Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

У Парижі відбудеться виставка українських художників


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

13 липня в Українському культурному центрі у Парижі буде презентовано проект "Вітання з Києва", у кому візьмуть участь київські художники Юрій Вакуленко та Альберт Фельдман, а також фотограф Сара Атлас

У Парижі відбудеться виставка українських художників
13 липня в Українському культурному центрі у Парижі буде презентовано проект "Вітання з Києва", у кому візьмуть участь київські художники Юрій Вакуленко та Альберт Фельдман, а також фотограф Сара Атлас. У проекті представлено живописні роботи та фотографії, що розповідають про українську столицю у пейзажному жанрі.

Кожен з учасників проекту має свій унікальний погляд на Київ, тому відвідувачі виставки отримають можливість побачити місто таким як воно є: давнє і сучасне, затишне і яскраве, а часом, навіть – загадкове і містичне.

Поза сумнівом, у Франції знають про Україну та її столицю. Проте, для більшості Україна залишається абстрактним поняттям, одною з країн, які знаходяться на схід від Євросоюзу. Проект має на меті подолати подібну відчуженість, візуалізувати Київ у свідомості європейців. Роботи учасників проекту демонструють Київ як одну з найцікавіших європейських столиць. А архітектура та атмосфера цього міста має багато схожого зі столицею Франції – Парижем.

Виставковий проект, який пройде в Українському культурному центрі в Парижі буде цікавий багатьом, адже він відбудеться одразу після визначної події в житті нашої країни – впровадження безвізового режиму між Україною та країнами ЄС, а також у рік, коли ми відзначаємо 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Францією.

Юрій Вакуленко – відомий київський художник, директор Національного музею "Київська картинна галерея". За останні 25 років його персональні виставки проходили в Україні, Франції, Іспанії, Угорщині та Італії. Роботи були представлені на відомих міжнародних аукціонах McDougals і Phillips.

Альберт Фельдман – ізраїльський та український художник, громадський діяч, ізотерапевт. Член ізраїльської та української національної спілок художників.

Сара Атлас – фотохудожниця з Києва. Автор багатьох персональних виставок. У своїх роботах Сара Атлас досліджує культуру та історію країн світу, соціальні проблеми та загальнолюдські цінності.

Детальна інформація:

Олексій Гвоздик

тел. +38063 012 3637

culture.goldameir@gmail.com


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua