Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Маркосян знову і знову проти держави Україна

Петро Гiренко | 5.07.2007 17:44

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
17

Голосів "проти"
12

Чергова антиукраїнська стаття Маркосян змусила мене витратити час на її показове детальне розвінчування якраз на прикладі цієї статті.

Щирі подякі пану Юрію Самсону за тлумачення статті на українську!

Вслед за украинской, приведена версия на русском языке – для когда-то русифицированных украинцев.

Чергова антиукраїнська стаття Маркосян змусила мене витратити час на її показове детальне розвінчування якраз на прикладі цієї статті. Курсивом позначено фрагменти з тексту Маркосян без пропуску її тезісів. Надіюсь, на підтримку читачів у тому, що брехливість статті дозволяє не втрачати часу на її повний догляд, коли і так вже все ясно.

В продолжение темы о несостоявшемся государстве Украина

Голослівно пише, як про загальновизнаний факт те, що тільки їй "видно". Безупинно повторює так необхідний їй (її замовникам?) тезис про Україну, яка ніби-то не відбулася. Іншими словами, маніпулює неуважними та юними читачами. Тут розрахунок мабуть йде на те, що від безкінечного повторення дещо в підсвідомості некритичних читачів та й залишиться. Це відомий прийом російських політтехнологів.

Мы все можем отождествить себя с чем угодно. С тумбочкой, знаменем, фотографией, райсобесом или государством

Уявіть собі німця,американця, росіянина або ж китайця, які слухають такі слова. Що б вони відповіли автору? Я так думаю, вони їй, хто ввічливо, а хто й грубо, але пояснили б, що "тумбочку" або фотокартку порівнювати з державою означає намагатися довести незначущість держави. А без держави не існує країни. Тобто така заява – ні що інше, як спроба викликати неповагу до країни! Якщо є конкретні претензії до держави, завжди можна їх обговорити. Але намагатися навіювати, втовкмачувати некритичним та молодим людям ідею ницості держави в певній країні – означає вести підривну роботу проти країни, а не держави. Іншими словами, по-мишачому, непомітно, підгризати підвалини державності як такої. Свідомо працювати на знищення власне країни!

Я предпочитаю отождествлять себя с Нацией и Родиной. Но это мой выбор, и я никому его не навязываю

А що ж це за "Нація", що за "Батьківщина", якщо вони категорично протирічать ідеї існуючої держави таким чином, що страждає саме поняття державності, тобто країни? Прохання не плутати державність з конкретними державними елементами! Маркосян, як ви помітили, замахнулася саме на державність, як на основу існування країни.

Просто фиксирую факты...

А де ж власне факти?

В продолжение темы о несостоявшемся государстве Украина. Саммит в Ялте прошел без президента. Почему? Ему нечего было сказать своим европейским коллегам и друзьям?

Знову рефрен про "несостоявшуюся" Україну! Як же старанно вона цю завчену брехню повторює знову і знову! Безкорислива впертість?

Що ж це за "самміт" такий, що його авторка згадує без уточнень? Мабуть, це було щось таке всесвітнє, і лише найдрімучіші можуть не знати про таку подію століття? Навожу довідку. Ялтинський економічний самміт (YES-2007) пройшов у Лівадійському палаці 29-30 червня цього року. Його організатором виступив Віктор Пінчук, зять колишнього президента України Л. Кучми. Це той, який шахрайськими методами отримав з рук тестя Кучми гігантський завод "Криворіжсталь" усього за 800 млн. доларів. Триумфальна реприватизація цього підриємства "помаранчевими" привнесла до бюджету України близько 5 млрд. доларів. Питання: чи мав змогу Президент приймати участь в афері, влаштовану тими, хто грабував і продовжує грабувати Україну? Політики у відставці, які займаються посередництвом в урегулюванні гострих політичних конфліктів, не змогли відмовити Росії й приїхали туди. Але тільки для того, щоб продовжувати виконувати посередницькі функції. Посередникам важко – їм доводиться брати участь в зустрічах навіть з відомими організаторами терору, на кшталт покійного палестинця Арафата. А що ж Маркосян так хвилюється про заходи цього пройдисвіта й проросійського колабораціоніста Пінчука, зятя Кучми? Гаспажа Маркосян, нагадайте нам, будь ласка, яку посаду Ви займали в апараті Кучми?

Понятно. Что тут скажешь, когда Конституция поругана

Як? Перед тим ця дама проклинала всі атрибути української державності, і раптом, так емоційно, з таким сердечним болем грудьми стає на захист Конституції такої нелюбої їй України! Якщо це не шизофринія, то що? Тим, хто ще не здогадався, що це, пояснюю діагноз без усіляких лікарських таємниць: звичайна маніпуляція свідомістю неуважних та юних читачів. Такими маніпуляціями Маркосян гендлює з самої свої появи на Народній правді. Прошу прочитати коментарі до її статей, там все про ці маніпуляції написано. До речі, характерні й рекорди від'ємних оцінок її "трудів": "-9", "-11", "-23"!

Ось у чому криється маніпуляція в даному випадку. Маркосян знає незадоволення українців станом речей в країні. За цей стан повинні нести відповідальність якраз радянські апаратчики-номенклатурщики кучми-януковичі, до числа яких авторка без зайвої скромності повинна зарахувати й себе (що у неї за посада була в кучмівському президентському апараті?).

Це вони писали Конституцію, у якій так багато протиріч й "білих плям" – цілком свідомо заготовлених ними боліт з каламутною водичкою, такою необхідною пройдисвітам, щоб приховати свої злочини й узурпувати владу. Це вони завжди мали більшість у Верховній Раді. А злякавшись Помаранчевої революції тимчасові перебіжчики через декілька днів оговтались й стали троянськими кіньми януковичів, саботувавши всі реформи нової влади. Таким чином, Рада завжди була в руках януковичів. Прокуратура так само. Саме тому бандити на волі. Фальсифікатори президентських виборів 2004 року, "прихватизатори" й узурпатори влади опинилися у Раді V скликання.

Неуважні та юні читачі цим мало цікавляться, з чого й користуються маніпулятори типу Маркосян. Коли їх, маркосяновського (радянсько-номенклатурного), крою Конституція ними ж і порушується, що Президенту доводиться вживати термінові заходи, щоб не допустити узурпації влади януковичами й перетворення України в азіатську деспотію на зразок Росії, – вони ховаються за завчасно приготовані ними ж "пробіли" в поки що чинній Конституції. І навіть репетують про "самоуправство" Президента! Чи бачили ви, шановні читачі, ще більший цинізм?

А саме ж зміни до кучмівської конституції, за якими уряд формується Радою, а не Президентом, були внесені януковичами під час Помаранчевої революції внаслідок шантажу та погроз "помаранчевим" (за участю свідків – західних посередників): або революція була б потоплена в крові мирних українців, або третій тур виборів, проте за умови цієї поправки до Конституції (т.з. "політреформа").

Ось що таке кучмівська конституція, і що означають крокодилячі сльози Маркосян за цією конституцією.

судебная власть рушится и на руинах государства уже не получается делать хорошую мину при плохой игре

СБУ звинуватило суддів Конституційного Суду, що стояли на стороні януковичів, в отриманні хабарів. Та чогось прокуратура відмовилась приймати до розгляду надані їй очевидні докази злочину. А судова влада майже повністю була під контролем Ради, тобто януковичів. Кого ж тоді звинувачує Маркосян? Логічно би їй звинувачувати своїх подільників – януковичів, але вона вперто чомусь звинувачує Президента!

Но с этим можно попробовать дойти до Майдана. До Европы – не получится

Як чутливо Маркосян, ця відверта прихильниця російської, а значить – антизахідної орієнтації України, піклується про європейське майбутнє України! Просто плакати хочеться від її "переживань".

Якщо буде час, продовжу критику цієї самозакоханої (постійно себе вихваляє) діви, що так відверто не любить державу Україна. Хоча, щоби зрозуміти нечесність Маркосян, я думаю цього достатньо. Поціновувачів продажної журналістики не переконаєш, а решті все зрозуміло, я сподіваюсь, і з викладеного мною.

Петро Гіренко

Шість правил антиобструкціоністськоі конвенції

Українці! Хочу звернути вашу увагу на те, що на НП не антиукраїнські пропагандисти з однієї сторони та українські автори з іншої пробують замінити переконання одне одного щодо дискусійних питань. Позиції цих сторін не зміняться під аргументацією одне одного – це ж очевидно! Принципово важливим є те, що ті й інші борються тут за розум і душу юнаків та некритично мислячих читачів. Але ми, автори, маємо арбітрів – наших читачів, які, у більшості, навіть не залишають жодних коментарів, але у них формується свій погляд на кожну статтю. Тому, хоча риторика – не математика і ми не можемо створити щось абсолютно формалізоване у цій площині, присутність арбітра дає нам підставу лише триматися здорового глузду в полеміці з шахраями, які принципово не здатні до чесної спілки. Такі шахраї на біле кажуть чорне. Тому і знадобилася конвенція, щоб алгоритмично руйнувати шахрайську тисячоголову брехню саме звертанням до читачів! Це тім більше варто, що формує громадську активність вже тут і цей час. Кожен читач тут має головну справу: все вирішує саме він!

Саме апелювання до здорового глузду читацької аудиторії дає нам переважну силу правоти, якщо ми чесні. Чесність учасників спілки буде оцінювати саме читацька аудиторія. Причому, безслідно! Отже, достатньо звертання до аудиторії, щоб висловити своє бачення, наприклад, своє розуміння щодо обструкції з боку якогось учасника спілки.

Ось склад риторичних конвенціональних правил, які я пропоную:

1. Триматись задекларованої теми. Звертання від теми як в статті так і в коментарях недопустиме.

2. Використання тільки тієї інформації, яку є можливість перевірити з авторитетних і загально доступних джерел. Джерела, пов'язані з тоталітарними режимами можна використовувати тільки, якщо інформація не може (не могла) використовуватись як пропаганда на підтримку режиму.

3. Сенсаційні та вузькоспеціальні теми не є темами НП, бо вони є темою дослідження для спеціалістів. Якщо хтось додає такий матеріал на НП, це є проба маніпулювання некритичною чи юною аудиторією.

4. Заборонено образи державних атрибутів всіх країн – назви, мови, герба, прапора тощо.

5. Заборонено образи людей за національними, етнічними, релігійними, майновими, соціальними, віковими, статевими тощо ознаками.

6. Заборонено додавання чужих статей у розділі "Статті", навіть якщо вказано ім'я автора. Для цього є розділ "Лінки".

Всіх, хто приєднався до антиобструкціоністської конвенції, закликаю не вести діалоги з обструкціоністами, у коментарях періодично додавати склад конвенціональних правил, додаючи також цитату, з порушенням конвенції, з тексту автора, який визнан обструкціоністом і номер порушенноі статті, . Потрібно також закликати читачів не звертати уваги на посилання цього обструкціоніста.

Вважаю, що кожен з авторів "Народної правди" мав би поділитись своїм баченням проблеми, так і своїми пропозиціями з її розв'язання.

Буду вдячний за доповнення та дискусію навколо запропонованих мною риторичних конвенціональних правил.

За свободу слова! За громадське суспільство! За честь та гідність людини!

Маркосян снова и снова против государства Украина

Очередная антиукраинская статья Маркосян вынудила меня потратить время на ее показательное подробное разоблачение на примере этой статьи. Курсивом помечены фрагменты текста Маркосян.

Темы: Україна, Держава, Украина, Государство, Манипуляции

В продолжение темы о несостоявшемся государстве Украина.

Голословно пишет, как об общепризнанном факте то, что только ей "видно". Бесконечно повторяет необходимый ей (или ее заказчикам?) тезис о несостоявшейся, якобы, Украине. То есть, манипулирует невнимательными и юными. Здесь расчет на то, что что-то от бесконечного повторения что-то в подсознании некритичных читателей останется. Это известный прием российских политтехнологов.

Мы все можем отождествить себя с чем угодно. С тумбочкой, знаменем, фотографией, райсобесом или государством.

Представьте себе немца, американца, россиянина или китайца, которые слушают такие слова. Что они ответят Маркосян? Я полагаю, они ей кто вежливо, а кто очень грубо, но объяснят, что тумбочку или фотографию равнять с государством – значит пытаться доказать незначимость государства, а страны без государства не существует. То есть, такое заявление – попытка вызвать неуважение к стране. Если есть конкретные претензии к государству, всегда можно их обсудить. Но пытаться внушать некритичным и юным людям идею ничтожности государства в определенной стране – значит вести подрывную работу против страны, а не государства. Это значит, по-мышиному, незаметно, подгрызать устои государственности как таковой. Умышленно подгрызать само существование страны.

Я предпочитаю отождествлять себя с Нацией и Родиной. Но это мой выбор, и я никому его не навязываю.

А что же это за "Нация", что за "Родина", если они напрочь противоречат идее существующего государства так, что достается аж самому понятию государственности т.е., страны? Прошу не путать государственность с конкретными государственными элементами! Маркосян, как мы видели, замахнулась именно на государственность, как на основу существования страны.

Просто фиксирую факты...

А где же факты?

В продолжение темы о несостоявшемся государстве Украина. Саммит в Ялте прошел без президента. Почему? Ему нечего было сказать своим европейским коллегам и друзьям?

Снова рефрен о несостоявшейся Украине! Как же старательно она эту ложь повторяет снова и снова! Бескорыстная старательность?

Что же за "саммит" такой, что Маркосян его упоминает без уточнений? Наверное, это было нечто всемирное, и только самые дремучие могут не знать об этом событии века? Привожу справку. Ялтинский экономический саммит (YES-2007) прошел в Ливадийском дворце 29-30 июня. Его организатором выступил зять бывшего президента Украины Леонида Кучмы Виктор Пинчук. Тот самый, который жульнически получил из рук тестя Кучмы гигантский завод Криворижсталь всего за 800 млн. долл. Триумфальная реприватизация этого завода помаранчевыми принесла в бюджет Украины около 5 млрд. долл. Вопросы: 1) Мог ли Президент принять участие в мероприятии, устроенном теми, кто грабил и грабит Украину? Отставные политики, занимающиеся посредничеством в улаживании острых политических конфликтов, не могли отказать России и приехали туда. Но только чтобы продолжать выполнять посреднические функции. Посредникам тяжело – им приходится участвовать во встречах даже с известными организаторами террора, вроде покойного палестинца Арафата. А что же Маркосян так печется о мероприятиях этого жулика и пророссийского коллаборациониста – Пинчука, зятя Кучмы? Г-жа Маркосян, напомните нам, пожалуйста, какую должность Вы занимали в аппарате Кучмы?

Понятно. Что тут скажешь, когда Конституция поругана

Как? Только что эта самая дама кляла все атрибуты украинской государственности, и вдруг, так эмоционально, с такой сердечной болью эта же самая дама грудью встает на защиту Конституции так не любимой ею Украины! Если это – не шизофрения, то что? Тем, кто еще не догадался, что это, сообщу диагноз без всяких врачебных тайн: это обычная манипуляция сознанием невнимательных и юных читателей. Такими манипуляциями Маркосян промышляет с самого своего возникновения на этом сайте. Прошу почитать комментарии к ее статьям, там все об этих манипуляциях написано. Кстати, характерны и рекорды отрицательных оценок, получаемых Маркосян за ее труды: "-9", "-11", "-23"!

Вот в чем заключается манипуляция в этом случае. Маркосян знает недовольство украинцев положением в стране. За это положение должны нести ответственность как раз советские аппаратчики-номенклатурщики кучмы-януковичи, к числу которых авторка без ложной скромности должна причислять и себя (что там у нее за должность была в кучмовском президентском аппарате?). Это они составили конституцию, в которой так много противоречий и белых пятен – сознательно заготовленных ими заранее болот с мутной водой, необходимых жуликам, чтобы прятать следы преступлений и узурпировать власть. Это они всегда составляли большинство в Раде. А перепугавшиеся Помаранчевой революции временные перебежчики через несколько дней опомнились и стали троянскими конями януковичей, саботировавшими все реформы помаранчевых. Таким образом, Рада, практически всегда была в руках януковичей. Прокуратура формируется Радой. Именно поэтому бандиты на свободе. Фальсификаторы президентских выборов 2004 года, жульнические "приватизаторы" и узурпаторы власти в Раде 2006-07 годов.

Невнимательные и юные читатели этого не осознают, чем и пользуются манипуляторы, вроде Маркосян. Когда ИХ, маркосяновского (советско-номенклатурного), покроя Конституция ими же нарушается так, что Президенту приходится принимать срочные меры, чтобы не допустить узурпации власти януковичами и превращения Украины в азиатскую деспотию наподобие России, они прячутся за заранее заготовленные ими же прорехи в существующей пока конституции. И даже кричат о "произволе" Президента! Вы видели болшее лицемерие?

А ведь и изменение кучмовской конституции, по которому правительство формируется Радой, а не Президентом, было внесено януковичами во время Помаранчевой революции в результате шатнажа януковичами и помаранчевых (при участии свидетелей – западных посредников): или революция будет утоплена в крови или третий тур выборов, но при условии этой самой поправки конституции ("политреформа").

Вот что такое кучмовская конституция и вот что означают крокодиловы слезы Маркосян по этой конституции.

судебная власть рушится и на руинах государства уже не получается делать хорошую мину при плохой игре.

СБУ обвинило конституционных судей, стоявших на стороне януковичей, в получении взяток от януковичей. Почему-то прокуратура отказалась принять к рассмотрению представленные ей улики.

А судебное устройство было целиком во власти Рады, то есть, януковичей. Кого же тогда обвиняет Маркосян? Логично бы ей обвинить своих подельников – януковичей, но она, почему-то, обвиняет Президента!

Но с этим можно попробовать дойти до Майдана. До Европы – не получится.

Как трогательно Маркосян, эта ярая сторонница российской, а следовательно – антизападной ориентации Украины, заботится о европейском будущем Украины! Просто слезы пробирают от этой заботы.

Если будет время, продолжу критику этой самовлюбленной (постоянно себя расхваливает) не любительницы государства Украина. Хотя, чтобы понять нечестность Маркосян, я думаю, этого достаточно. Любителей нечестной журналистики не переубедишь, а остальным хватит, я надеюсь, и этого.

Шість правил антиобструкціоністськоі конвенції

Українці! Хочу звернути вашу увагу на те, що на НП не антиукраїнські пропагандисти з однієї сторони та українські автори з іншої пробують замінити переконання одне одного щодо дискусійних питань. Позиції цих сторін не зміняться під аргументацією одне одного – це ж очевидно! Принципово важливим є те, що ті й інші борються тут за розум і душу юнаків та некритично мислячих читачів. Але ми, автори, маємо арбітрів – наших читачів, які, у більшості, навіть не залишають жодних коментарів, але у них формується свій погляд на кожну статтю. Тому, хоча риторика – не математика і ми не можемо створити щось абсолютно формалізоване у цій площині, присутність арбітра дає нам підставу лише триматися здорового глузду в полеміці з шахраями, які принципово не здатні до чесної спілки. Такі шахраї на біле кажуть чорне. Тому і знадобилася конвенція, щоб алгоритмично руйнувати шахрайську тисячоголову брехню саме звертанням до читачів! Це тім більше варто, що формує громадську активність вже тут і цей час. Кожен читач тут має головну справу: все вирішує саме він!

Саме апелювання до здорового глузду читацької аудиторії дає нам переважну силу правоти, якщо ми чесні. Чесність учасників спілки буде оцінювати саме читацька аудиторія. Причому, безслідно! Отже, достатньо звертання до аудиторії, щоб висловити своє бачення, наприклад, своє розуміння щодо обструкції з боку якогось учасника спілки.

Ось склад риторичних конвенціональних правил, які я пропоную:

1. Триматись задекларованої теми. Звертання від теми як в статті так і в коментарях недопустиме.

2. Використання тільки тієї інформації, яку є можливість перевірити з авторитетних і загально доступних джерел. Джерела, пов'язані з тоталітарними режимами можна використовувати тільки, якщо інформація не може (не могла) використовуватись як пропаганда на підтримку режиму.

3. Сенсаційні та вузькоспеціальні теми не є темами НП, бо вони є темою дослідження для спеціалістів. Якщо хтось додає такий матеріал на НП, це є проба маніпулювання некритичною чи юною аудиторією.

4. Заборонено образи державних атрибутів всіх країн – назви, мови, герба, прапора тощо.

5. Заборонено образи людей за національними, етнічними, релігійними, майновими, соціальними, віковими, статевими тощо ознаками.

6. Заборонено додавання чужих статей у розділі "Статті", навіть якщо вказано ім'я автора. Для цього є розділ "Лінки".

Всіх, хто приєднався до антиобструкціоністської конвенції, закликаю не вести діалоги з обструкціоністами, у коментарях періодично додавати склад конвенціональних правил, додаючи також цитату, з порушенням конвенції, з тексту автора, який визнан обструкціоністом і номер порушенноі статті, . Потрібно також закликати читачів не звертати уваги на посилання цього обструкціоніста.

Вважаю, що кожен з авторів "Народної правди" мав би поділитись своїм баченням проблеми, так і своїми пропозиціями з її розв'язання.

Буду вдячний за доповнення та дискусію навколо запропонованих мною риторичних конвенціональних правил.

За свободу слова! За громадське суспільство! За честь та гідність людини!

Коментарі
Так а кому ті аргументи? Ми й так самі все знаємо! А хандусенкам до лампочки! Вони ж окрім своїх пасквіліків нічого не читають та нічому не вірять!

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua