Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
каннський вечір

Запрошуємо на Каннський вечір!


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

15 травня о 19:00 в кінотеатрі "Київська Русь" відбудеться "Каннський вечір" – унікальний захід, під час якого гості першими відвідають прем'єрний показ найкращих короткометражних стрічок

Запрошуємо на Каннський вечір!
15 травня о 19:00 в кінотеатрі "Київська Русь" відбудеться "Каннський вечір" – унікальний захід, під час якого гості першими відвідають прем'єрний показ найкращих короткометражних стрічок українського виробництва, що увійшли до програми Short Film Corner 70-го Каннського кінофестивалю.

О 18.00 – там же відбудеться попередня прес-конференція для ЗМІ (тел. ак-редитації 068 810 50 89).

Гості вечора зможуть пройтися червоною доріжкою, зробити яскраві світли-ни, насолодитися бокалом вина та чудовою атмосферою від партнерів "Марен-го", поспілкуватися з режисерами, зірками кіно та шоу-бізнесу, а також першими побачити альманах українських фільмів.

Фільми "Каннського вечору – 2017":

"Віддача" – автор та режисер Анастасія Лавриненко розповідає історію чо-ловіка, який продає зброю двом конфліктуючим сторонам на сході України, щоб забезпечити сину навчання за кордоном. Фільм – учасник міжнародних кінофе-стивалів. Головні ролі виконали Сергій Пономаренко, Олег Прімогенов та Дани-ло Айварджи.

"Медея" – експериментальний фільм режисера Миколи Засєєва зображує трьох жінок у різних втіленнях, які повторюють загальновідомий міф, проте ін-шими шляхами. Продюсером фильму виступив Олексій Гладушевський. Головні ролі – Аліна Костюкова, Анна Сеттарова, Марта Бойченко.

"Симфонія – диагноз" – соціальний ролик від авторів та режисерів Дениса Кушнарьова та Романа Орлова, який зображує рефлексію нашого суспільства на тему війни.

"Мереживо" – режисери Лідія Гужва та Тарас Рибальченко оповідають один випадок, що стався на війні між жінкою-солдатом та пораненим бійцем. Го-ловну роль виконує Станіслав Боклан.

"Фейс контроль" – фільм Ольги Стуги досліджує проблеми сучасної молоді та показує історію двох молодих людей, які намагаються ввечері потрапити в нічний клуб та познайомитися з дівчатами.

"Ти зможеш все" – автор та режисер 16-ти річний Нікіта Тимощук запро-шує у світ своєї унікальної анімації, де кожен сам творець своєї долі.

Програма заходу:

18.00 – прес-конференція для представників ЗМІ

19:00 – прохід гостей червоною доріжкою, фотосесія, розважальна програма, коктейль

20:00 – показ фільмів, відібраних до Short Film Corner

Квитки можна придбати в касах кінотеатру


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua