Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Ганна Гросу

Анна Гросу: Вірю, нам вдасться відвоювати для малечі Печерська право дихати чистим повітрям


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
0

Сьогодні, 4 вересня, голова ГО "Аліна" Ганна Гросу прийшла разом з представниками своєї організації під стіни ЦВК

Анна Гросу: Вірю, нам вдасться відвоювати для малечі Печерська право дихати чистим повітрям
Сьогодні, 4 вересня, голова ГО "Аліна" Ганна Гросу прийшла разом з представниками своєї організації під стіни ЦВК, щоб взяти участь у мітингу й підтримати проект рішення Київради про повернення земельної ділянки столичній школі N5, яку свого часу через владні рішення відібрали в дітей олігархи. На шкільному подвір'ї, просто біля ботанічного саду на Печерську, хотіли побудувати офісний центр з підземним паркінгом. Але завдяки небайдужим людям – не вийшло, рішення вдалося призупинити.

"Не все в цьому світі продається та купується, – сказала Ганна Гросу. – Здоров'я, розвиток наших дітей – цінніші за гроші. Не можна забирати територію у школи лише заради чиїхось приватних інтересів. Я вірю, що сьогодні на сесії Київради нам вдасться відвоювати для малечі Печерська право дихати чистим повітрям на перервах біля ботанічного саду, щоб вони зростали здорові, а не отруювалися бензиновими парами новозведених VIP-паркінгів".


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua