Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
12
Рейтинг
12


Голосів "за"
16

Голосів "проти"
4

Комуністи Петербурга – подрузі Джеймса Бонда:

Юрій Самсон | 2.11.2008 14:02
Мовою оригіналу: "От имени всех коммунистов обращаемся мы к тебе, блудная дочь несчастной Украины и дезертирка славянского мира Ольга Куриленко. Кто тебе, Оля, мешал сыграть любимую женщину настоящих героев – Штирлица, Щорса, Ковпака, Ярослава Галана, Петра Симоненко?!"
Коментарі
Олена Олійник   | 2.11.2008 14:11
Ну, пане Юрію, Ви ж щойно самі наполегливо радили не рекламувати різних ущемлених, а самі туди ж... З цього циркового номеру вже з тиждень самі ж росіяни регочуть – ті, що на нормальних сайтах.
Никита   | 2.11.2008 14:15
Олена Олійник:
Але ж, Олено, – вслухайся в ці слова – духовна бандерівка... Це бдійсно знахідка, це НМД варто рекламувати!
Юрій Самсон   | 2.11.2008 15:19
Олена Олійник:
Власне якраз і розмістив цю хохму в лінках, бо саме в лінках їй місце. До того ж, як на мене, розповсюдження саме таких матеріалів працює на українську справу – аби відчувалась різниця. Мінімум зусиль – максимум ефекту.
Щодо моїх порад – то я рекомендував не втягуватись в дискусії з очевидних питань.
Щодо цього посилання, думаю жодних дискусій бути не може...
  | 2.11.2008 15:40
Фильм – дерьмо, а хахлушки такие тут табунами с раззявлеными ротяками стаят. Присылайте таких исчо. Турки их всех абслужат. Бу-га-га.
Leon   | 2.11.2008 15:56
Знаєте, хохма ще та...
:)
Wasil   | 2.11.2008 19:06
в Росії Індіану останього також заборонили))))))), тепер ще Бонда... Бонд, це НМД не такий уж і шедвр, дідусь Форд також вже похрамує.
Цікаво, росіяне, які скачали ці стрічки с торента- плюються при перегляду?
Wasil   | 2.11.2008 19:08
ствлю плюс за лінк. Дуже цікаве зверненя
Victoria   | 2.11.2008 19:20
+.Шкода тільки що Сезам, який першим подав цей лінк ще 26.10, отримав тільки 2+.
ЗаХар   | 2.11.2008 19:56
Victoria:
+.Шкода тільки що Сезам, який першим подав цей лінк ще 26.10, отримав тільки 2+.
Це ще один приклад того ян засмічують ресурс – лінк від Сезама багато хто не встиг помітити. На жаль Самсон -теж.
Никита   | 2.11.2008 20:13
ЗаХар:
Ось подивився: в ТРИУМФА сукупний рейтинг наразі мінус -352. Жодного позитивно оціненого лінку! Здається, людина повинна була б уже зрозуміти: це не її ресурс,її дописи тут нікого не цікавлять. Так ні – на кожній сторінці принуждєніє к чтенію ТРИУМФА. Ну як це можна пояснити з точки зору логіки??
Ekain   | 2.11.2008 20:21
Ось подивився: в ТРИУМФА сукупний рейтинг наразі мінус -352. Жодного позитивно оціненого лінку! Здається, людина повинна була б уже зрозуміти: це не її ресурс,її дописи тут нікого не цікавлять. Так ні – на кожній сторінці принуждєніє к чтенію ТРИУМФА. Ну як це можна пояснити з точки зору логіки??
З точки зору логіки це не людина. а організація. Групппа таварісчей!
Никита   | 2.11.2008 20:22
ЗаХар:
лінк від Сезама багато хто не встиг помітити.
Є один спосіб – затримати допис на сторінці НАЙБІЛЬШЕ КОМЕНТАРІВ.
Не шкодувати коментів для достойних дописів – ось так!
Никита   | 2.11.2008 20:25
Ekain:
З точки зору логіки це не людина. а організація. Групппа таварісчей!
Стать жіноча, зовуть Ольга Медведева:)
Никита   | 2.11.2008 20:31
Ekain:
І що абідна: ми ж її теж не цікавимо! Вона нас не читає. Спорю: нічого нам тут не відповість, бо не прочитає.
Ekain   | 2.11.2008 20:51
що абідна: ми ж її теж не цікавимо! Вона нас не читає. Спорю: нічого нам тут не відповість, бо не прочитає.
А навіщо цікавитись, якщо за кількістю лінків оцінюється замовником?

Тут ще є один такий Масим Побарабанів. Та й не один...

Ви ж самі писали, що в інтернеті, що нік. що ім"я – це майже літературний персонаж. А я ще додам, що інколи не персонаж. а Главліт.