Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Походження московської мови
18
Рейтинг
18


Голосів "за"
21

Голосів "проти"
3

Коментарі
Adolf   | 4.07.2009 23:09
Дякую, цікаво. Але дещо автором взято з книги Павла Штепа "Московство".
traantor   | 4.07.2009 23:57
+!

автор: В даному разі це мусило бути "CITY CENTR".

В данном случае, однако, должно было бы быть: "СITY CENTER", не так ли... :-)) [/B

Adolf:дещо автором взято з книги Павла Штепа "Московство".

Да ладно уж Вам... (=:-)))

Благодарность и уважение автору!

Adolf   | 5.07.2009 00:06
До traantor:
Добре. Але книжка цікава!

Ще раз дякую автору!
свидомыи шо аж   | 5.07.2009 05:29
НРАВСТВЕННОСТЬ-?
Wasil   | 5.07.2009 09:41
дуже цікаво та поучно))))
Someone curious   | 5.07.2009 18:36
ЖИТИЕ ПРОТОПОПА АВВАКУМА, ИМ САМИМ НАПИСАННОЕ
По благословению отца моего старца Епифания писано моею рукою грешною протопопа Аввакума, и аще что реченно просто, и вы, господа ради, чтущии и слышащии, не позазрите просторечию нашему, понеже люблю свой русской природной язык, виршами философскими не обык речи красить, понеже не словес красных бог слушает, но дел наших хощет. И Павел пишет: "аще языки человеческими глаголю и ангельскими, любви же не имам, – ничто же есмь". Вот что много рассуждать: не латинским языком, ни греческим, ни еврейским, ниже 1 иным коим ищет от нас говоры господь, но любви с прочими добродетельми хощет;
Someone curious   | 5.07.2009 18:38
того ради я и не брегу о красноречии и не уничижаю своего языка русскаго, но простите же меня, грешнаго, а вас всех, рабов Христовых, бог простит и благословит. Аминь.
Someone curious   | 5.07.2009 18:43
Сочинения протопопа Аввакума (1621-1682), главы старообрядчества, представляют собой крупнейшее явление в истории русской литературы. Главное произведение Аввакума – "Житие" – написано в период 1672-1673 г.г. в пустозерской тюрьме.

http://old-russian.narod.ru/avvak.htm#1

Уместно вспомнить, что те формы, которые принял церковный Раскол Московского царства (не преодоленный до сих пор) – во многом на совести тогдашних киевских церковных интеллектуалов.
Ви мусите знати що до Петра І а це 18 ст. та майже сто років пізніше, Русь, руська мова це був Київ, а Москва це просто "дичайшая" Московія. І АВВАКУМ пише про Київ і під руською мовою він має на увазі Київ а не Москву. ДО 18 ст. РОСІЇ і РОСІЙСЬКОЇ МОВИ (в сучасному розумінні) НЕ ІСНУВАЛО. ДЛЯ ЄВРОПИ ВИ БУЛИ ПРОСТО МОСКОВИТАМИ, а для України МОСКАЛЯМИ-МОСКАЛИКАМИ (читайте Гоголя)
ПС. Після прочитання цих матеріалів в вас ніби намітився прогрес. Написано без "жовчі" та матів Раджу перечитати ще раз а потім стати перед дзеркалом та подумати чому ми московити стільки сіємо зла, творимо море проблем собі та іншим, чому наша культура тільки міфічна, чому від нас всі тікають як чорт від ладану
Someone curious   | 5.07.2009 20:37
1) Относительно "дичайшей Московии".
Сколько средневековых летописей сохранилось на Украине и сколько – в Московском царстве? Кто сохранил документальную русскую историю?
2) "Москаль" – изначально царский военный и чиновник, а не национальность.
3) Великий магистр Ливонского ордена обращался к Василию 3-му "император русский". Он, видать, Вас не читал.
Что касается "всі тікають", то меня порою просто тошнит от комплекса непоноценности свидомых, который они пытаются врачевать такими вот "культурологическими исследованиями". Какое счастье, что я не являюсь Вашим спивгромадянином!
Vakula   | 5.07.2009 21:02
БЕЗ ПОКАЯНИЯ нет ПРОЩЕНИЯ!

Українець!Пам"ятай!Росія закінчується там,де закінчується російський яЗик.

НА ДОЗВІЛЛІ.

Вакула,на днях у тебе були гості з Москви,чим ти їх пригощав?Та хіба один клопіт
мав,Ось жінка кличе їх снідати,а вони кажуть шо тільки ЗАВТРА будуть ЗавтрА
кати.Ну в обід-обідали.Кличемо вечеряти,а вони кажуть,шо УЖО ПОужинали.
Та чого ти дивуєшься-це ж бо у них таке НАРЕЧІЄ!