Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Дебютна платівка Vivienne Mort за лічені години побачить світ


4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

"Колись, десь, у коробці з-під взуття жила одна дівчинка. Вона була зовсім одна... Вона мріяла... взяти участь у пісенному конкурсі. Виявилося, що для цього їй потрібні музиканти... І тоді вона намалювала їх...". Цю дівчинку звуть Vivienne Mort. Вона з'явилася на світ 2007 року і відтоді не перестає дарувати людям справжню казку...

Дебютна платівка Vivienne Mort за лічені години побачить світ
Усе в цьому світі потребує пояснення. Тим, хто ще не знайомий з чарівною Вів'єн, присвячується.

Історія про дівчинку та її ім'я – це ті субстанції, які об'єднують докупи п'ятьох музикантів, а саме:

Даніела (Дана) Заюшкіна-Лапчикова – вокал,

Глєб (Павлович) Проців – барабани,

Вова (Вовчік) Матвій – гітара,

Саша (Шерсть) Коломієць – бас,

Паша (Петерс) Петерс – фортепіано/іоніка.

Не засмучуйтеся! На цьому дивовижна казка не закінчується. Вона лишень розпочинається. Адже у родині Vivienne Mort 27 грудня 2010р. (ВЖЕ ЗАВТРА!) чекають свята. Цього дня вийде у світ їхня перша промо-платівка. Днями гурт представив в он-лайн-доступі пісню "Musikapi". Вона увійшла до альбому під цифрою три і вже отримала чимало позитивних відгуків. Користуючись нагодою, ми поспілкувалися з чарівною фронтменкою гурту Даною.

- Дано, як нині живеться в Україні молодим гуртам?

- От і ви думаєте, що їх відселяють у спеціальні колонії для молодих гуртів? Свіжа кров, свіжа-свіжа кров.

- Завжди так і думала. Vivienne Mort – це...?

- Це хтось з нас. А музична одиниця складається з п'яти людей: Глєб Павлович, Вовчик, Петерс, Сашко-басист і я. Мене звати Дана. Шикі-рикі-Дана.

- Людська цікавість змусила мене поритися у всесвітній павутині... Вівьєн – ім'я. А ось що мені вдалося розвідати стосовно другої частини назви гурту "Морт"... З французької "морт" – це смерть, а з комі – людина розумна. Чи якось опиралися на ці значення, коли давали назву гурту? Чи просто Морт співзвучне з Вівьєн?

- Глубоко копаєтє, молодець! Справді, морт означає смерть, ві – життя, вьєн – йти. Життя переходить у смерть, і знову в життя. В радянському паспорті її б записали Морт Вівьєн, і сенс змінюється. І немає тому кінця-краю. Остаточного "морт" без вороття – не існує.

- А чим для тебе і кожного учасника є гурт "Vivienne Mort"?

- Що означає для кожного гурт, ніхто не відповість. Це надто особисте. Як женшчина.

- Життя учасників гурту без Vivienne Mort? Чим займаєтеся, цікавитеся, що полюбляєте, як проводите будні, дозвілля?...

- Знаю, що Сашко полюбляє приймати ванни. За решту учасників відомо значно менше. Вовчик вивчає основи конферансу, скоро вестиме інтелектуальне ток-шоу на суто чоловічому каналі для менчиків. Петерс гуляє на піаніно з Бахом, підраховує потроху фінанси, чесно кажучи, гадаю, він бува грає в Лото-забава. Глєб підкорює шоу-бізнес, вправно крутить-вертить і підкидає вгору барабанні палички. А я бігаю за котами, проповідую їм веганство, скуповую речі на виріст, вчу дітей співати. І взагалі – менше сліз, більше діла. А ще, ми всі друзі, приходь до нас.

- Дякую за запрошення, навідуватимуся до Вас якнайчастіше. Ледь про платівку не забула. Як назвали новонародженця? Скільки треків увійшло? Непогано було б трек-лист оголосити.

- "Єсєнтукі LOVE". Там 5 треків, назви на зворотному боці диску. Єсєнтукі – це поцілована Богом місцина, Єсєнтукі – так звати мого білого кота, що часто виступає разом з нами.

- Хто працював над платівкою?

- Працювало всіх багато. Я, як автор, навигадувала, а тоді всі почали тяжко працювати, відшліфовувати свої партії, шукати ефектні пози перед дзеркалом, їсти багато авокадо. Ви знаєте, в нас дуже талановитий звукорежисер Валєрчик (Broadmind studio), він працював. Також хлопці з Repa.ua. Та ще дуже багато хто, починаючи з оперної діви. Вона спилася, у неї сів голос, моторошна історія, пардон.

- Люблю моторошні історії, якось повідаєш. До речі, де можна буде придбати дебютну платівку?

"Єсєнтукі LOVE" можна буде придбати в Інтернеті та на наших концертах, а трішки згодом – у спеціалізованих магазинах.

- Як плануєте святкувати вихід у світ Вашого альбому?

- Хтось може напитися або наїстися шарону. Ще, звісно, буде концерт-презентація. Коли і де, вкажемо за посиланням http://vkontakte.ru/club8018513.

- Які емоції, настрій панують у родині Вівьєн з приводу виходу платівки?

- В родині Вівьєн: бабуся плаче і щаслива, батько дістає хлопавки і конфетті, всі співають хором пісню "Лети" і забувають слова в другому куплеті. Всі в піднесеному настрої.

- О, скоро ж Новий Рік! Що бажаєте витягнути із мішка Діда Мороза?

- Вовчик казав, що в Діда Мороза два мішки. Це правда? А хіба можна самому витягувати? Я гадала, Дід сам витягує. Хочу тамагочі.

- Ой, добре, що не я респондент. Дозволю собі не відповідати на запитання. Та по-правді, не уявляю, що й відповісти. Тому запитуватиму надалі. Плануєте відзняти кліп?

- Зовсім скоро з'явиться кліп на пісню "Мусікапі".

- Підсумки за 3 плідні роки, крім виходу платівки.

- Всі три роки не були плідними. За цей час у складі Vivienne Mort побувало багато людей, і вона ледве встигала з усіма дружити і звикати, любити і прощатися. Тим не менш, за цей час ми багато де пограли (Київ, Львів, Полтава, Луцьк, Кременчук та ін); позбирали трохи подарунків для дітей, яким тут не подобається, а хочеться, щоб вони лишилися; і для безмамних собак та котів; почули свої записи з чужих мобільних телефонів... Навчилися, як бути далі. І, нарешті, будемо далі.

- На останок, гурт ставить перед собою якісь цілі у новому 2011 році, чи все ж просто робитиме улюблену справу?

- Хотілося б заспівати разом з Елєм Кравчуком. Наш агент скоро дзвонитиме його агенту, спитатися, коли Ель буде в голосі. Я трохи хвилююся, ю ноу.

- Що ж, дякую за приємну розмову! З нетерпінням чекаємо появи на світ спільної пісеньки дуету "Vivienne Mort"&Ель Кравчук та ще з більшим нетерпінням – "Єсєнтукі LOVE".

- LOVE. Як добре закінчити бесіду на такому слові.

Спілкувалася Євгенія Кравченко.

Хмаро4ос


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua