Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
6
Рейтинг
6


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
4

Коментарі
Beware   | 20.10.2010 02:30
Тому, Никита, багато хто з геніїв то власну стать полюбляв, то пиячив, то був відверто антисоціальним чи взагалі трошки звихнутим, але живуть їхні творіння. Ви ж починаєте хвалити людину живу, яка ходить та розмовляє ще. Яка ще не перемуляла суспільству. Не зарано? Бо таки згадується всюди, що комуняка. Мораль історії виходить, що навіть людожери бувають дуже навіть душевними людьми. Якось воно не теє. Занадто толерантно. Негативні відчуття мають разон бути. Вони нас захищають від небезпеки. Тому, хай помре спочатку, а потім, років так через 30, нехай подивляться кого зжере час, а кого переможці цитуватимуть як генія епохи живішого за живих. Якось так.
Никита   | 20.10.2010 12:30
Beware:
Ви ж починаєте хвалити людину живу, яка ходить та розмовляє ще.
А де ти знайшла, що я його хвалив?
Можна хвалити, можна ганьбити – а можна просто констатувати факт.
Можна просто констатувати факт, намагаючись уникнути оціночного судження?

Ось є такий Олійник, його називають "православний комуніст" і"націонал-комуніст", а він із цим погоджується. Окрім того, він є українським поетом. І, як кожний поет, він вже зробив свій внесок у розвиток української мови і літератури.

Що у цих словах, на твою думку, не відповідає істині?
Никита   | 20.10.2010 12:34
Beware:
Тому, хай помре спочатку, а потім, років так через 30, нехай подивляться кого зжере час, а кого переможці цитуватимуть як генія епохи живішого за живих.
Я не кажу, що він геній. Він не геній.
І внесок у розвиток мови і літератури роблять не тільки генії, а всі літератори, які пишуть українською мовою.
Для того, щоб один з"явився геніальний поет, повинна існувати сама поезія відповідною мовою. Геній не з"явиться на пустому місці.
Улас Золотоноша   | 20.10.2010 15:46
Никита:
Мо' й не геній, але до біса гарний поет! Недаремно з ним дружили Василь Симоненко, Микола Мірошниченко, а вони як ніхто розбиралися в поезії...
Улас Золотоноша   | 20.10.2010 15:49
Нікіта, не треба змішувати грішне з праведним, де праведне його Величність ПОЕЗІЯ.
Дуже прошу!
Улас Золотоноша   | 20.10.2010 15:50
...і про всіх літераторів не треба розписуватися...
Никита   | 20.10.2010 17:32
Улас Золотоноша:
...і про всіх літераторів не треба розписуватися...
Ну добре, дійсно треба змінити слово літератори на слово поети.
Скажемо так: для української поезії потрібні все поети, що пишуть українською мовою.
(А Яворівський, між іншим, не поет. Він писав художню прозу і публіцистику))
Улас Золотоноша   | 20.10.2010 17:48
Никита:
До чого тут цей флюгер? Я про нього не згадував

Колись я завважив: якщо мистець починає надмірно захоплюватися політикою та стає навіть політиком, він перестає бути мистцем, мимовіль перетворюючись на фарисея...
Улас Золотоноша   | 20.10.2010 17:51
Там я мав на увазі, що не всі літераттори чи поети є літераторами чи поетами:)
Никита   | 20.10.2010 18:10
Улас Золотоноша:
Там я мав на увазі, що не всі літераттори чи поети є літераторами чи поетами:)
Ну ясно. Не кожний, хто вважає і називає себе поетом, є таким насправді. Не кожний римований текст є поезією. Це ж аксіома.
Никита   | 20.10.2010 18:12
Улас Золотоноша:
А про Яворівського згадували на іншій гілці, саме у зв"язку з поезією. То я й зауважив, що до поезії він не має стосунку.
Beware   | 20.10.2010 23:17
Никита:
Beware:
Я не кажу, що він геній. Він не геній.
І внесок у розвиток мови і літератури роблять не тільки генії, а всі літератори, які пишуть українською мовою.
Для того, щоб один з"явився геніальний поет, повинна існувати сама поезія відповідною мовою. Геній не з"явиться на пустому місці.
Я втомилась. Нехай живе.) Ні, краше сумну ряшку (Мовчу. Комуняки то бандити.