стратегії, у порівнянні із існуючим 140-головим політикумом. Тому у наведеній мною програмі дуже стисло, але не голими гаслами, із обгрунтуваннями, викладено, як характеристику ральних загроз сучасного моменту, так і основні тези ключових реформ та їх заходи й засоби (а не як у закликах до "Прориву" на 320 стор.). Тобто спочатку можна швиденько подивитися на формулювання обіцянки, а вже далі – у її суть, щоб критикувати й "ДИСКУТУВАТИ ПО-ДІЛУ", як це пропонується і мною, стосовно моїх і усіх абсолютно політичних програм, а головне – їх конкретних тез.

Коментар. Петро Гiренко: "Брехлива замовна демагогія на користь старої влади – януковичів. Щоб не відбулося зміни влади... саме яуковичи повинні відповідати за все, що наробили! Де хоч слово про це?... це – хитра ледь прихована гра за януковичів... спрямованість автора до розпилення електорату помаранчевих на користь януковичів... Ганьба авторові!"

Відповідь grodem. Шановний п.Петре! Буду вдячний, коли наведете бодай одну, але конкретну, брехливу тезу із наведеної мною Програми (у статті Вірю-не вірю), або інших матеріалів на НП – спробую виправдатися. А щодо тактики розпилювання кольорів, то політика – це не малювання, а управління суспільством. А Вибори – боротьба сильніших і кращих політичних ідей. Думаю, як із вищенаведеного, так і з Програми, Ви побачите, що grodem – за дієву владу конструктивних реформаторів, носіїв справжньої революції справедливості для всіх – громадянської демократії, які нажаль, за владу ще не борються. На шляху до законодавчої кнопки їх ідеї виявилися не потрібними та не підтриманими амбіційним політикумом. Тому й звертаюся до небайдужих і незазомбованих, думаючих громадян – за підтримкою у створенні самостійної політсили.

Коментар. Кр-к: "Одні за "януковичі", інші за "помаранчі", а хто буде за Упраїну? Ви такзахопилися кольоровим протистоянням, що дочекаєтеся,що вітренківці-путінцізаймуться "майбутнім" України!"

Відповідь grodem. А Ви придивіться до вже згаданої програми "Проти всіх, за Людину", може знайдете й собі місце серед нас. А дочекатися дійсно можна, але головне не тих, а назавжди "крутих" іноземних олігархів – неоколонізаторів життєвого простору неконсолідованого народу пролетарів.

Незарегистрированный пользователь: "дискутировать не только тяжело, но и невозможно. Пусть обвиняют сторонников ПР в том, что они все олигархи... должен признаться, что поголовно... А вот "любимые" бютовцы ничего кроме своей Марии Дэви Юлии не видят... Готов посторить, что данная тенденция продолжится и ниже в комментариях..."

Відповідь grodem.

Тому й пропоную дискутувати не взагалі і не про симпатії й кольори, а щодо конкретних ідей та обіцянок політиків. Готовий не лише обгрунтовувати й захищати оприлюднені мною. Пропоную паралельно із критикою моїх тез – наводити будь-яку конкретну тезу будь-якої партії, із наведеним нею конкретним шляхом втілення (або й без нього), просто ті, у які Ви вірите. Тоді хай би я спробував довести, що мною запропоновано краще й реальніше! Заодно – переконаєтеся у правоті своєї віри (хоча усім політикам, як і тим будівничим, слід не вірити, а лише довіряти й контролювати виконання їх конкретних і лише реальних проектів). Так що, чекаю на конкретику!


Із подякою й повагою до усіх, grodem.

grom_dem@ukr.net

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua