Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
0
Рейтинг
0


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
13

Коментарі
Ekain   | 9.08.2007 14:34
Росія була авангардом змін у часи горбачовської перебудови. Вона й зараз не зовсім вже ретроградна держава. Та держава прагматична. Росія набагато прогресивніша та прагматичніша за її п"яту колону в Україні. Тому й з росіянами на наших форумах можна цікаво дискутувати (Генадій, Фіш), а з нашими власними русофілами – тільки емоційні бульби. Мене не хвилює дуже Росія: наші відносини якимось чином стабілізуються. Мене хвилює, як ми будемо жити в одній державі з тими, хто не визнає ні мову, ні історію, ні жертви, ні державу.
  | 9.08.2007 14:38
Росія – це наш сусід, що дуже великий і дуже не любить різні загороді у вигляді кордонів.
Його душа не може втриматись в своїх кордонах, бо дуже широкая. Часто любить допомагати.
Навіть коли не просять. Дуже за всіх переживає і страждає. Так переживає, що у самого
в домі злидні, а піти кудись за забор, щоб комусь допомогти – святе діло.
На сьогодні у сусіда в захаращеному городі виявляється є велика ШАРА. Природній газ.
Блін!!! Це ж можна ніхєра не робити і сусідів ближніх і дальніх ним дратувати.
А що, труби давно прокладені, компрессорні побудовані разом із сусідами. Перед тим, правильно, у інших сусідів газ викачали.
Володимир   | 9.08.2007 14:39
Забули іще, як спалили наш газ з Шебелинки, таке потужне родовище. Зато зберегли свої поклади, за рахунок яких Росія стала найпотужнішим експортером газу в Європі.
А взагалі я підтримую попередній пост. Дуже правильно і влучно. В десятку.
Володимир   | 9.08.2007 14:40
Ekain:
Росія була авангардом змін у часи горбачовської перебудови. Вона й зараз не зовсім вже ретроградна держава. Та держава прагматична. Росія набагато прогресивніша та прагматичніша за її п"яту колону в Україні. Тому й з росіянами на наших форумах можна цікаво дискутувати (Генадій, Фіш), а з нашими власними русофілами – тільки емоційні бульби. Мене не хвилює дуже Росія: наші відносини якимось чином стабілізуються. Мене хвилює, як ми будемо жити в одній державі з тими, хто не визнає ні мову, ні історію, ні жертви, ні державу.
Я сказав слово на підтримку саме цього коменту.
Пайташ   | 9.08.2007 15:02
Ekain:
Росія була авангардом змін у часи горбачовської перебудови. Вона й зараз не зовсім вже ретроградна держава. Та держава прагматична. Росія набагато прогресивніша та прагматичніша за її п"яту колону в Україні. Тому й з росіянами на наших форумах можна цікаво дискутувати (Генадій, Фіш), а з нашими власними русофілами – тільки емоційні бульби. Мене не хвилює дуже Росія: наші відносини якимось чином стабілізуються. Мене хвилює, як ми будемо жити в одній державі з тими, хто не визнає ні мову, ні історію, ні жертви, ні державу.
Важко. Але прийдеться, допоки не заставимо їх поважати наші закони. А до цього нам треба самим навчитися їх поважати.
  | 9.08.2007 15:42
В тій же Росії різні люди проживають, з різними поглядами що до України.

Тому не зовсім вірно ототожнювати всю Росію з Кремлівським бандитським кланом.
Пайташ   | 9.08.2007 15:48
Незарегистрированный пользователь:
В тій же Росії різні люди проживають, з різними поглядами що до України.

Тому не зовсім вірно ототожнювати всю Росію з Кремлівським бандитським кланом.
Так само як і ототожнювати всю Україну з Ющенком чи Януковичем, не говорячи вже про одіозні фігури. Люди різні. Але політику роблять ті політики що при владі зараз. І від них залежать і ціни на газ. І нападки на дії сусіда. І багато чого іншого. А ось політиків вибирають оті різні люди...
  | 9.08.2007 15:55
Про що ви пан Пайташ?
Старая песня-на старый лад.
Иногда вы трезво рассуждаете, например по поводу Евросоюза.
А так. Россия не товарищ, а Польша вроде как друг. Так этого на НП уже сколько было.
Ну и что дальше?
Как державу будовать будете?SND
Сезам   | 9.08.2007 15:55
Незарегистрированный пользователь:
В тій же Росії різні люди проживають, з різними поглядами що до України.

Тому не зовсім вірно ототожнювати всю Росію з Кремлівським бандитським кланом.
Тим не менш щось не дуже чути, щоб москвини масово протестували проти кремлівських бандитів. А байдужі страшніші за ворогів. Більш того – масово підтримують, царем закликають зробити. То що це?
  | 9.08.2007 15:57
От знайшли тему. Живемо у бідності, з хліба на воду перебиваємося, а їх все Росія дратує – чого там не так, як у нас? Нам би собі самим раду дати.
Пайташ   | 9.08.2007 16:36
Незарегистрированный пользователь:
Про що ви пан Пайташ?
Старая песня-на старый лад.
Иногда вы трезво рассуждаете, например по поводу Евросоюза.
А так. Россия не товарищ, а Польша вроде как друг. Так этого на НП уже сколько было.
Ну и что дальше?
Как державу будовать будете?SND
А це і мають сказати учасники сайту хто... і не друг, і не враг, а так... (з пісні ВВ але не того а В.Висоцького)
А державу можна будувати... і будемо. Але без таких друзів. Бо з такими друзями, точно, не збудуємо. Не дадуть нам ці "друзі" збудувати.
Пайташ   | 9.08.2007 16:41
Незарегистрированный пользователь:
От знайшли тему. Живемо у бідності, з хліба на воду перебиваємося, а їх все Росія дратує – чого там не так, як у нас? Нам би собі самим раду дати.
Та тому і живемо в бідності, що Росія все робить для того, щоб ми з цієї бідності не вийшли. Активами СРСР за кордоном не ділиться, золотим і алмазним фондом бувшого СРСР також, а ми що в газові родовища не вкладали? Де наші концесії? А де наші 21% флоту СРСР? А ви – Росія нас дратує. Не просто дратує. Жити вільно Україні не дає. Газовим зашморгом нас задушити хоче.
  | 9.08.2007 17:43
Ekain:
Росія була авангардом змін у часи горбачовської перебудови.
Дивуюся Вашим постам! Ви ж розумна людина,чому ж Ви таке пишете? При Горбачові деякі зміни були можліві тільки з Москви, з центру імперіі.Саме тому і "авангард".В Україні Рад.влада традіційно садовила тупих трусливих (тому – жорстоких) колаборационістів на всіх посадах, які все допитували у Москві.
Попитайте, чи були у Росіі колись народні рухи,як в Україні та країнах Балтіі?Як московити відносилися до А.Д.Сахарова? Як російське ТБ гадило на "самостійную", "жовто-блакітную"Україну з 1991 року? А навіть прості люди тоді, як і зараз,заходилися в істеріці за Крим.Нас і вони тоді "любили" не більше,чім зараз.
  | 9.08.2007 17:50
Ekain:
Вона й зараз не зовсім вже ретроградна держава. Та держава прагматична. Росія набагато прогресивніша та прагматичніша за її п"яту колону в Україні. Тому й з росіянами на наших форумах можна цікаво дискутувати (Генадій, Фіш),
Ну, якщо Генадій та фіш цікаві, то це Кафка. Навіть кафка...
Не зовсім ретроградна? Уууууууу!
Ekain   | 9.08.2007 18:42